2733
2734
فقط بچه ها من یه ذره مشکلم با بقیه فرق داره اونم اینه که من هر ماه دقیق پریود میشدم عدد fshم نرمال ب ...

عزیزم خوب دقت کن ، برای تقویت تخمدان نباید استروژن رو بالا برد باید استروژن در رنج نرمال باشه ، توی آز هورمونی استروژن رو هم اندازه میگیرن ، اگر نرمال بود که عالیه اگر نبود شما باید دست به دامن دارویی بشی که هورمونهای بدنت رو تنظیم کنه ، استروژن زیادی برای بدن سم هستش و خیلی از محرک های محیطی باعث تولید استروژن اضافی در بدن میشن ، من جمله محرک های شیمیایی و آلودگی ها و مواد پلاستیکی که اطرافمون وجود دارن ، یکی از چیزهایی که هورمون بدن رو تنظیم میکنه ویتاگنوس هستش ، پیازدرمانی هم همینطور ، اینا حاوی هورمون نیستن ولی به تنظیم هورمونهای بدنت کمک می کنن ، از مصرف سیاهدانه بصورت عسل سیاهدانه و خرما سیاهدانه هم غافل نشو

عزیزم خوب دقت کن ، برای تقویت تخمدان نباید استروژن رو بالا برد باید استروژن در رنج نرمال باشه ، توی ...

من شنیدم رازیانه و سیاهدونه و بقیه چیزایی که بچه ها توی این تاپیک مطرح میکنن روی تقویت هورمون ها تاثیر میذاره
همه جا به شدت میگن کسانی که اندو دارن گوشت قرمز و فرآورده های لبنی و کافئین و حتی موادی که گلوتن دارن مثل آرد گندم و ماکارونی و اینا هم نباید بخورن. با نخوردن اینا مشکلی ندارم اما میخوام مثل خیلی از بچه های اینجا شروع به خوردن چیزایی گیاهی و گرمیجات تقویتی کنم اما باز میترسم که اینا کیست های اندو و چسبندگی هام رو فعال تر کنن و اوضاعم بی ریخت تر شه
موندم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

سلام دوستان عزیز

اینجا کسی هست که ذخیرش کم بوده بعده یک ماه خوردن سیاه دونه با عسل ذخیرش زیاد شده باشه؟

راستش من یکی دو ماه هست که پریودام خیلی کم شده ، تازه میخواستم اقدام به بارداری بکنم ، فکر میکردم زیاد مهم نیست ولی با این حال رفتم دکتر که برام ازمایش هورمونی نوشت ، ماه قبل این ازمایشو دادم اف اس اچ و ال اچ نرمال بود ولی ذخیرم ۲دهم بود .

بماند که چقدر از لحاظ روحی داغون شدم و دکترم گفت یایسگی زود رس گرفتی ، دکترمو عوض کردم که برام اووبوست ، پودر اینو فولیک ، پرنا ماکس، یدو فولیک و ویتامین د داد وگفت برو اقدام 

من فقط امپول ویتامین د رو زدم و هر روز صبح ناشتا سیاه دونه با عسل میخوردم و فعلا داروهامو شروع نکرده بودم چون از لحاظ روحی اماده نبودم 

به پیشنهاد همسرم بعده یک ماه من این آزمایشو دوباره تکرار کردم تو یه آزمایشگاه دیگه و در کمال نا باوری ذخیرم اومد ۴ ٫ وقتی جواب قبلیمو به دکتر ازمایشگاه نشون دادم گفت ازمایشگاه ما احتمال خطا نداره ولی اگه میخواین مطمین شین یه باره دیگه ازتون تست میگیریم

دفعه بعدی برای اطمینان بیشتر با دو روش ذخیرمو اندازه گرفتن که بازم شد ۳.۹۸ 

من جواب هر دو ازمایشو بردم به ازمایشگاهی که قبلا تست داده بودم و گفتم چطور ممکنه عرض یک ماه ذخیرم اینطور بالا بیاد اونجا گفتن تو این ماه چیزی مصرف کردی گفتم فقط سیاه دونه و عسل با ویتامین د 

گفتن خوب همون سیاه دونه باعث شده ذخیرت بره بالا 

گفتم امکان نداره ذخیره یه چیز ثابته گفتن باشه دوباره ازت تست میگیریم

حالا جوابشو قراره فردا بدن

دفعه بعدی برای اطمینان بیشتر با دو روش ذخیرمو اندازه گرفتن که بازم شد ۳.۹۸  من جواب هر دو ازما ...

سلام عزیزم ،درسته ذخیره تخمدان افزایش پیدا میکنه ولی نه تا این حد ،ضمن اینکه آزمایشگاه معتبر برای ذخیره مراکز ناباروری هستن ،که حتی اونا هم ممکنه کیت هاشون با هم فرق داشته باشه

دست هایم به آرزوهایم نرسید! آنها بسیار دورند...اما درخت سبز صبرم میگوید... امیدی هست... دعایی هست...خدایی هست...
من شنیدم رازیانه و سیاهدونه و بقیه چیزایی که بچه ها توی این تاپیک مطرح میکنن روی تقویت هورمون ها تاث ...

عزیزم رازیانه استروژن داره که من اصلا باهاش موافق نیستم ولی سیاهدانه استروژن نداره 

دفعه بعدی برای اطمینان بیشتر با دو روش ذخیرمو اندازه گرفتن که بازم شد ۳.۹۸  من جواب هر دو ازما ...

یک کدوم از آزمایشگاه ها خطا داشته ، یا اون اولی یا این آخری ، اینقدر رشد سریع امکان نداره ، معتبرترین آزمایشگاه شهرتون رو شناسایی کن و مجددا اونجا این آزمایش رو تکرار کن ، کاری نداشته باش که دکترت تعیین کنه کجا بری ، دفعات بعد هم همونجا آزمایش رو تکرار کن و اصلا آزمایشگاه رو تغییر نده

عزیزم رازیانه استروژن داره که من اصلا باهاش موافق نیستم ولی سیاهدانه استروژن نداره

میگن بعد از سقط سه چهار ماه باید صبر کنم بعد به فکرش بیفتم. میخواستم توی این مدت تغذیه م رو اصلاح کنم . اما نمیدونم چی واسم خوبه چی واسم بده؟
توی این تاپیک چند تا دکتر رو بچه ها اسم بردن که یکیش دکتر تهرانی بود که فوت کرده
دکترهای طب سنتی هم یکی معینی معرفی کردن که من نفهمیدم کدوم معینی چون توی موسسه طوبی که بچه ها میگفتن اصلا معینی نداشتن. نمیدونم دکتر طب سنتی کجا برم؟
شماها میدونید؟

یک کدوم از آزمایشگاه ها خطا داشته ، یا اون اولی یا این آخری ، اینقدر رشد سریع امکان نداره ، معتبرتری ...

اتفاقا اصلا اون آزمایشگاهی که دکترم گفت نرفتم ، جفت آزمایشگاهی که رفتم از آزمایشگاه های خیلی معروف هستن 

اینم از شانس منه 

دوباره باید تکرار کنم 

اتفاقا اصلا اون آزمایشگاهی که دکترم گفت نرفتم ، جفت آزمایشگاهی که رفتم از آزمایشگاه های خیلی معروف ه ...

من همینجا از خیلی ها شنیدم عددای پایین رو تقریبی میزنن و خیلی به دقتش نمیشه اعتماد کرد

اره عزیزم باید ماه بعد برم یه مرکز نا باروری اونجا ازمایش بدم

انشالله که نتیجه آزمایش خوب باشه 🙏وبه زودی مامان بشی

دست هایم به آرزوهایم نرسید! آنها بسیار دورند...اما درخت سبز صبرم میگوید... امیدی هست... دعایی هست...خدایی هست...
شما باردار شدین؟ میخوام خودم برم عکس رنگی بندازم. توی سونوهایی که میگیرن هر دفعه بهم چسبندگی لگن روی ...

سلام نه من باردار نشدم ذخیرم نیم بود و هر چند وقت یک بار یه سری کارایی که اینجا گفتن یا طی سوزنی طب سنتی و ....انجام میدم دوباره بی خیال می شم.

2706