2737
2734
الهی همه یه روزی نتیجه پشتکارشونو ببینن...من امروز شرح حال دادم که بدونین غیرممکنی وجد نداره🌺🌺🌺🌺

مبارکتون باشه عزیزم.به سلامتی و دلخوش.میتونم اسم دکترتون روبپرسم.من ۳۹ سالمه و ذخیرم ۰/۸۵۹ هست.برای شما ذخیرتون از من کمتره؟؟

خدایا شکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام دیروز جلسه سوم بادکش بود..خانوم گفت شیاف عسل و زردچوبه و دارچین میتونید زنحبیل بریزید ..کدچیک درست کنید بزار داخل واژن....هفت شب...رحم گرم میکنه عالیه

خداوندا چنین کن‌سرانجام‌کار 
2728
مبارکتون باشه عزیزم.به سلامتی و دلخوش.میتونم اسم دکترتون روبپرسم.من ۳۹ سالمه و ذخیرم ۰/۸۵۹ هست.برای ...

ممنون عزيزم..بله من ذخيره م خيلي خيلي كمتر از شما بود..٠.٠٣ يعني صفر تقريبا

وقتی دیدم اینجا خانومایی هستن که با ذخیره ی زیر ۱ به صورت طبیعی باردار شدن بینهایت خوشحال و امیدوار شدم که منم با ذخیره ی ۱.۱۳ حتم طبیعی باردار میشم اما بعد که دکتر گفت همسرم جهش و تعداد و کیفیت اسپرمش کمه خیلی ناراحت شدم 

آیا از خانومایی که باردار شدن کسی هست که همسرش هم مشکل داشته باشه ؟

جان منی ❤️  جانان منی  ❤  در بطن منی ❤           جانانه بیا😍 دلتنگ توام😍دربند توأم  😍 دردانه بیا !!!                               
وا عزیزم من یادم ندارم این چیزا رو نخندی بهم😂😂😂😂😉😉😉بگو چیکار کنم

اون قسمت بالای سایت سمت چپ کنار تصویر زنگوله یه پاکت نامه هست روی اون کلیک کن و درخواستهای دوستی رو ببین و تایید کن   

وقتی دیدم اینجا خانومایی هستن که با ذخیره ی زیر ۱ به صورت طبیعی باردار شدن بینهایت خوشحال و امیدوار ...

فکر کنم همسرتون باید قرص های مکمل فرتیل اید مخصوص تعداد و حرکت اسپرم مصرف کنن ، توی داروخونه ها هست 

2740
ممنون..من از داروخانه خود مركز ميگرفتم..ولي يه داروخانه توي خيابان حمزه اصفهاني داره

ممنون شما تهران نیستید

(ربّ لاتذرنی فرداً و انت خیر الوارثین) خدایا بخاطر همه معجزات زندگیم سپاسگزارم 👨‍👩‍👧‍👦🙏
یکی از اشناهام که تو داروخونه س برام گرفت  تو شهرستان یکمی سخت گیر میاد

عزیزم تهرانم گیر نمیادمن همه داروخانه ها رفتم

(ربّ لاتذرنی فرداً و انت خیر الوارثین) خدایا بخاطر همه معجزات زندگیم سپاسگزارم 👨‍👩‍👧‍👦🙏
فکر کنم همسرتون باید قرص های مکمل فرتیل اید مخصوص تعداد و حرکت اسپرم مصرف کنن ، توی داروخونه ها هست& ...

دکتر یه پودر بهش داده به نام proxeed بعد از صبح صبحانه باید توو یه لیوان آب حل کنه و بخوره . تعداد ۶۰ تاییش شد 900 هزار تومان

جان منی ❤️  جانان منی  ❤  در بطن منی ❤           جانانه بیا😍 دلتنگ توام😍دربند توأم  😍 دردانه بیا !!!                               
دکتر یه پودر بهش داده به نام proxeed بعد از صبح صبحانه باید توو یه لیوان آب حل کنه و بخوره . تعداد ۶ ...

یا خدا چقدر گرون !

فرتیل اید ها پارسال روی 200 تومن بود 

من میخواستم فرتیل اید وومن برای خودم بخرم برای تنظیم پریود ولی چون مطمئن نبودم نخریدم چون میگفتن بیشتر برای بارداری و بالا بردن کیفیته تخمدانه 

برای خودتون هم توی اینستا گزینه تقویت تخمدان رو سرچ کنید محصولات گیاهی هست برای آب کردن کیست

اون قسمت بالای سایت سمت چپ کنار تصویر زنگوله یه پاکت نامه هست روی اون کلیک کن و درخواستهای دوس ...

بخند عزیزم بایدم بخندی خواستم درخواست دوستی تایید کنم ک لغوش کردم فک کن چقد خراب کارم😆😆😆😆😆😆😆دوباره درخواست بده😂😂😂

وقتی دیدم اینجا خانومایی هستن که با ذخیره ی زیر ۱ به صورت طبیعی باردار شدن بینهایت خوشحال و امیدوار ...

چند سالته عزیزم!من 35 سالمه،ذخیرم تقریبا مثل شماست 1/11 ،نازایی داشتم و دو تا سقط،الان قراره تو سیکل ای وی اف قرار بگیرم،منتظرم جواب ژنتیک بیاد،شوهرم تعدادش خوب بود اما تحرک صفر شده بود و شکل اسپرم هم بد شده بود،خداروشکر ب لطف خدا و طب سنتی درمان شد بیخود دنبال دارو شیمیایی نرو