2733
2734
در هفته دو بار انجام دادم...برای من شر یکماه با بادکش باردار شدم..منی که ۵سال با دارو و امپول هیچ نت ...

من ای ام اچم 0.8 هست رفتم دکتر سونو کرد گفت هم تخمک داری هم فولوکول برو اقدام کن ولی من خیلی ناراحتم

آخه میخواستم ۳ ماه دیگه اقدام کنم

الان نمیدونم چکار کنم😔😔😔

شما کجا رفتید بادکش کردید؟؟

من ای ام اچم 0.8 هست رفتم دکتر سونو کرد گفت هم تخمک داری هم فولوکول برو اقدام کن ولی من خیلی ناراحتم ...

عزیزم یکم واقع بین باشین،شرایط شما تو ۲،۳ ماه چه تغییری قراره بکنه؟حتما اقدام داشته باشین و خدا رو شکر کنین که تخمک گذاری دارین

وگرنه خدایی نکرده چن ماه دیگه میاین همینجا میگین دکترا پیشنهادآی وی اف و اهدایی دادن چه کنم؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم یکم واقع بین باشین،شرایط شما تو ۲،۳ ماه چه تغییری قراره بکنه؟حتما اقدام داشته باشین و خدا رو ش ...

کار دندون پزشکی دارم 😞

راستش انقدر به خودم مطمئن بودم که  روحیه ام و داغون کرده این داستان

همش میگم برم یه آزمایشگاه دیگه دوباره آزمایش بدم

کار دندون پزشکی دارم 😞 راستش انقدر به خودم مطمئن بودم که  روحیه ام و داغون کرده این داستان ه ...

نمیدونم والا خیلی از دوستانم بودن که در عرض چن ماه شرایطشون خیلی بدتر شده،منم یه زمانی تخمک گذاری داشتم اینطوری ولی از ذخیرم خبر نداشتم  

این تخمک گذاریتون و از دست ندین

از کجا معلوم شاید یکی دو ماه طول بکشه تا بگیره

2731

سلام خانوما من الان دو ماهه ویتاگنوس مصرف میکنم ماه اول قرصش و این ماه قطره اش با سیاه دانه و عسل ، امروز 9 ام سیکلم هست صبح متوجه شدم ی چیز لیز کش مانندی حین دستشویی کردن ازم اومد یکم زیر دلم و کمرم درد میکنه شبیه زمان پریودی ، قبلا تخکمگذاری داشتم اینجوری میشدم که یک ساله نمیدیدم اینجوری بشه  

بنظرتون میشه گفت زمان تخمکگداریم هست آخه پریودم این ماه 29 روزه بود باید روز 13 سیکلم تخمکگذاری میشد بنظرتون میشه گفت زمانش جلو بیفته ؟   

اگر کسی در اینمورد چیزی میدونه لطفا راهنماییم کنه ممنون میشم ؟

خدایا ازت سپاسگذارم . نمیدونم به چه طریقی برایت بندگی کنم تا شکر گزار نعمتی که بهم دادی باشم .

سلام خانما

من خواننده خاموش اين تاپيك بودم

يكسال اقدام به بارداري داشتم

ذخيره تخمدانم پايينه

ديدم بعضي از دوستان پيش دكتر كومار رفتن و راضي بودن و جواب گرفتن

منم پيش ايشون رفتم

راستش قرار شد هروقت سيكلم شروع شد زنگ بزنم به منشيش يك سري دستورات بگيرم

بهم گفت از روزِ سوم پريود ٨ تا لتروزل باهم بخورم😳😳راستش يكم نگران شدم

٨ تا زيادنيست؟

خواستم ببينم كسي استفادع كرده ازين دستور وجواب گرفته؟

ممنون ميشم كمكم كنيد

خدايا: قسمت و حكمتت را بزار واسه اونايي كه ميفهمن.                 واسه منِ نفهم فقط معجزه كن😔
سلام خانما من خواننده خاموش اين تاپيك بودم يكسال اقدام به بارداري داشتم ذخيره تخمدانم پايينه ديد ...

سلام. 

چند نفری پیش ایشون می رفتن به همه تا جایی که من شنیده بودم همینجوری دارو داده بود. میدونم ساحل که این تاپیکو زده خودش پیش دکتر کومار رفته بود و طبیعی باردار شد‌. البته برای یه بارداری عوامل زیادی باید دست به دست هم بدن.

توی همین نی نی سایت سرچ کنید، فکر کنم بیمارهای دکتر کومار یه تاپیکم دارن.

سلام.  چند نفری پیش ایشون می رفتن به همه تا جایی که من شنیده بودم همینجوری دارو داده بود. میدو ...

سلام خانمي

خيلي ممنون از پاسخگوييتون

بله تحقيق كردم،به اكثرا همين روند دارو رو دادن آقاي دكتر

اما متاسفانه كسي از نتيجه استفاده از داروها چيزي نگفته

كه جواب گرفته با مصرفِ ٨ تا لتروزل يانه😔

من در حالِ حاضر اوابوست ويتامين e و d  وامگا ٣٦٩ هم استفاده ميكنم،توكل به خدا،اميدوارم همه منتظرا به زودي دامنشون سبز بشه

منم زودتر به خواسته دلم برسم

التماس دعا🙏🏻🙏🏻

خدايا: قسمت و حكمتت را بزار واسه اونايي كه ميفهمن.                 واسه منِ نفهم فقط معجزه كن😔
2740

سلام خانوما من قبلاً آزمايش ذخيره تخمدان داده بودم ٣.٢بود اما اين ماه رفتم يه آزمايشگاه ديگه جواب آزمايش amh١.٥بود و fsh6و lh هم ٥ بود خيلي نگران و نا اميدم آخه ٨ماهي هم ميشه اقدام ميكنم ولي نميشه ، جواب آزمايش اسپرم همسرم و عكس رنگي خودم هم نرمال بوده تحت نظر دكتر سهيلا عارفي ام دكتر سونوي واژينال انجام داد گفت تخمدان هات عاليه اما تميدونم چرا amh پايين اومده

به نظرتون بايد عجله كنم واسه ivf؟ميترسم ذخيرم از اينم كمتر شه؟ آزمايشگاه معتبر براي آزمايشamhسراغ دا ...

سلام کجا آزمایش دادی ؟آزمایش اولت چند وقت قبل بوده ؟چند سالتونه ؟

دست هایم به آرزوهایم نرسید! آنها بسیار دورند...اما درخت سبز صبرم میگوید... امیدی هست... دعایی هست...خدایی هست...

دو ماه پيش آزمايشگاه وايت كه تو خيابان آذربايجان رفتم دكتر فريبا حيدري كهن فوق تخصص نازايي هستن معرفي كردن و گفتن قبول دارن اين آزمايشگاهو  كه اون موقع جواب amh٣.٢بود اما الان همين ماه رفتم آزمايشگاه  دانش ١.٥بود البته دكترم رو هم عوض كردم الان پيش خانوم دكتر سهيلا عارفي ميرم 

دو ماه پيش آزمايشگاه وايت كه تو خيابان آذربايجان رفتم دكتر فريبا حيدري كهن فوق تخصص نازايي هستن معرفي كردن و گفتن قبول دارن اين آزمايشگاهو  كه اون موقع جواب amh٣.٢بود اما الان همين ماه رفتم آزمايشگاه  دانش ١.٥بود البته دكترم رو هم عوض كردم الان پيش خانوم دكتر سهيلا عارفي ميرم 

دو ماه پيش آزمايشگاه وايت كه تو خيابان آذربايجان رفتم دكتر فريبا حيدري كهن فوق تخصص نازايي هستن معرف ...

معتبرترین آزمایشگاه هم برای ذخیره تخمدان هم اسپرم مراکز ناباروری هستن مخصوصا اسپرم ،حالا شما میخواید مرکز ناباروری هم آزمایش بدید دقیق تر هست ،

مقدار fsh خوبه خدا روشکر ،نظر دکتر عارفی چیه ؟میگه میکرو ؟در طول دو ماه ذخیره اینقدر پایین نمیاد ،مطمئنا یکیش اشتباه یا اینکه کیت ها با هم فرق دارن ، آزمایشگاه دانش رو دکتر عارفی معرفی کرد ؟

دست هایم به آرزوهایم نرسید! آنها بسیار دورند...اما درخت سبز صبرم میگوید... امیدی هست... دعایی هست...خدایی هست...
 معتبرترین آزمایشگاه هم برای ذخیره تخمدان هم اسپرم مراکز ناباروری هستن مخصوصا اسپرم ،حالا شما م ...

هنوز جواب آزمايش جديد رو نبردم به دكتر عارفي نشون بدم آزمايشگاه دانش هم چون نزديك خونمون بود از دكتر پرسيدم برم اونجا گفت آره برو اشكال نداره اما آزمايش اسپرم همسرمو بيمارستان بهمن داديم 

2706