2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
سرد بارون میاد هی وقطع میشه توسیدی هم سیله

میدونی قراره برامون از مشهدکسی چیزی بیاره ...دلم نمیخواد بیاره اتفاقی بیفته گفتیم نیاره گفت هوا خوبه احتمالا بیاریم

بچه ها سیدی میشه کجای مشهد ؟ خیابون امام رضا و اطراف حرم اوضاع چطوره؟ 

اطراف حرم فکر نکنم مشکلی باشه . سیدی کوه و دریاچه داره واسه همون سیل اومده

چرخ گردون چه بخندد چه نخنددتوبخند💖 مشکلی گرسرراه توببنددتوبخند💖 غصه ها فانی وباقی توبخند💖  گر دلت از ستم و غصه برنجد توبخند💖

یک چند نقطه محدود چون نزدیک کوه بودن سیل اومده ،بقیه نقاط وضع ارومه

چه زیباست امیدوار بودن و با امید زندگی کردن...نه امید به خود که غرور است، نه امید به دیگران که حماقت است. امید به خدا منبع تمام آرامشهاست...

الان هوا خوبه

یا علی 🤍🌱🌸 حَسۡبِيَ ٱللَّهُ لَآ إِلَٰهَ إِلَّا هُوَۖ عَلَيۡهِ تَوَكَّلۡتُۖ وَهُوَ رَبُّ ٱلۡعَرۡشِ ٱلۡعَظِيمِ ..🌱💚 خیلی حسین (ع) زحمت ما را کشیده است🖤
2706