2733
2734
دایی و عموی شوهر هم محرم میشه؟؟؟

نه،اونا محرم نیستن 

فقط پدرشوهر و جد پدری یعنی پدربزرگ شوهر 

گر تو با بد بدکنی، پس فرق چیست    ... ...... نصف “مهم نیست” هایی که میگم خیلی هم مهمه،نصف “بیخیالش” هایی هم که میگم هنوز تو فکر و خیالم هستن، نصف “به من چه” ها به من اتفاقا مربوطن و اکثر “نمیدونم” ها رو میدونم،فقط حسش نیست میفهمی؟
یعنی عجیب ترین حرفی که تو نی نی سایت شنیدم اینه که عالم و آدم تو فلاسک چای دم میکنن فقط پیرزتا توی ق ...

عحیبترین اخلاقی که دیدم اخلاق شماست که جواب یک کامنت یکنفر رو پنج شش بار دادی...باضافه اینکه فلاسک رو توهین میدونی...شما و خانواده بیکار و خونه دار هستید..واسه سه نفر ادم صدبارباید قوری دم بشه در دقیقه🤣🤣🤣

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خانواده خودم نمیدونم والا ۲۵ سال باهاشون بودم برام عجیب نیستن ولی خانواده شوهرم شایدم عجیب نباشه ول ...

واای منم آروم میخورم یعنی تا بخوام شروع کنم پدرشوهرم غذاش تموم کرده بخاطر همین مخصوصا اوایل خیلی کم غذا میکشیدم

قلق ـش به منم بگو دوست عزیز💐💐💐

عزیزم اول اینکه چای خوب بخری

دوم اینکه وقتی آب جوش اومده خواستی بریزی توی قوری اول کم بریز مثلا اندازه یه نصف لیوان

بذار پنج شیش دقیقه دم بکشه بعد دوباره یه کم دیگه آب جوش بریز تا بشه اونقدری که میخوای

بعد بذار دوباره یه کوچولو دم بکشه

رنگش عالی میشه و به اصطلاح طعم و مزه جا میوفته

اینو مادرشوهرم بهم یاد داد که یه کدبانوی تمام عیاره

شما که مهربون تری عزیزدلم ندیده عاشقت شدم که انقدر با جنبه ای خانومه گل🌹❤❤😚

خجالتم ندین عزیزدلم💚❤️💚❤️💚

مهربونی و خوش قلبی خودته عزیزم و انرژی مثبت و کدبانو... 💚❤️💚❤️💚❤️💚 دل به دل راه داره عزیزدلم

الهی شادیهات روزافزون💚❤️💚❤️💚

عزیزم اول اینکه چای خوب بخری دوم اینکه وقتی آب جوش اومده خواستی بریزی توی قوری اول کم بریز مثلا اند ...

خداقوت

دست گلت درد نکنه که چیزهای خوب و قشنگ یادمون دادی❤️💚❤️💚❤️💚🙏🙏🙏🙏🙏🙏

برای گردش رفتیم شهرستان بابامینا، خونه یه فامیل دور رفتیم، برای پذیرایی به جای شربت نوشابه کوکا آوردن جلومون، به جاااان خودم، نمی دونستیم بخوریم یا بخندیم ، بعد فهمیدیم همه اونجا اینطورین

واسه ده نفر مهمان میشه بفرمایید در دقیقه چندتا قوری دم میکنید؟؟🤣🤣🤣🤣🤣🤣

خب کلا که از قوری نمیریزن تو فنجان٬چای خشک قوری رو زیاد میریزن میزارن دم میکشه قشنگ٬ یکم از قوری میریزن تو فنجان یکم آب داغ از کتری میریزن روش٬واسه من فرقی نداره٬هم تو فلاسک دم میکنم هم تو قوری.

بالاخره منم معجزه خدا رو دیدم  
2706