2733
2734

البته کارای مادر شوهر جان عجیب نیس نمونه بارز تنبلی هست.یه بار چای تازه ندیدم خونشون همش تو فلاکس هست چای. یه کار عجیبشم اینه حالا مثلا مهمون اومده چای دم کرده زود زیرشو خاموش میکنه چای دم نکشیده و سرد تحویل مهمونا میده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
آفرین چقد خوبه همکاری کردن 

از همکاری خیلی بیشتر

کلا تو مسافرت و مهمونی و اینا ما خانوما لم میدیم قشنگگگگ😁😁😁

💙میشه برای نینیم نفری یدونه صلوات بفرستین؟💙امن یجیب المضطراذا دعاه و یکشف السوء🙏 💜منم براتون صلوات میفرستم💜
دقیقا مادرشوهرمنم نصف گازو پارچه مینداخت که تمیز بمونه ولی خب من خوشم‌نمیومد دیگه حس میکنم چهره گازم ...

اره چهره ش زشت میشه ولی از پاک کردن گاز بدم میاد. خونه م هم کسی نمیاد. خودمم از اینکه یک گاز زشت تمیز داشته باشم راضی ترم. خخخ

عموی شوهرم اینا شیر برنجو با سرکه میخورن

بگو چرا قیمه ها رو میریزین تو ماستا😂😂😂

💙میشه برای نینیم نفری یدونه صلوات بفرستین؟💙امن یجیب المضطراذا دعاه و یکشف السوء🙏 💜منم براتون صلوات میفرستم💜
از همکاری خیلی بیشتر کلا تو مسافرت و مهمونی و اینا ما خانوما لم میدیم قشنگگگگ😁😁😁

والا نه تو خانواده خودم و نه شوهرم از این خبرا نیس . فقط خودم و شوهرم تو خونه ی خودمون باهم همکاری داریم

عجیب برام این بود که خانواده شوهرم اعتقاد دارن دختر حتمااا باید زیر بیست سال و تو سن شونزده هفده ازدواج کنه و همه دختراشون رو چه به خواستگار خوب چه به بد زیر بیست شوهر دادن.‌ولی واسه عروسهاشون اصلن سن ملاک نیس و همه عروسها رو تو مایه بیست و پنج و یا بیشتر انتخاب میکنن

چنان نماند و  چنین نیز نخواهد ماند 
🤧یه روانی تو  خورش هاش زیره میریخت تو ماکارونی و دلمه و  دمی گوجه هم میریخت عوق واق ...

روانی چیه دمپختی با زیره بد نمیشه مادر شوهر منم تو خیلی غذاهاش میریزه . من خودم زیره را دم میکنم میخورم

💖عاشق خانواده ام هستم💖
نوشته خانواده خودتون همه از خانواده شوهر گفتن،عجب😂😂😂

خب عزیزم وقتی از بچگی یه کاری رو تو خونه ی خودتون نشونت بدن دیگ برات عجیب نیست مثلن فک کن ۲۵ سال یکاری رو انجام بدی دیگ برات عجیب نیس ولی وقتی میری خونه یه آدم دیگ برات عجیبه کاراشون

برای سلامتی آقا امام زمان صلوات
2706