2737
2739
بچه ها من فقط میخام طبیعی باردار بشم به امید خداااااااااااااااااااااااااجونمممممممممممممم خودششششششش ...

منم میخوام طبیعی باردار بشم و میدونم به زودی مامان میشم ، من همه تاپیک رو خوندم واقعا بابت انرژی مثبتی که داری ممنونم ساحل جان انشالله خدا کوچولوهات رو حفظ کنه 

سلام من ۳۵ سالمه مجردم ذخیره تخمک من ار ۵ بیشتر نزدیک به ۶ هست اما دکتر تشخیص تنبلی دادن و الان متاسفانه بیماری خودایمنی دارم که باعث شده کم کاری تیروئید بگیرم انتی توپی پی او من ۱۹۶۷ متاسفانه از فردا باید قرص لووتیروکسین بخورم بنظر شما من در آینده میتونم بارداربشم یانه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
 خب هرچند مدت بی بی چک امتحان کن..یا آزمایش بتا بده تا مطمعن بشی باردار نیستی..تااگه باردار باش ...

سلام ساحل آرامشم. خوبی؟ پسر گلت خوبه؟

شما منو نمی شناسی ، اما من خیلی خوب شما و گروه ات رو میشناسم. من دوساله که خواننده خاموش بودم. تمام این تاپیک رو از اولین صفحه چند بار خوندم و مرور کردم. شاید ندونی که دعای خیر من بدرقه راه خودت و عزیزانته. ساحل قشنگم . من دوسال روزهای ناامیدی و اشک و آهم رو با خوندن کامنت های شما و دوستانتون گذروندم. من دوسال پیش که خواستم بچه دار بشم اولین سونو روز تخمک گذاری رو که رفتم بهم گفتن سایز فولیکول 8- ضخامت اندومتر3- ذخیره تخمدان 0/3- پرولاکتین هم بالابود. شوهرم هم مورفولوژی 4 بود. با وجودی که می خوندم شما همیشه اصرار بر راه طبیعی داشتی و از روش های دخالت برانگیز بیزار بودی اما من به توصیه هات گوش ندادم و رفتم دنبال درمان شیمیایی. من کاندید آی وی اف شدم. اما به اصرار دکتر و با توجه به شرایطم که از نظر روحی داغون و مالی ضعیف بودم اول قرار شد شش ماه قرص لتروزول و کلومیفن بخورم. بعد که نتیجه نگرفتم رفتم دو دوره آی یو آی کردم . که باز هم نشد و نتیجه از این هم بدتر شد. دیواره رحمم به قدری نازک و خشک شد که عملا بارداری رو غیر ممکن کرد و دوره پریودی به دو روز اون هم به طور سیاه و کم و غلیظ رسید. شدم کاندید رحم اجاره ای و تخمک اهدایی. این پایان ماجرا بود . از آبان امسال با روش اوریکولوژی( طب سوزنی گوش ) در مطب خانم دکتر والیانی درمان رو شروع کردم. هم خودم و هم شوهرم. دیروز رفتم سونو، روز تخمک گذاریم بود. جالبه بدونی سایز فولیکول 21 -ضخامت رحم 8/9- پرولاکتین کنترل شده- مورفولوژی همسرم هم 24 بود. درتمام طول مسیر به یاد حرفای قشنگت که همیشه می گفتی این داروها و اثراتشون روی بدن ما باعث میشه کار خراب تربشه بودم. راست می گفتی و من به این نتیجه رسیدم. دیروز خانم دکتر به من گفت در اثر داروهای شیمیایی ذخیره ات کمتر و کمتر شد، عوارض الان کاملا برطرف شده و منتظر لطف خدا هستم. خواستم اینجا از تمام محبت تو و دوستان عزیزت که این قدر زیبا به همه روحیه میدین تشکر کنم. از دور دستانت رو می فشارم و برای تو و جگرگوشه نازت امیرحسین آرزوی سلامتی دارم. اگه هر کدوم از دوستان که ساکن اصفهان هستند نیاز به کمک و مشاوره دارن من در خدمتم. من هنوز باردار نشدم اما آنقدر حس خوب سلامتی رو دارم که می دونم این معجزه دورنیست. 

هنوزم چشمای تو مثل شبای پرستاره ست ، هنوزم دیدن تو برام مثل عمر دوبارست، هنوزم وقتی می خندی دلم از شادی می لرزه، هنوزم با تو نشستن به همه دنیا می ارزه
سلام ساحل آرامشم. خوبی؟ پسر گلت خوبه؟ شما منو نمی شناسی ، اما من خیلی خوب شما و گروه ات رو میشناسم. ...

انشاءالله عزیزم زود باردارشی

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگتره ❤❤❤❤                                              
سلام ساحل آرامشم. خوبی؟ پسر گلت خوبه؟ شما منو نمی شناسی ، اما من خیلی خوب شما و گروه ات رو میشناسم. ...

سلام عزیزم...وااای خدای من خداروشکر که روحیه ت اونقدررر خوب شده باخوندن تاپیک...من از خدامه بچه ها بیان و از امیداریشون و از حال خوبشون حرف بزنن..انشالله زودی بهتر بهتررر میشی و به امید خدا طبیعی باردار میشی..فقط خودتو نباز همینجوری امیدوار بمون و خودتو تقویت کن خانمی...

مرسی عزیزم از دعای قشنگت در حقم ..بغضم گرفت..من کار خاصی نکردم..دست قشنگ خدا همراهتونه..از خدا بهترین ها و قشنگترین هارو براتون آرزومندم...

روزهای خوب خواهند آمد...شاید امروز نه، اما سرانجام همه چیز درست خواهد شد...
2740
کارخوبی میکنید.روزی۱۴تابادومم یادتون نره...هم کلسیم داره هم اگ خداخاست باردارشدین اسیدفولیک.بشرطی ک ...

اتفاقن منم قبل بارداری اولم هرروز مویز وبادوم هم میخوردم...

قبول دارم مشکل ما بیشتر از همه از سردی هست..من خودمم هم باحذف سردی ها و مصرف گرمیجات  و تقویتی هاباردار شدم...

بچه ها قاووت هم خیلی خوبه..گرمیه...من میخوردم...

منم میخوام طبیعی باردار بشم و میدونم به زودی مامان میشم ، من همه تاپیک رو خوندم واقعا بابت انرژی مثب ...

مرسی عزیزم..لطف داری..همینجوری که قبول و باور داری طبیعی باردار میشی حتمن میشی...مطمعن باش...انشالله زودی مامان میشی خانمی

سلام من ۳۵ سالمه مجردم ذخیره تخمک من ار ۵ بیشتر نزدیک به ۶ هست اما دکتر تشخیص تنبلی دادن و الان متاس ...

بله عزیزم چرا باردار نشی..تنبلی که باداروی محرک هم جواب میگیره...نگران کم کاری هم نباش..الان خیلی ها اینجورین..منم الان توی بارداری کمکاری دارم و دارو مصرف میکنم..نگران خودایمنی هم نباش که قابل کنترله...خیلی از دوستام باردار بودن و باوجود خودایمنی و مصرف دارو بچشون سالم اومده بغلشون..نگران نباش مشکل خاصی نداری

سلام عزیزم انشالله خیلی زود نتیجه بگیری دکتر طب سوزنی کجا رفتی؟

سلام عزیزم. من اصفهان هستم. مطب خانم دکتر والیانی دروازه شیراز ، ساختمان اقتصاد نوین03136632796 در تهران هم آقای دکتر انصاری رو می شناسم که متخصص این امر هستند. هر دو عالی و بسیار دلسوزند. در ابتدا معاینه می شوید. آنهم فقط گوش تون را معاینه می کنند و جالبه که تمام بیماری های پیدا و نهان تون رو از روی شکل و وضعیت گوش بهتون می گن و روی تک تک شون هم کار میشه. مثلا من خودم سالها مشکل حساسیت ریه و تنگی نفس رو داشتم اما به کسی چیزی بروز نمی دادم این مشکل رو خانم دکتر پیدا کردند و در معاینه اولشون بهم گفتند که ریه ات هم حساسه و هم تاحدودی تنگی نفس داری . خیلی جالب و بحث برانگیزه . در اینستا گرام می تونید خانم دکتر مهرنوش مطیعی رو پیدا کنید. ایشون هم مقالات جالبی در این زمینه ارائه دادن و همکار خانم دکتر والیانی هستن

هنوزم چشمای تو مثل شبای پرستاره ست ، هنوزم دیدن تو برام مثل عمر دوبارست، هنوزم وقتی می خندی دلم از شادی می لرزه، هنوزم با تو نشستن به همه دنیا می ارزه

سلام.خیلی خوشحال میشم کسی میگه تلاش کرده و به نتیجه رسیده.ایشالله همه نی نی دار شن.برای منم دعا کنید.بعضی موقعها تو این راه خسته میشم بعضی موقعها گریه میکنم ولی بازم ادامه میدم.مخصوصا ماهایی که رزرو تخمدان پایین داریم باید ادامه بدیم.توکل بخدا

سلام دوستان خوبم منم یکساله دارم اقدام میکنم و فعلا نتیجه نگرفتم تا اینکه با این پیج اشنا شدم ذخیره ام کم و اف اس اچ 70 و ال اچ 28 بود یه مدت دارم قطره ویتاگنوس استفاده میکنم البته در کنارش درمان شیمیایی هم دارم مثل قرص دوفاستون و.... این دفعه رفتم ازمایش اف اس اچ 20 و ال اچ 13 دکترم میگفت خیلی خوبه البته هنوز پریود نشدم و منتظم پری بیاد و همچنان ویتاگنوس رو ادامه میدم فقط نمیدونم دوزش رو زیادتر کنم یانه؟؟؟؟ اگه بخوام همزمان اگنوگل بخورم روزی چند تا و چجوری باید بخورم؟؟؟؟

سلام دوستان خوبم منم یکساله دارم اقدام میکنم و فعلا نتیجه نگرفتم تا اینکه با این پیج اشنا شدم ذخیره ...

گفته میشه داروهای پروژسترونی مثل دوفاستون یا قرص و آمپول پروژسترون نباید با آگنوگل  یا ویتاگنوس مصرف بشه عزیزم