2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مادرشوهرم چایی دم نمیزاره. اب جوش میریزه تو فلاکس، تفاله چای رو میریزه توش،همونو به عنوان چایی میخور ...

همه چای خشک میریزن تو فلاکس...اون قوری واسه پیرزنای قدیمه..رفتارشما عجیبتره

یک تعطیلات برید بیرون..ببینید چطور ملت چای درست میکنن..همه با فلاکس و چای خشک

خانواده همسرمن غذاروپرسی میکشن برای آقایون زیادوبهترین گوشت وخورشت رومیذارن برای خانوماهرچی بمونه همونوتقسیم میکنن به یکی یه دونه گوشت میفته توخورشت به یکی ۱۰تا😐واین برای من که توخانواده مون حق زن ومردیکی بوده عجیبه😐 مادرشوهرم جلوپسربزرگاش روسری سرمیکنه😐سال تاسال هم زنگ نمیزنه حال عروس یانوه هاشوبپرسه زنگم میزنه واسه دعوت شام مثلامیگه الوسارافردابیاین شام وقطع میکنه نه سلام نه احوالپرسی نه خداحافظی😑

❤من ازمعبودیکتایم فقط یک چیز میخواهم نگیردهرگز ازقلبم امیداستجابت را❤

الان یه عده میان میگن خانواده ی شوهر ما حلیمو با نمک میخورن و ما تعجب میکنیم آخه حلیمو با شکر میخورن فقط.

یه عده دیگه میان میگن حلیم فقط با نمک

بعد میریزن سر هم فحش میدن به هم تاپبکو تعطیل میکنن

همیشه این داستان بوده😂

چیز عجیب خانواده همسرم اینکه فقط زهرا، فاطمه، زینب و مرضیه رو دختراش و علی، مرتضی، رضا رو پسراشون می ...

امام حسین ع هم اسم سه پسرش رو علی گداشت..علی اکبر..علی(امام سجاد) و علی اصغر

خیلی خوبه .من دوست دارم

وقتی غذا میپزن یه ملاقه میکنن تو قابلمه بعد که غذا رو چشیدن بقیشو برمیگردونن تو قابلمه و این کار توسط همه ی خانمای خانه توسط همون یه ملاقه انجام میشه !!

دست مادرشوهرمم همیشه تمیزه حتی وقتی باهاش کف پاهاشو مالیده و با دست تمیزش غذاهای خشک رو میزاره تو بشقابت .😁

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد .... خدایا شکرت
2706