2733
2734
ساحل جون من باز امروزم افتادم رو لکه بینی از عصر تا حالا لکه دارم. خیلی داغونم به خدا این ۱ ماه به ا ...

وای عزیزم چقدر استرسی هستی یکم خودتو کنترل کن ، باید روز چهارده هم سونوتو تکرار می کردی ،دیگه حداقل تکلیفت با خودت مشخص بود

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

سلام دوستان ،یه سوال دارم افتادن تو پروسه یائسگی زودرس ممکنه یه دفعه اتفاق بیفته؟

طب نوین پزشکی میگه بله یدفه س.بمن دکترم گف تمام تخمکات ازبین رفتن..بااینکه دوتابچه دارم.همش میگفتم دلیلش چیه میگف معلوم نیس...غذا..موادکارخونه ای..هوای الوده...اماچرت میگف...دکترسنتی برعکسشومیگف...فقط خداقادرمطلقه

2731

ممنونم عزیزم ،من فعلا ازمایشام خوبه البته ۴،۵ ماه پیش دادم ازمایشام رو  ولی دکتر گفت هورمون fsh از ۷.۵ رسیده به ۸.۲ و چون پریودات هم عقب میفته احتمال داره اروم اروم میخوای بیفتی تو پروسه یائسگی زودرس ،خلاصه به من گفت اصلا پیشگیری نکن

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگتره ❤❤❤❤                                              

من اشتباه کردم ۴ سال پیشگیری کردم ولی واقعا شرایطشو نداشتیم الان که دوباده رفتم اینجوری گفت گفتش معلوم نمیکنه ممکنه یه دفعه پروسه اش شروع بشه 

ممنونم عزیزم ،من فعلا ازمایشام خوبه البته ۴،۵ ماه پیش دادم ازمایشام رو  ولی دکتر گفت هورمون fsh ...

خب خداروشکر.شماازالانم میتونی جلوشوبگیری...باتغذیه درست...خیلی چیزای سرنخورین ک تخمداناسردنشن

اره شروع کردم به خوردن مغزیجات و عسل و چیزای گرم ،خدا انشاءالله به همه کمک کنه و دامن هم منتظرا سبز شه

2740

بعدهمه عقب انداختنابمعنای یائسگی نیس که..اماپیشگیری بهترازدرمانه...

اگ بدنتون درکل گرمی نداره...یعنی طبعتون گرم نیس میتونیددوسین درست کنیدبخورین...همیشه هم رازیانه دم بده...هورمون بدنوتنظیم میکنه بشرطی ک پرولاکتین بدن بالانباشه وگرنه باعث کیست سینه میشه فک میکنم

اره شروع کردم به خوردن مغزیجات و عسل و چیزای گرم ،خدا انشاءالله به همه کمک کنه و دامن هم منتظرا سبز ...

کارخوبی میکنید.روزی۱۴تابادومم یادتون نره...هم کلسیم داره هم اگ خداخاست باردارشدین اسیدفولیک.بشرطی ک خوب جویده بشه وبقول معروف شیرش دربیاد

انشاءالله خدابحق این روز عزیزب حق مادرمون فاطمه زهرادامن بچهای این تاپیکویکی یکی سبزکنه...انشاءالله ...

انشاءالله ،

بعدهمه عقب انداختنابمعنای یائسگی نیس که..اماپیشگیری بهترازدرمانه... اگ بدنتون درکل گرمی نداره...یعن ...

اره رازیانه گاها پریودام که عقب میفتاد میخوردم 

ساحل جون من باز امروزم افتادم رو لکه بینی از عصر تا حالا لکه دارم. خیلی داغونم به خدا این ۱ ماه به ا ...

خب هرچند مدت بی بی چک امتحان کن..یا آزمایش بتا بده تا مطمعن بشی باردار نیستی..تااگه باردار باشی دکتر شیاف و آمپول بهت بده لکه برطرف بشه...وقت پریودته یا تاخیر داری؟ 

ولی اینو بدون شرط باردار شدن و سقط نشدنش فقط آرامش و خیال راحت و دوری از استرسه

روزهای خوب خواهند آمد...شاید امروز نه، اما سرانجام همه چیز درست خواهد شد...
2706