2737
2739

من جواب تکرار ازمایشو گرفتم الان شده ۱/۱ 

اخه چطور ممکنه ۱ ماه پیش همین ازمایشگاه گفت ۲ دهم ، یعنی با خوردن ویتامین د و سیاه دونه اینطور شده، 

دیگه گیج شدم 

باید به گفته دوستمون برم مرکز نا باروری آزمایش بدم

من جواب تکرار ازمایشو گرفتم الان شده ۱/۱  اخه چطور ممکنه ۱ ماه پیش همین ازمایشگاه گفت ۲ دهم ، ...

چند سالته عزیزم؟
تا حالا سونو شمارش فولیکول آنترال رفتی
واسه من دکترم به عدد amh شک کرد گفت برو این سونو رو انجام بده. توی سونو هم مشخص شده که فولیکولام خیلی کمن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من جواب تکرار ازمایشو گرفتم الان شده ۱/۱  اخه چطور ممکنه ۱ ماه پیش همین ازمایشگاه گفت ۲ دهم ، ...

سلام خوبید؟ منم 24سالمه آزمایشم بعد لاپاراسکوپی شده0/36صدم ممکنه اشتباه شده باشه؟

میشه برا مادر شدنم دعا کنی.ممنون
2742
ن داغون شدم...قبل لاپاراسکوپی ازمایش ندادم نمیدونم چند بوده پریودمم مرتبه مرتبه البته تازه ازمایش دا ...

من اندومتریوزیم و کیست های اندومتریوما توی تخمدانام دارم اما به خاطر ذخیره م عملم نمیکنن. میگن از این بدتر میشه .

من اندومتریوزیم و کیست های اندومتریوما توی تخمدانام دارم اما به خاطر ذخیره م عملم نمیکنن. میگن از ای ...

منم یکم چسبندگی داشتم عمل کردم الان روزگارم این شده امیدی ب این ذخیره نیس؟

2738
منم یکم چسبندگی داشتم عمل کردم الان روزگارم این شده امیدی ب این ذخیره نیس؟

توکلت به خدا باشه. این تاپیک پر از مامانای خوش شانسی بوده که با ذخیره کم تونستن باردار شن

میدونی چسبندگی هات تا کجا بود و کیست تخمدان هم داشتی یا نه؟>

در حد یک سانت تو لگن داشتم نه کیست و هیچی نداشتم دکترمیگه ما اصلا دست ب تخمدانات نزدیم  ک بگی بخاطر  لاپارا  ذخیرت کم شده 

در حد یک سانت تو لگن داشتم نه کیست و هیچی نداشتم دکتر میگه ما اصلا دست ب تخمدانات نزدیم  ک بگی ...

منم شنیدم که وقتی کیست تخمدان رو برمیدارن ذخیره میاد پایین. الان خود من چون کیست های شکلاتی توی هر دو تا تخمدانم دارم و ذخیره م پایینه  میگن نباید عمل شی و کیست ها رو در بیاریم که ذخیره ت کامل از بین نره

اما مطمئنم بی تاثیر هم نبوده

زهره جان امیدوار باش و توکل کن به خدا
ببین تو الان بدنت سالمه و هیچ مشکلی نداری . فقط باید خودتو تقویت کنی و توکل کنی که یه دونه تخمکت را به جنین تبدیل کنی. اصلا نگران نباش

2706