2733
2734
کله پاچه رو با برنج می خورن 

خونه مامان منم با برنج میخوریم😋😋🥴🥴خیلیی خوشمزس

بنده یک عدد واژینیسموس بودم ک بعد ۹ماه درمان شدم.بعد ۶ماه تنبلی تخمدان داشتم و منتظر نی نی بودم ک با دارو دوقلو باردار شدم   سختیهاااا کشیدم  الهی  نذار هیچ زنی حسرت بچه به دلش بمونه .❤
منم درست میکنم بهش میگیم کیسا شکمبه گوسفندو میدوزم برنج میزارم داخلش 

نه دیگه خانواده شوهرم به عنوان خورشت میریزن رو برنج می خورن 

هر کسی امضامو دید میشه برای خونه دارشدنم یه صلوات بفرسته 🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه وقتی گازو تمیز کردم درشو بستم میکشم روش ک مرتب باشه

اووه چقدر به گازتون احترام میذارید😁

من ازوقتی گازمو خریدم درشو نبستم! 

حالا اگر پارچه نندازی مرتب نیست؟

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

اینکه همیسه مادرشوهرم غذا کم درست میکنه من همیشه سیر نمیشم😥اخه خودش و پدرشوهرم غذا خییلی کم میخورن فکرمیکنن منم م میخورم😄🥴🥴

اما برا خواهرشوهرم میاد زیاد درست میکنه میدونه زیادخورن۰مگه بااونا دعوت باشم سیر بخورم🥴😋

بنده یک عدد واژینیسموس بودم ک بعد ۹ماه درمان شدم.بعد ۶ماه تنبلی تخمدان داشتم و منتظر نی نی بودم ک با دارو دوقلو باردار شدم   سختیهاااا کشیدم  الهی  نذار هیچ زنی حسرت بچه به دلش بمونه .❤

مامان بزرگ من زرده تخم مرغ رو خام قورت میده!

بابام تو آش دوغ عسل میریزه

داداشم هر وقت گوشت باشه، اضافه خوش و موشکافی میکنه عین کارآگاها و دلشون میاره و نمیخوره

چهارمین کاربری، دوست عزیز روان پریشی که انگشت بی صاحاب بی قرار داری هی گزارش میزنی، اره دقیقا با خودتم، روزی سه وعده تپاله گاو بردار بریز رو سرت بدبخت، با تچکر😐
چرا ؟؟؟ دلیل علمی داره؟

اولاک زشته. فکر کن داری راه میری آلت ی مرد هی تکون میخوره از زیر شلوار معلومه و اینور اونور میپره، امکان داره اصلا خشتکتون جر بخوره اون وقت چیکار میکنید؟ دلیل دگ ش این ک آلت بچه ت خیلی بزرگ میشه و شل و ول شورت فیکسش میکنه، برای خانوما هم احتمال عفونت رو کمتر میکنه هر چی کمتر ب جایی برخورد داشته باشی.

دوست گلم لباس زیر بپوش و هر روز عوض کن😘😘

دانشجوی پزشکیم، از قبل کنکور هم اینجا بودم، دانشجو بودن و اینجا عضو بودن باهم منافاتی نداره😁 هر وقت بتونم سر میزنم به اینجا چیزای خوبی ازش یاد گرفتم❤️ عاشق مرلین مونرو و گربه هام😍
دمنوش زیره  فرق داره  دمی گوجه با طعم زیره  هم  برای مهمون  بخوای درست کنی& ...

افرین دقیقا زیر خیلی خوبه شکی نیست ولی واقعا طعمش خوب نیست من بریزم بچه هام لب نمیزنن مامانم بنده خدا کوچیک بودیم تو برنج یه ذره میریخت ما غر میزدیم

خانواده شوهرمن روی مبلها که پارچه میندازن حتی موقع اومدن نهمون هم برنمیدارن

کلا نمیدونم چرا پس مبل میخرن وقتی درست استفاده نمیکنن😂

همش هم به من میگن چرا روکش مبل نمیخری من دوس ندارم روکش واینا

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
اولاک زشته. فکر کن داری راه میری آلت ی مرد هی تکون میخوره از زیر شلوار معلومه و اینور اونور میپره، ا ...

اتفاقا خانومایی که عفونت دارن بهشون توصیه میکنن لباس زیر نپوشن

ما هیچوقت توی خونه از لیوان برای آب خوردن استفاده نمی کنیم،هر کس یه بطری آب معدنی جداگانه داره و از ...

واااای خوش به حالتون 

تو خونه ما هرکی اگه الان یه لیوان آب بخوره ده دقیقه بعد بازم بخواد آب بخوره یه لیوان دیگه برمیداره، یعنی سینک ما از لیوان خالی نمیشه 😄

همیشه برنده باش ،آدم بازنده طرفدار نداره
همه تو فلاسک دم میکنن...تو فیلماهم فقط مادربزرگا تو قوری دم میکنن..کسیکه خیلی بیکاره و تنهاست تو قور ...

چطور میتونین اطداف خودتون رو به همه تعمیم بدین؟؟  چطور میتونین بی ادبانه نظر بدین؟؟؟؟

خانم حوان پرمشغله😐😐😐😐😐

واقعا چقدر ذهن و افکار بعضی ادم ها کوچیکه و چه چیزهایی رو ملاک قرار میدن و چه القابی میدن به بقیع

خدایا هزاررربارشکرت که منو به ارزوم رسوندی❤👨‍👩‍👦‍👦
2706