2752
2734

من چیز خاصی تو خانواده شوهر ندیدم ولی تو کامنتا یه چیزایی برام عجیب بود...یکی اینک رو گاز پارچه بندازی‌‌‌..بنظرم فویل الومینیوم بکشی هم بهتره و هم مرتب تره...دور سرشعله هارو تمیز دربیاری و روشو کامل فویل بکشی...اگ چیزیم بریزه خیلی راحت تمیز میشه و میتونی بعد یک ماه عوضش کنی...گازتم اصصصلا کثیف نمیشه....یکی دیگم اینک تو هرچیزی زیره میریزن یه عده....من اگ تو چیزی زیره باشه لقمه اولو بخورم ببخشید ولی بالا میارم...خواهش میکنم اگ مهمون واستون اومد اینکارو نکنین واقعا عذاب اوره....

پدرشوهرم يه رواني به تمام معنا بود

دختراش هميشه با روسري و لباساي بلند و ساده بايد تو خونه ميبودن😐

بميره سر قبرش ميرينم اين آشغالو از بس عذابمون داد

دوسدارم متفاوت باشم٩٩/٧/١٠ انشاا... تاپيك ميزنم و از خوشي زياد نيشم بسته نميشه          بلند بگو الهي آمين👌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خود چایی. به جای اینکه بریزه تو قوری دم بیاد، با قاشق میریزه تو فلاسک

والا ماهم تو فلاکس میزاریم... ولی دم نوش و این چیزا رو میزاریم تو قوری

یه جایی که فکرش رو نمیکنی خدا گل میکاره وسط غم هات!!! 
2731

در عرض یک ساعت هفت تا خواهرشوهرامو مادرشون جم میشن میگن میخندن سر ی چیز کوچیک باهم بحث میکنن تا ب دعوای بزرگ برسه بهمدیگه فوش میدن و گریه میکنن ادم فکر میکنه ک تا ده سال قهرمیشن...دوباره فرداش میرن خونه همدیگه شاید برای شما عجیب نباشه اما من همیشه دهنم باز میمونه از رفتاراشون

خانواده خودم نمیدونم والا ۲۵ سال باهاشون بودم برام عجیب نیستن

ولی خانواده شوهرم شایدم عجیب نباشه ولی سالاد میریزن رو پلو میخورن در حالیکه من ته بشقابم سسی باشه توش پلو نمیخورم

و سرعتشون تو غذا خوردن زیاده اولا چون من خیلی آروم غذا میخورم همیشه گشنه میموندم ولی الان به احترام من میشینن تا منم غذامو تموم کنم

البته پدر و مادرشوهرم فوت شدن خانوادش منظورم خواهر برادراشه

رفتار عجیب خانواده خودم

مامانم قربونش برم آبگوشتو با گوشتکوب له میکنه

وااااااای خانوادگی یه جوری میخوردیم انگار بهترین غذای دنیاست..

بعد خانواده شوهرم واسه این کار کلی خندیدن

الان تو خونه خودم

یه جوری آبگوشتو له میکنم به باد اون ایام کودکیم

شوهرم تا نکوبم نمیخوره

هر لحظه خدا را شکر💙
همشون صبح هاقبل از اینک صبحانه بخورن کتاب میخونن / وگرنه مغتقدن نباید صحبت کنن . و همشون گیاهخوارن

وااااو چه باحال.عادت کتاب خوندنشون خیلی جالبه و جذاب

زندگیم گره خورده.خیلی التماس دعا دارم.نازنین زهرا هستم.
2706