2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خیلی ببخشید ولی فاتحه خوندم تو قداستش

چو بشنوی سخن اهل دل مگو که خطاست، سخن شناس نه ای جان من، خطا اینجاست. در اندرون من خسته دل ندانم کیست، که من خموشم و او در فغان و در غوغاست

اره واقعا من وقتی از کار خسته میشم میگم خدایا شکرت 

کاری هست که خسته میشم

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش بزرگ😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶
2740
هیچی بدتر از بیکاری نیست  هیچییییی

بله ولی من واقعا دهنم سرویس شده

از صبح تا ساعت ۳ سرکارم

هرروزم کلاس دارم دانشگاه تا غروب

جدیدا باید حق التدریسی بهم برم بیمارستان کاراموزی

درسم باید بخونم این وسطا

ازمون جامع هم دارم

پایان نامه امم مونده

دیگم نمیخوام تلاش کنم از دیشب باز افتادم تو سایت سرم گرم بشه ب درس و کار فک نکنمم

الانم سرکارمو اصلا کار نمیکنم😪

اره واقعا من وقتی از کار خسته میشم میگم خدایا شکرت  کاری هست که خسته میشم

ااینا نعمته 

که ماا تا وقتی از دستش دادیم نمی فهمیم

سومین کاربری هست دوباره تعلیق شدم____ناشناسم هست https://abzarek.ir/service-p/msg/1844780
بله ولی من واقعا دهنم سرویس شده از صبح تا ساعت ۳ سرکارم هرروزم کلاس دارم دانشگاه تا غروب جدیدا با ...

خوب شما تحت فشاری 

حق داری بدت بیاد 

من منظورم یه حد معمول و متوسطی هست

نه افراط خوبه نه تفریط 

سومین کاربری هست دوباره تعلیق شدم____ناشناسم هست https://abzarek.ir/service-p/msg/1844780
ااینا نعمته  که ماا تا وقتی از دستش دادیم نمی فهمیم

خداروشکر که از دستش ندادم و فهمیدم 

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش بزرگ😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶
2706