2733
2734
عنوان

تا حالا مرد متاهلی سعی کرده بهتون شماره بده 😖😬😬😬😬

| مشاهده متن کامل بحث + 1072 بازدید | 77 پست

مرد متاهل غلط میکنه

تنهایی رو ترجیح میدهم به تن هایی که روح شان با دیگری ست ... تنهایی تقدیر من نیست ، ترجیح من است ! لطفا اگر نظر مخالف منو داری و میخوای جنجال به پا کنی ریپلای نکن 🙏 هر گونه توهینی گزارش زده میشه .

یبارم ی مغازه دار ب اجیم پیله کرده بود ک شمارا بده ولی انصافا خوشگل و خوستیپ بود پسره ولی اجیم شماره رو نگرفت بعد چند روز رفتیم خیاطی پسره رو اونجا دیدبم نگو شوهره همین خیاطه بود زنشم انقدرررر ناز و خوشگل بود ما که دختریم عاشقش شدیم نمیدونم مرده چطور انقدر بی وفا بود نسبت ب زنش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اره خاک بر سرشون😷

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             

اره یه اشغال کثافتی هس تو محلمون همیشه بهم میگه میخوامت اخه فلان شده دخترشم پیشش باشه اینو میگه منم همراه شوهرم باشم بازم همینو میگه یه روز که اجدادشو میارم جلوش حالا کی باشه خیلی اعصابمو بهم میریزه دیو.............

یکی دیگم متاهله تو محلمون زنش باردار نمیشه منم تا اون موقع نمیشناختمش خیر سرش مربی باشگاه بدنساریم بود اومد جلو گفت یه لحظه بیا اونجا کارت دارم منه خنگ پسرمم بغلم بود نمیدونستم نیتش چیه داشتم میرفتم که خواهرم به رگبار فوش بستش ابروشو برد 

2740

من و شوهرم رفتیم جایی واسه کاری چند بار بعد یکی ار مردا فک کرده بود داداشمع به شوهرم گفته بود میشه تلفن خونتون رو بدید مامانم مزاحمتون بشه؟ شوهرمو کارد میزدی خونش در نمیومد     

تصورم از مردای نی نی سایتی مثل پروفایلمه🤕🤒🤢

خدا شاهده یه روز من منتظر تاکسی بودم کیفم سر دستم بود یه مردی اومد شمارشو نوشت یواش گذاشت رو کیفم ،منم جلو خودش کاغذرو ریز ریز کردم اندام جلوش

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             
به زور سوارت کرد به زور انجیر داد بهتو اصلا درک نکرد یعنی بغلت کرد پرتت کرد تو ماشین؟اگه نه پس خوخو ...

عزیزم جلو بقیه بهم اصرار کرد سوار شو چرا قضاوت میکنی من خودم ازش بدم میاد بعد اون ماجرا هم سوار نشدم هر وقت میگه برسونمت ب دروغ می بابام الان میاد دنبالم انجیرهام یهو دستشو پر کرد کشید سمتم من فقط یه یه ربع گفتم نمیخوام شما جای من بودی فک نکنم بهتر از من عمل میکردی 

من در تاریخ ۹/۹/۹۹ یعنی روز تولدم ب کسی ک سالهاست دوسش دارم رسیدم♥️😍 اون دانشگاهی  ک میخوام قبول شدم😍♥️ خدایا شکر  ♥️♥️  
2706