2733
2739
عنوان

تا حالا مرد متاهلی سعی کرده بهتون شماره بده 😖😬😬😬😬

| مشاهده متن کامل بحث + 1072 بازدید | 77 پست
والا منم زشت نیستم  ولی بیسلیقه ها انگاری چادری دوس ندارن 😂😂اخه چادریم من

خب من که مانتویی هستم ، بی سلیقه ها مانتو یی هم دوست ندارن😁 ، البته ی چیزی بگم من به گفته دیگران  خیلی مهربون و دلسوزم تا دلت بخواد خواستگارایی داشتم که پدر و مادر پیر و مریض داشتن ، همشون هم میگفتن باید با پدر و مادرم زندگی کنیم ، اخرشم با یکی همین مدلی   ازدواج کردم اما شرایط جوری شد که الان ما ی شهر دیگه زندگی میکنیم ، انگاری همش شانسه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زمان مدرسه با شوهرم دوست بودم شوهرم گفت تا یه امامزاده تو شهرمون هست گفت پیاده تا اونجا بیا تا من ...

😹😹😹 فک کنم تا یه ماه از ترس نمی خوابید بری به زنش همه چیزو بگی😂

من در تاریخ ۹/۹/۹۹ یعنی روز تولدم ب کسی ک سالهاست دوسش دارم رسیدم♥️😍 اون دانشگاهی  ک میخوام قبول شدم😍♥️ خدایا شکر  ♥️♥️  
😹😹😹♥️♥️ منم هستم ها

توی این دنیا کم هستن مثل ما 

همیشه باید به خودمون بنازیم 

شاید یک ذره غمو غصه تو زندگیمون هست 

ولی خیییییلییی خوشحالم         

منتظرتم گلم درخواست بده   به علت هکر های بیشعور و بیجنبه پیچمو برداشتم اگه خواستید بگید بگید بهتون ایدی میدم    به خدا سیبیل ندارم اینقدر نگید سیبیلاتو بزن تنها نمیشی دیگه ..اگه یه دونه تا سیبیل داشتم مال خودتون به یاد پسرداییم اسم کاربریمو  گذاشتم اینقدر مسخره نکنید بابا    
2742
😹😹😹 فک کنم تا یه ماه از ترس نمی خوابید بری به زنش همه چیزو بگی😂

زنش میدونست چه کثافتیه شوهرش

لازم نبود من بگم😓

هر چقدر گذشته ها بد بوده ولی....  باز نیست مثل ما توی این محدوده....                   همه چیزو واسه اینکه دلت کنار دلم باشه من ساختم...    کی گفته اونایی که مال همن اونایی که عاشقن باختن؟!........                         
         توی این دنیا کم هستن مثل ما  همیشه باید به خودمون ...

عزیز دلمی ♥️♥️♥️♥️😍😍😍😘😘😘😘 دختر به این گلی هستی واقعنم تکی 😘😘😘

من در تاریخ ۹/۹/۹۹ یعنی روز تولدم ب کسی ک سالهاست دوسش دارم رسیدم♥️😍 اون دانشگاهی  ک میخوام قبول شدم😍♥️ خدایا شکر  ♥️♥️  
زنش میدونست چه کثافتیه شوهرش لازم نبود من بگم😓

اوه پس بیچاره زنش 😖😖 خدا قسمت ما نکنه

میگف دوستمم میارم 3 تایی بریم شمال ویلای من خانمشم باردار بود یه دختر کلاس اولیم داشت در ظاهر عاش ...

وویی چه بی شرفیه 

2740
عزیز دلمی ♥️♥️♥️♥️😍😍😍😘😘😘😘 دختر به این گلی هستی واقعنم تکی 😘😘😘

فدات بشم گلم                   

منتظرتم گلم درخواست بده   به علت هکر های بیشعور و بیجنبه پیچمو برداشتم اگه خواستید بگید بگید بهتون ایدی میدم    به خدا سیبیل ندارم اینقدر نگید سیبیلاتو بزن تنها نمیشی دیگه ..اگه یه دونه تا سیبیل داشتم مال خودتون به یاد پسرداییم اسم کاربریمو  گذاشتم اینقدر مسخره نکنید بابا    
فدات بشم گلم                     ...

♥️♥️♥️♥️😘

♥️♥️♥️♥️😘

بله تا دلت بخواد همسایمون مثلا نماز خونه و یه عالمه ریش داره ب من شماره داذ من ب خواهرش گفتم باور نکرد چون. خواهرش دوستم بود و یه بار شوهر دختر دایی خواهر ناتنی ب من شماره داد منم رفتم ب زنش گفتم و شمارشو نشونش دادم تا بحال هرکی ب من شماره داده من رفتم لوش دادم 

بله تا دلت بخواد همسایمون مثلا نماز خونه و یه عالمه ریش داره ب من شماره داذ من ب خواهرش گفتم باور نک ...

ایول ب دلو جرعت احسنننن ♥️😹😹😹😹😜

ایول ب دلو جرعت احسنننن ♥️😹😹😹😹😜

چون زن هاشون خیلی اعتماد دارن بدبختا من خیلی بدم میاد ازینجور مردا حتی اک ب من شماره نده هم و من بفهمم ب یه دختری نظر دارع یا شماره میخواد بده یا میخواد تورش کنه میرم ب زنش میگم 

چون زن هاشون خیلی اعتماد دارن بدبختا من خیلی بدم میاد ازینجور مردا حتی اک ب من شماره نده هم و من بفه ...

راستش من اگ ببینم چیزی نمیگم مطمعنم اگ برم به زنش بگم فکر میکنه میخوام زندگیشونو خراب کنم یا خودم اول پا دادم همچین آدم هایی دور اطرافم هستند😖😖😖

2706