2733
2734
عحیبترین اخلاقی که دیدم اخلاق شماست که جواب یک کامنت یکنفر رو پنج شش بار دادی...باضافه اینکه فلاسک ر ...

خانم گل اگر ی قوری بزرگ داشته باشین نیاز نیست برای 3 نفر چند بار چای دم کنی 

خیلیها مخصوصا مامان خودم اصلا چای توی فلاسک رو نمی خورن و توهین به مهمان می دونن فقط و فقط برای پارک و تفریح فلاسک می برن 

حتی ما همموندکه جمع باشیم حدود 15 نفر باز هم داخل قوری چای دم می کنیم 

شاید برای شما عجیبه و تا حالا ندیدین ولی بعضی از حرفا واقعا زشته 

از الفاظ درست تری هم می تونیین استفاده کنید 

بهتره وسعت دیدتون رو بیشتر کنید و به جای توهین و جبهه گرفتن روش صحیح رو بپرسین و یاد بگیرین شاید خودتون هم پسندیدین 

خوشحال میشم به کانال من سر بزنید قراره پر بشه از آمزشهای مفید و بدرد بخور vafel_cake_dez@

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خداوکیلی خیلی داری بی ادبی میکنی درست نیست اینهمه توهین و پشتش غش غش خنده  اگر ادم اجتماعی هست ...

لطفا شما بسطش ندید به ترک ها...من روی صحبتم با یکنفره که باتوهین شروع کرد.وگرنه اهل قومیت و این مسخره بازیا نیستم همه ترکهاهم خیلی دوست دارم

خانم گل اگر ی قوری بزرگ داشته باشین نیاز نیست برای 3 نفر چند بار چای دم کنی  خیلیها مخصوصا مام ...

بحث علاقه مندی نبود..شماهافرمودید فلاسک عجیبه...توهین به خودمون تلقی میکنیم و ....درحالیکه یک روشه که خیلیا میپسندند و عجیب نیست.اگر به عجیبی بود قوری عجیب تر بود.شماهم لطفا به بقیه احترام بگذارید و چندباردر فلاسک درست کنید اونم مزه خودشو میده

2731
عزیزم اول اینکه چای خوب بخری دوم اینکه وقتی آب جوش اومده خواستی بریزی توی قوری اول کم بریز مثلا اند ...

دستت درد نکنه، کارت درسته، امروز  چای خوشرنگ و خوش طعمی خوردم که حد نداشت😘😘😘😘😘

خدا می دونــــــه پشت پروفایل های مهسا و پریسا چه اصـــــــغــــــــرها نشسته                          من یک زنم ...خودم را همین گونه که هستم ، عالی می دانم !با همین لبخند ،با همین چشم ها ،با همین بینی ،با همین لب ها ،با همین اندام ...من عروسکِ پشت ویترین مغازه نیستم !در این جهانِ یکنواخت ، یک معجزه ی خدادادی و منحصر به فرد ، خواهم ماند ،و برای دلِ هیچ کس تغییر نخواهم کرد !من کافی ام ...با هوس هایِ بی جایتان ؛دست به اندازه ام نزنید . 
اووه چقدر به گازتون احترام میذارید😁 من ازوقتی گازمو خریدم درشو نبستم!  حالا اگر پارچه نندازی ...

هست ولی خب اونجوری قشنگتره😁

فقط 16 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تویی والاترین مهمان دنیایم ❤️که دنیا بی تو چیزی چون تـ❤️ـورا کم داشت‌...❤️.      تیکر سه سالگیِ ارغوانم😍
واقعا مهمه که ثابت کنیم فلاسک خوبه یا قوری؟ به کجا بر می خوره؟ :اگر من بگم قوری دوست دارم یا اصلا چا ...

بحث از جایی شروع شدکه عده ای گفتند فلاسک عجیبه!!! انگار پشت کوه زندگی میکنن که براشون عجیبه.عده ای هم گفتند ما توهین میدونیم کسی فلاسک برامون چای دم کنه..من جواب اونارو دادم وگرنه سلیقه ایه..واگر قرار به عجیب بودن باشه قوری عجیب تره..و توهین هم نسبت به کساییکه فلاسک دارن کردن...اینا دونفراطراف خودشونو قانون جامعه میدونن.

😂😂😂قیاس مع الفارغ حتی کسی که چای فلاسک بذاره می دونه چای تازه دم یه طعم دیگه اس.ولی شما راحت باش

من شخصا طعم فلاسک دوست دارم که از همون اول چای هست..نه اینکه هی اب ببندم روش...جداازاین بحث علاقه نبود شماها فرمودید فلاسک عجیبه...ما توهین میدونیم کسی برامون بریزه..و توهین هم کردند که از تنبلیه....منم گفتم شما تو جامعه نبودید که فلاسک ببینید؟!! توهین میدونید چه بهتر لطفا خونه کساییکه فلاسک دارن نرید بااین عقاید مسخره

2740
شما مشخصه ترک هستید‌‌ترکها عادت دارن تو قوری دم کنند وگرنه بقیه ایران خیر

با من نبودی ولی چون خیلی قاطعیت داشتی جواب میدم. ماترک نیستیم. دوستهام هم اونایی که باهاشون رفت و آمد دارم اهل مشهد همدان تهران و کرمانشاه و ... هستن همه قوری دم میکنن‌ من فقط جنوبی دیدم تو فلاسک دم میکنن. 

یه چیز عجیبی که زن داداشای خودم دارن اینه که توی تولد های بچه هاشون موقع تقسیم کیک تولد اول سهمم خونشون و فرداشون رو بر می دارن و برای مهمونها یک برش کوچیک کیک می زارن؛ به نظرم به آدم توهین می کنن، دوست دارم یه روز به روشون بیارم

خدای مهربان، به خاطر تمام نعمتهای خوبی که به من دادی سپاسگزارم ، عاشقتم
2706