2752
2734
عنوان

بارداری ناخواسته و اطرافیان فضول

| مشاهده متن کامل بحث + 1120 بازدید | 42 پست
درامدتون مگه چقدره ک اینطور میگن؟

متوسط

حالا چون خونه ساختیم و وسایل نو کردیم و اینا دستمون تنگ شده ولی قسطا را پرداخت کنیم تا چند وقت دیگه حل میشه.

فقط 28 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بیتاج هستم زن زمان خان🤪😵‍💫😁😐
آره ولی بخاطر بارداریم نمیرم تا یه مدت

بیخیال،منم دوتا دارم.شاغلم.

یه کم شرایطم اوکی بشه ان شالله سال بعد می‌خوام سومی بیارم.

هرکس هم هرچی میگه بده.

من می‌خوام زحمتش بکشم به اونا چه مربوط

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

میشه به حق فاطمه ی زهرا برا منم دعا کنی این ماه تو دلی داشته باشم؟

ایشالا عزیز دلم

ایشالا خدا یه نی نی ناز بذاره تو دلت

1
5
10
15
20
25
30
35
40
متوسط حالا چون خونه ساختیم و وسایل نو کردیم و اینا دستمون تنگ شده ولی قسطا را پرداخت کنیم تا چند وق ...

قوم شوهر همیشه دخالت را دارند ولی خودت باید مدیریت کنی  بهشون گوش ندی  

فقط 16 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جواب تلفن شونو نده مسخره ها  یه جوری از قتل یه بچه حرف میزنن انگار دارن در مورد کشتن پشه حرف م ...

دقییییقا

منم تا این حد نمیشناختمشون...چه راحت درباره گرفتن جون یه بچه بی گناه اونم با مادری که بچه تازه اومده تو شکمش حرف میزنن.

خیلی دلم میخواد همه حرفام بهشون بگم ولی بخاطر یه ملاحظاتی نمیشه.من محاله بذارم به فرشته کوچولوم آسیبی بره.مثل مهمون ناخونده پریده تو دلم،خیلی دوسش دارم،الان که دارم میگم اشک تو چشام جمع شد...من بمیرمم بچمو نمیذارم چیزیش بشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چرا اینقدر زود به بقیه خبردادی؟ تو این موردا باید صبرداشته باشی چون اطرافیان بخوای نخوای از این حرفا ...

شوهرم دهن لق هست🥲

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بچه ها ایا امکان داره بعد سه بار پری شدن حامله باشم اخرین رابطمون واسه دوماه پیشه  امکان گرفتن ...

فکر نکنم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم  یه بار بهشون بگو   ناخواسته نبوده  و خودمون خواستیم  تا دهان همه بسته &nb ...

منم میخوام بگم ولی شوهرم سوتی میده

جلو خانوادش خنگ میشه کلا

مرسی عزیزم😍

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دقییییقا منم تا این حد نمیشناختمشون...چه راحت درباره گرفتن جون یه بچه بی گناه اونم با مادری که بچه ...

این سری حرف زدن بپر بهشون نباید اجازه بدی حرف مفت بزنن

بار اول فقط نظر دادن که بکشش 

بار دوم بهت میگن بی فکر 

بار سوم ممکنه توهین هم بکنن 

با همین فرمون اجازه بدی مجبورت هم می‌کنن 

ظرف حماقت آدم های احمق پایان نداره که دمشونو قیچی نکنی می‌خوان همینطوری برن روی روانت 

این سری حرف بچه رو زدن میگی این بحث رو تموم کنین ما هیچ تصمیمی برای قاتل شدن نداریم از اول هم نداشتیم و دیگه نمی‌خوایم در مورد این مسأله کمترین اظهار نظری بشنویم بهتره شوهرت بنشونه شون سر جاشون ولی اگر نمیکنه خودت توی خلوت یه حال گیری داشته باش

نظر موافقتون چیه کامنتی که توی تاپیک پربازدید گذاشته شده لایک نکنیم؟ 😵‍💫  اگر یه جا با هم دعوا کردیم یه جا دیگه تحویلت گرفتم تعجب نکن ، من فقط داده بی اهمیت توی ذهنم نگه نمیدارم و اسم کاربری ها رو حفظ نمیکنم ،  کلا به مقوله ببین چی میگه نه اینکه کی میگه بیشتر معتقدم تا تیم بندی توی سایت  ، با تشکر 🥳
2706