2737
2734
زهره جان امیدوار باش و توکل کن به خدا ببین تو الان بدنت سالمه و هیچ مشکلی نداری . فقط باید خودتو تقو ...

اره فقط امیدم بخدا هس..چ چیزایی بخورم..دارم قرص کیوتن هرروز میخورم

میشه برا مادر شدنم دعا کنی.ممنون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام خوبید؟ منم 24سالمه آزمایشم بعد لاپاراسکوپی شده0/36صدم ممکنه اشتباه شده باشه؟

اصلا نمیدونم چرا اینجوری میشه

ماه قبل برا اولین بار تو یه آزمایشگاه معتبر آزمایش ذخیره دادم شد ۲دهم ، خیلی غصه خوردم عرض یک ماه دقیقا بعد از ۲۶ روز تو یه آزمایشگاه دیگه تکرار کردم شد ۴:۱۸

از تعجب شاخ در آوردم بهشون گفتم چطور ممکنه ذخیره ۲دهم اینقدر زیاد شه خودشونم تعجب کرده بودن دوباره ازم تست گرفتن شد ۳:۹۸ 

فرداش اومدم آزمایشگاه قبلی اونا هم تعجب کردن گفتن احتمال خطا دیگه حداکثرش چند دهم میشه 

دوباره ازم همون آزمایشگاه اولی که شده بودم ۲ دهم تست گرفت این بار شد ۱/۱ 

دیگه گفتن این دفعه باید خونتو بفرستیم آزمایشگاه مرکز 

دیگه کلافه شدم

سلام به همه مامانای اینده دقت کردید همه مون میگم پر از استرس ایم وگرنه این یدونه عدد چیه که مارو زمی ...

سلام خانمي خوبيد؟

ميدونم اين تاپيك مال خيلي وقت قبله

اميدوارم بخونيد و راهنماييم كنيد

شما چكار كردين چه داروهايي مصرف كردين باردار شدين؟

طبيعي باردار شدين؟

بي زحمت دكترتون هم بگيد

ممنون🙏🏻💞

خدايا: قسمت و حكمتت را بزار واسه اونايي كه ميفهمن.                 واسه منِ نفهم فقط معجزه كن😔
2728
اصلا نمیدونم چرا اینجوری میشه ماه قبل برا اولین بار تو یه آزمایشگاه معتبر آزمایش ذخیره دادم شد ۲دهم ...

سلام خانمي

ببخشيد اين مدت شما داروي خاص مصرف كردين

كه مقدار ذخيره تخمدانتون زياد شد؟

خدايا: قسمت و حكمتت را بزار واسه اونايي كه ميفهمن.                 واسه منِ نفهم فقط معجزه كن😔
عزیزم پست های قبلی گفتم فقط هر روز صبح ناشتا سیاه دونه با عسل و ۲ تا آمپول ویتامین د و قرص ویتامین د ...

ممنون عزبزم🙏🏻🙏🏻

سلام دوستان

من يك سوال دارم،ممنون ميشم اگه كسي ميدونه راهنماييم كنه

من الان موعدِ پريودمه،از چند روز قبل تا الان كمردرد دارم

گاهي دردش شديد ميشه گاهي كم.اما حتي كمش هم برام آزاردهنده است،شنيده بودم از علايم بارداري كمردرد هست اما همراه با دردِ زير شكم همراه با درد سينه. مال من فقط كمرم درد ميكنه

كمردردي كه هر آن حس ميكنم الان دارم پريود ميشم

به نظرتون گياه هاي قاعده آور بخورم كه سرباز كنه؟

يا فعلا صبركنم؟

2740
سلام دوستان من يك سوال دارم،ممنون ميشم اگه كسي ميدونه راهنماييم كنه من الان موعدِ پريودمه،از چند ر ...

به نظرم صبر کن حالا . یه ذره تحمل کن شاید ایشالا باردار بودی

به نظرم صبر کن حالا . یه ذره تحمل کن شاید ایشالا باردار بودی

ممنون از پاسخگوييت عزيزم🙏🏻💞

در حد یک سانت تو لگن داشتم نه کیست و هیچی نداشتم دکتر میگه ما اصلا دست ب تخمدانات نزدیم  ک بگی ...

سلام عزیزم ، من عقیده دارم هر جور فشار و تنش روی ذخیره تاثیر داره ، تنش عصبی و هر جراحی دیگه ای غیر از تخمدان به نظرم تاثیر داره ، حتی مقطعی ، ولی دکترا اصلا قبول ندارن

در حد یک سانت تو لگن داشتم نه کیست و هیچی نداشتم دکتر میگه ما اصلا دست ب تخمدانات نزدیم  ک بگی ...

پس اینکه گفتین میگن  چند ماه بعد جراحیت ذخیره ات بهتر میشه اینو دکترت نگفته ؟؟ از کی شنیدی شما ؟

پس اینکه گفتین میگن  چند ماه بعد جراحیت ذخیره ات بهتر میشه اینو دکترت نگفته ؟؟ از کی شنیدی ...

از ی ماما شنیدم ولی همون حرف شما هس ذخیرم خوب نیس 

میشه برا مادر شدنم دعا کنی.ممنون
منم شنیدم که وقتی کیست تخمدان رو برمیدارن ذخیره میاد پایین. الان خود من چون کیست های شکلاتی توی هر د ...

سلام عزیزم برای رفع تخمدان پلی کیستیک یه خانم‌دکتر مهربون تو اینستا کاملا در موردش توضیح داده . تخمدان پلی کیستیک خیلی راحت درمان میشه . برید لایو مخصوصش رو در پیجشون ببینید . ان شاءالله که مشکلتون حل میشه . لینکش اینه 

https://instagram.com/bardari.ir?igshid=fj6wrj6xusqp

همین bardari.ir

منم یکم چسبندگی داشتم عمل کردم الان روزگارم این شده امیدی ب این ذخیره نیس؟

سلام عزیزم‌ برو تو اینستا صفحه خانم دکتر تاجیکی در مورد ذخیره کم توضیح دادن و خیلی ها با کمکش باردار شدن .‌ان شاءالله که شما هم میشی 

این لینکشه 

https://instagram.com/bardari.ir?igshid=fj6wrj6xusqp

امیدوارم مشکلت حل بشه . و خبر بارداریتو بذاری