2733
2734
سلام عزیزم برای رفع تخمدان پلی کیستیک یه خانم‌دکتر مهربون تو اینستا کاملا در موردش توضیح داده . تخمد ...

مرسی گفتی میرم میبینم

اما من پلی کیستیک نیستم. من اندومتریوزم و کیست های اندومتریوما یا همون شکلاتی دارم

سلام عزیزم‌ برو تو اینستا صفحه خانم دکتر تاجیکی در مورد ذخیره کم توضیح دادن و خیلی ها با کمکش باردار ...

ایشالا من هر بار بیام اینجا و پست کسی رو بخونم واسش دعا میکنم

از شما هم میخوام اگه دوست داشتین واسه من و همه منتظرا دعا کنید که خدا رحمتشو شامل حالمون کنه و دامن مون سبز کنه🤲🤲🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دوستان

تا حالا كسي از پياز درماني رو انجام داده؟ ونتيجه گرفته ازش؟

من خيلي جاها خوندم كه خيلي ها جواب گرفته بودن

يكجا خانمي ميگفت كه بايد ميكرو انجام ميداده، اما ماهِ قبله ميكرو پياز درماني ميكرده و جواب گرفته شكر خدا

من واقعيت دارم كلوميفن استفاده ميكنم با گلوكوفاژ و اوابوست

نميدونم همزمان باهاشون ميتونم استفاده كنم از پياز درماني يانه

بعضيا ميگن بهتره كه نباشه همزمان

بعضياهم ميگن اشكال نداره خيلي

شما كسي اطلاع داره راهنماييم كنه🙏🏻

خدايا: قسمت و حكمتت را بزار واسه اونايي كه ميفهمن.                 واسه منِ نفهم فقط معجزه كن😔
2731
سلام عزیزم‌ برو تو اینستا صفحه خانم دکتر تاجیکی در مورد ذخیره کم توضیح دادن و خیلی ها با کمکش باردار ...

سلام عزيزم

ممنون كه خانم دكتر و معرفي كردي،تو اينستا بهشون درخواست دوستي دادم،شماخودتون نتيجه گرفتيد ازشون؟

منم ذخيرم پايينه،دعام كنيد زودتر طعم مامان شدن و بچشم.

خوندنِ بعضي پياما واقعا بهم انرژي واميد ميده

خدايا: قسمت و حكمتت را بزار واسه اونايي كه ميفهمن.                 واسه منِ نفهم فقط معجزه كن😔
چه ازنایشی دادین که ذخیره و براتون نشون داده؟

آزمايش amh 

راستش جوابمو دادن تو واتساب

خيلي رو fsh تاكيد داشتن ورده سني

چون در حالِ حاضر دارم كلوميفن ميخورم

ايشون گفتن فعلا همين و ادامه بدم

2738
سلام ساحل آرامشم. خوبی؟ پسر گلت خوبه؟ شما منو نمی شناسی ، اما من خیلی خوب شما و گروه ات رو میشناسم. ...

سلام عزیزم منم دفتم لرا طب سوزنی اما دکتر والیانی دیگه ویزیت ندارن و من پیش مهنوش مطیعی میرم شما جواب گرفتی ازشون؟؟

سلام دوستان تا حالا كسي از پياز درماني رو انجام داده؟ ونتيجه گرفته ازش؟ من خيلي جاها خوندم كه خيلي ...

اشکالی نداره انجام بده ، تجربه من این بوده که نتیجه رو بهتر میکنه و تداخلی ایجاد نمیکنه ، برای من اینطور بود

اشکالی نداره انجام بده ، تجربه من این بوده که نتیجه رو بهتر میکنه و تداخلی ایجاد نمیکنه ، برای من ای ...

ممنون دوستم كه جوابم دادي🙏🏻🌸

اشکالی نداره انجام بده ، تجربه من این بوده که نتیجه رو بهتر میکنه و تداخلی ایجاد نمیکنه ، برای من ای ...

شما مامان شدي؟

اگه شدين چه كارايي كردين؟

من براي ذخيرم يكم نگرانم😰

شما مامان شدي؟ اگه شدين چه كارايي كردين؟ من براي ذخيرم يكم نگرانم😰

ببخشيد يادم نبود ازتون اين سوال و پرسيده بودم🙈

انشالله هر چه زودتر هممون به خواسته قلبيمون برسيم😍

شما مامان شدي؟ اگه شدين چه كارايي كردين؟ من براي ذخيرم يكم نگرانم😰

نه عزیزم ، من ۷ ماه متناوب اقدام کردم نشد ، اما نتیجه پیاز درمانی رو توی سونوها و رشد فولیکول دیدم ، چند سالته ؟ چنده ذخیرت؟ 

نه عزیزم ، من ۷ ماه متناوب اقدام کردم نشد ، اما نتیجه پیاز درمانی رو توی سونوها و رشد فولیکول دیدم ، ...

راستش من ديگه اين سيكلم از پياز درماني گذشته

الان دهمه سيكلمه

٣٣ سالم و ذخيرم نيم😔