2733
2734
عنوان

تا حالا مرد متاهلی سعی کرده بهتون شماره بده 😖😬😬😬😬

| مشاهده متن کامل بحث + 1072 بازدید | 77 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره  یکی بود الکی بهم گفت مجرده و بچه هم داشت تازه ،ولی میکفت بچه خواهرمه  منم خداروشکرر ...

یعنی مرد متعد ندیدم تو عمرم😬😬😹

من در تاریخ ۹/۹/۹۹ یعنی روز تولدم ب کسی ک سالهاست دوسش دارم رسیدم♥️😍 اون دانشگاهی  ک میخوام قبول شدم😍♥️ خدایا شکر  ♥️♥️  

اره من یه مدت گوشیم دچار غش شده بود هی میبردم یه مغازه صاحب مغازه مرد میانسالی بود هی سعی میکرد باهام صمیمی شه اخرام ازم تعریف میکرد بعد میگف بیا شمازمو داشته باش اسمم فلانه من دیدم هیزه دیگه اونجا نرفتم یه روز از اونجا رد شدنی همون مردک عجوزه رو دیدم با خانمش و بچش تو ماشین خیلی هم خوش و خرم بودن لامصبا انگار مردا زن میگیرن گشنه تر میشن چشونه اینا

یه بارم یه پیرمرده از زنش ناله میکرد به دوستم پیشنهاد صیعه داده بود

2731

اره چند سال پیش میخواستم برم کلاس یه پسری رو میدیدم تو راه خوشگل قد بلند میرفتم به من نگاه میکرد دستشم حلقه نبوداااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

دوبارم چشمک زد بهم منم چپ چپ نگاه کردم سال بعدش دیدم زنش اومد مغازش گفت دیشب چرا خونه نیومدی حلقت کوووو؟؟؟؟؟؟

این داشت به من نگاه میکرد زنش روبروش بود منم با دست نشون دادم خاک توسرت

منتظرتم گلم درخواست بده   به علت هکر های بیشعور و بیجنبه پیچمو برداشتم اگه خواستید بگید بگید بهتون ایدی میدم    به خدا سیبیل ندارم اینقدر نگید سیبیلاتو بزن تنها نمیشی دیگه ..اگه یه دونه تا سیبیل داشتم مال خودتون به یاد پسرداییم اسم کاربریمو  گذاشتم اینقدر مسخره نکنید بابا    
اسی از عشقت چ خبر😁😁😁😂😂😂😂😂😜

😹😹😹😹😹😹 اون هست فعلن 😜 

من در تاریخ ۹/۹/۹۹ یعنی روز تولدم ب کسی ک سالهاست دوسش دارم رسیدم♥️😍 اون دانشگاهی  ک میخوام قبول شدم😍♥️ خدایا شکر  ♥️♥️  
واقعا دنیا پر از بدی و کثافت شده خدا به دادمون برسه

یه خانومه نزدیک.حرم امام رضا دم.پارکینگ..سراپاسفید پوشیده زیر و رووش معلوم..کاملا کوتاه..زل زده به شوهرم..منم نگا نگاش کردم گفتم ملک کناری اجاره داده نمیشود..دوید رفت..حیا ندارن

الهی و ربی من لی غیرک
یعنی مرد متعد ندیدم تو عمرم😬😬😹

اقای من و خود من    

منتظرتم گلم درخواست بده   به علت هکر های بیشعور و بیجنبه پیچمو برداشتم اگه خواستید بگید بگید بهتون ایدی میدم    به خدا سیبیل ندارم اینقدر نگید سیبیلاتو بزن تنها نمیشی دیگه ..اگه یه دونه تا سیبیل داشتم مال خودتون به یاد پسرداییم اسم کاربریمو  گذاشتم اینقدر مسخره نکنید بابا    
2740
بله شده جوری رسواش کردم که از شهرمون رفت 

ب تو میگن شیر زن♥️♥️♥️😍

اره داستانش خیلی  طولانی

تعریف کن عزیزم ♥️♥️

احسنت بهت میشه تعریف کنی دلمون خنک شه

رفتم در خونه پسره کولی بازی در اوردم . همه تو کوچشون ریختن بیرون. کثافت یه آشغالی بود که میگفت اگه با من نباشی میرم به خانوادت میگم با هم بودیم! در صورتی که من جواب سلامشم نمیدادم 

اقای من و خود من      

😹😹😹♥️♥️ منم هستم ها

رفتم در خونه پسره کولی بازی در اوردم . همه تو کوچشون ریختن بیرون. کثافت یه آشغالی بود که میگفت اگه ب ...

آفرین واقعن ♥️

رفتم در خونه پسره کولی بازی در اوردم . همه تو کوچشون ریختن بیرون. کثافت یه آشغالی بود که میگفت اگه ب ...

واه....این مدلیشو ندیده بودم متاهل بودو تورو تهدید میکرد؟؟؟؟

2706