2752
2734
عنوان

بارداری ناخواسته و اطرافیان فضول

1120 بازدید | 42 پست

من دوتا بچه دارم.یه بچه هم شوهرم داره که با ما زندگی میکنه.اصلا دیگه بچه نمیخواستم شرایطشم نداشتم. رعایت هم کردم ولی باز هم باردار شدم.من اولش بهم ریختم ولی زود به خودم مسلط شدم.گفتم بچه نعمت خداست و ناشکری نکنم.روزیش هم میرسه،من واقعا آدمی نیستم که مسئولیت کارم را به عهده نگیرم و با خودخواهی کامل،بچم را سقط کنم.اصلا تصور اینکه یه جوجه کوچولو که بهم چسبیده را بکشم دیوانممم میکنه،نمیتونم...

منم با عشق نگهش داشتم و مراقبشم.ولی خانواده شوهرم ولم نمیکنن،هر سری که زنگ میزنن میگن نمیخوای بندازی؟چجوری بزرگ میکنین؟چرا مواظب نبودی؟شغلت چی میشه؟بچمون چجوری خرج بده؟سری آخری گفتم نگهش میدارم مادر شوهرم گفت زن بی فکری هستی میدونی بچم وضع مالیش خوب نیس...

فقط بیاین دلداریم بدین من چیکار کنم با اینا؟خودم شرایطم پذیرفتم حالا بقیه دارن آرامشم بهم میریزن

فقط 28 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بیتاج هستم زن زمان خان🤪😵‍💫😁😐

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

اصلا به حرفشون گوش نکن 

بگو فرقی نداره این که تو شکمم هست بکشم یا اینایی که تو خونه دارن راه میرن بچه، بچه‌ست منم قاتل نیستم 

نوعی سکوت وجود دارد، برای زمانی‌که شما به موضوع تسلط دارید ولی گوینده‌ای نادان با ژستی دانشمندگونه  پر حرفی می‌کند! و شما سخن‌گفتن را بی فایده میبینی! به ویژه که در هر سخن گفتن خطرخودنمایی، خودبرتربینی، فخرفروشی و اظهار فضل وجود دارد!فلذا به سر تکان دادنی بسنده می‌کنی و این روشِ شخصیت‌های رشدیافته می‌باشد.

اول اینکه باید نگهش داری اتفاقیه که افتاده و با سقط داری میکشیش و کار درستی نیست آدم کشی 

دوم اینکه مردم همیشه حرف میزنن شما با قاطعیت بگو بچمونه و مثل تخم چشام نگهش میدارم اتفاقا چه خوب شد که اومد خیلی خوشحالم از این بابت، ابراز خوشحالی کن پیش بقیه تا سرزنش نشی بگو واقعا خدا لطف بزرگی بهم کرده هدیه داده

❌️ لطفاً لایک نکنید ❌️

جواب تلفن شونو نده مسخره ها 

یه جوری از قتل یه بچه حرف میزنن انگار دارن در مورد کشتن پشه حرف میزنن ، یه فکری واسه افزایش درآمد کنید راه برای بهتر شدن وضعیت مالی همیشه هست دیگه عصر اینترنته هر مهارتی قابلیت اینو داره که از دل اینترنت بشه کسب درآمد کرد مهارت ثروت ساز هم اگر ندارید میتونید یاد بگیرید 

کافیه مسیر رو پیدا کنین متنفرم از آدمایی که صورت مسأله رو پاک میکنن مشکل بی پولی رو با قتل حل میکنن یا با افزایش درآمد ؟ گاون انگار واقعا 

نظر موافقتون چیه کامنتی که توی تاپیک پربازدید گذاشته شده لایک نکنیم؟ 😵‍💫  اگر یه جا با هم دعوا کردیم یه جا دیگه تحویلت گرفتم تعجب نکن ، من فقط داده بی اهمیت توی ذهنم نگه نمیدارم و اسم کاربری ها رو حفظ نمیکنم ،  کلا به مقوله ببین چی میگه نه اینکه کی میگه بیشتر معتقدم تا تیم بندی توی سایت  ، با تشکر 🥳

چرا اینقدر زود به بقیه خبردادی؟ تو این موردا باید صبرداشته باشی چون اطرافیان بخوای نخوای از این حرفا میزنن، من بودم تو این شرایط اما با غلظت کمتر😁 جوابشونو نمیدادم یا میگفتم بچه دوست دارم.

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان
2706