2737
2739
هنوز جواب آزمايش جديد رو نبردم به دكتر عارفي نشون بدم آزمايشگاه دانش هم چون نزديك خونمون بود از دكتر ...

خوب بیمارستان بهمن مرکز ناباروری داره ؟ببخشید من چون تهران نیستم اطلاع ندارم ولی الان ۴ سال داخل این راهم و میدونم حتما باید مرکز ناباروری باشه

دست هایم به آرزوهایم نرسید! آنها بسیار دورند...اما درخت سبز صبرم میگوید... امیدی هست... دعایی هست...خدایی هست...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوب بیمارستان بهمن مرکز ناباروری داره ؟ببخشید من چون تهران نیستم اطلاع ندارم ولی الان ۴ سال داخل این ...

بله داره دكتر عارفي هم اونجا ivf ميكنن ، عزيزم ان شاالله بزودي زود نتيجه بگيري

2731
[QUOTE=156533139]بله داره دكتر عارفي هم اونجا ivf ميكنن ، عزيزم ان شاالله بزودي زود نتيجه بگيري[/QUO ...

بله گلم من تا حالا دو بار میکرو انجام دادم وقراره اگر خدا بخواد یکی دوماه دیگه باز هم وارد سیکل بشم ،البته مشکل ما اسپرم هست

دست هایم به آرزوهایم نرسید! آنها بسیار دورند...اما درخت سبز صبرم میگوید... امیدی هست... دعایی هست...خدایی هست...
بله داره دكتر عارفي هم اونجا ivf ميكنن ، عزيزم ان شاالله بزودي زود نتيجه بگيري

ممنون گلم ،انشالله شما هم خیلی زود مامان بشی

دوستان من ميخواستم شهريور اي وي اف كنم از ترسم گونال اف و اوو بوستم رو گرفتم

خدا رو شكر طبيعي باردار شدم.

الان داروهام رو احتياج ندارم. همشون هم تاريخ مصرفشون درسته

اگر كسي خواست بگه 

بار الهی بر من منت گذار به این نعمت که فرزندانم را باقی بداری و آنها را برای من صالح گردانی، و مرا به وجود آنها بهره‏مند و کامروا سازی
2738
سلام خانوما من قبلاً آزمايش ذخيره تخمدان داده بودم ٣.٢بود اما اين ماه رفتم يه آزمايشگاه ديگه جواب آز ...

سلام عزیزم‌.

شما هنوزم ذخیرتون خوبه خدا رو شکر‌ 

هر دو آزمایشو یه جا انجام دادین؟

به نظرم شما شرایطتون خوبه. اگه سنتون بالا نیست با خیال راحت چند ماه دیگه طبیعی اقدام کنید.

من ای ام اچم 0.8 هست رفتم دکتر سونو کرد گفت هم تخمک داری هم فولوکول برو اقدام کن ولی من خیلی ناراحتم ...

سلام دوستان

من قبلا هم اینجا پست گذاشتم. دخیره من ۲ دهم بود. بدون مصرف دارو و حتی در شرایط استرسی به طور طبیعی باردار شدم. همانطدر که بچه های قدیمی این تاپیک نوشتن، تغذیه تون رو تغییر بدین ، ورزش کنید و بعدش همه چیز رو به خدا بسپارید. من فقط با خواست خدا باردار شدم و به نظرم اگر خدا نخواد با میکرو و آی وی اف و ... اینا هم چیزی اتفاق نمیفته. روحیه تون رو حفظ کنید و تلاش و توکل. شاید باورتون نشه من روزی که فهمیدم ذخیره م کمه دیگه هیج دکتری نرفتم فقط یک عطاری رفت م و شش ماه داروی گیاهی خوردم و البته ۶ ماه بعد از اتمام اون دارو ها باردار شدم. حتی شک دارم اون داروها موثر بوده!

سلام عزیزم‌. شما هنوزم ذخیرتون خوبه خدا رو شکر‌  هر دو آزمایشو یه جا انجام دادین؟ به نظرم شم ...

حالا دكتر بهم لتروزول و سينال اف داده اين ماه استفاده كنم به نظرتون از ذخيره كم ميكنه؟ به دكتر گفتم ميخوام آي وي اف كنم گفت من كه از پول بدم نمياد اما احتياجي نيست گفت آزمايش همسرت خيلي خوبه