2733
2734
رفتار عجیب خانواده خودم مامانم قربونش برم آبگوشتو با گوشتکوب له میکنه وااااااای خانوادگی یه جوری م ...

عجیب نیست همه ایرانیا له میکنن...ندیدی تو تلویزیون؟؟؟ خانواده شوهرت حالشون خوش نیست

البته اگر منظورت از ابگوشت همون دیزی باشه.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مادرشوهرم راحت تو جمع می گ و ز ه

بچه دلیه😂

🤍💜 هر آنکه جانب اهل خدا نگه دارد     خدایش در همه حال از بلا نگه دارد     حدیث دوست نگویم مگر به حضرت دوست     که آشنا سخن آشنا نگه دارد  🤍💜                                                                                                                                                                                              در رابطه با داستانم: با قلم نه چندان خوبم آمیخته با ناااگفته های تلخ و گفته های آمیخته با احساسات و نیم‌چه خلاقیت داستان سرایی ام ‌🤍          داستان رو قریب به دو سال پیش نوشتم به دیدگاه مقاله یا رمان یا غیره ... بخوانید.  درس عبرت و نکات مفید رو در ذهن بسپارید و تمام!!!   پس خواهشمندممم دوست عزیز و مهربانم از احساس ترحم و دلسوزی و گرفتن شماره و آیدی و ایمیل و عکس من و پیام های ترحم آمیز خودداری کنید !!!  چون هدف از نوشتن گذشته ها،جلب توجه و ترحم نبوده و از اینکه این حس رو به من القا نمیکنید ممنونم 💜!!    بعضی از کسایی که داستانم رو میخونن میخوان بدونن الان چطورم ! من خوبم بدنیستم! شما چطورید؟☺️   
2742

سلام دوستان باعرض معذرت میدونم سوالم ربطی به تایپیک نداره ولی بخدا پدرم دراومد بس که دنبال دکتر گشتم، لطفا اگه عمل لابیاپلاستی داشتید و جراح خوب واسه ی این عمل میشناسین معرفی کنین. بعضی از خدا بیخبرا همش تبلیغ میکنن و ادم و گیج میکنن.ممنون

میشه لطفا واسه مشکلات و حاجاتم یه صلوات بفرستی شاید اون لحظه به خاطر دل مهربون تو خدا نظری بهم کنه❤گویند سنگ،لعل شود در مقام صبر/اری شود لیک به خون جگر شود...‌ 💜🦋/ الهم عجل ولیک الفرج🌻🌎/ #جانفدا...💛
خانواده همسرمن غذاروپرسی میکشن برای آقایون زیادوبهترین گوشت وخورشت رومیذارن برای خانوماهرچی بمونه هم ...

وای مردم از خنده🤣🤣☺️الو سارا فردا بیایین شام بدون احوالپرسی🤣🤣🤣🤣

خدایا ممنون که‌ منو لایق خوشبختی دانستی
2738

[QUOTE=155791729]اره زیره ی چاشنی هست و چاشنی ها هم ذائقه ای هستن نمیشه گفت بهشون عادت عجیب مادر منم عاشق طعم زیره ...[/QUOTE

تاریخ زایمانامون تقریبا باهمه طبیعی یا سز؟ 

من ی مامان 24سالم😍دخترم هشت و پسرم 5سالشه❤️به خواست خدا دوباره با دستگاه باردار شدم❤️برای سلامتی من و خانوادم ی صلوات میفرستی😍
رفتار عجیب خانواده خودم مامانم قربونش برم آبگوشتو با گوشتکوب له میکنه وااااااای خانوادگی یه جوری م ...

گوشت کوبیده عادی که 

منم خانواده همسرم گوشت ابگوشت نمی کوبند همینجوری می خورند کلا تو شهرشون اینجوری انگار برام عجیب بود 

تو خونمون الان گاهی می کوبم گاهی نه 😅عدالت رعایت می کنم

ولی 

عجیب نیست همه ایرانیا له میکنن...ندیدی تو تلویزیون؟؟؟ خانواده شوهرت حالشون خوش نیست البته اگر منظور ...

ای واای یه مدت سوژه کرده بودن میخندیدن

معذرت میخوام میگفتن شبیه بووووووق میشه

از بس بی فرهنگ بودن

اونقدر مسخره کردن من میگفتم شاید برای دیگرانم عجیبه

اصلا تو طایفشون نبود

بعد من تو سفره نهار و شام مربا میزارم

اونم عجیب بود براشون

هر لحظه خدا را شکر💙

کشمش و زرشک با هم می ریزند رو پلو 

کلا عادت غذای تفاوت زیاد داریم چون شهرامون فرق داره 

مثلا تو اش رشته باقلا یا رب انار می ریزند 

زیر نعلبکی بشقاب هم می ذارند جدا برای هر مهمون 

خوردن آبگوشت با نون  بربری 

گوشت کوبیده عادی که  منم خانواده همسرم گوشت ابگوشت نمی کوبند همینجوری می خورند کلا تو شهرشون ا ...

خوشبخت باشین الهی

نه من شوهرم از بس کوبیدشو دوست داره

آبشو تند تند میخوره تا برسه به اون مرحله

هر لحظه خدا را شکر💙
خوشبخت باشین الهی نه من شوهرم از بس کوبیدشو دوست داره آبشو تند تند میخوره تا برسه به اون مرحله

آخه من خودم گوشت گاهی همینجوری خالی دوست دارم قبل ازدواج کلی به مامانم غر میزدم یه ذره قبل کوبیدن به من بده😅😅😅😅

ولی خب اینا مثل نذری هم میدن گوشت تو آبگوشت همینجوری 

در حالی که ما گوشت کوبیده کنار آبگوشت می دیم 

ولی خب این که با نون بربری می خورند یا شب آبگوشت می خورند نتونستم باهاش کنار بیام 😅

یا مثلا کشمش و زرشک رو غذا می ریزند متنفرم 

چیز عجیب اینکه یه مهمانهایی از قم داشتیم واسه سید ها احترام خاصی قاعل بودن دوست پدرشوهرم اینا خودشو ...

اره اکثر مردم شهر قم برای سادات احترام خاصی قائلن 

این به یه نوع احترام برمیگرده و عجیب نیست 

اما آدمهای عادی اینکار رو نمیکنن ، و عده ای کمی هستن که این نوع عقیده ی محکمی دارن 

2706