2752
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512930 بازدید | 68299 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام گلم قبول باشه🐥 خیلیم عالی❤

ممنون گلم

وزن#  

وزن اولیه        هفته قبل             الان               هدف

87                 78.3                 78.3             56

دعای نی نی سایتیها میگیره.دعا کنین صلاح باشه خدا خیلی زود همین امسال، بعد این همه چشم انتظاری نی نی های سالم و صالح از خودمون روزیمون کنه
سه بیا تاپیک جدید و بنویس تا الان جند کیلو با تاپیک کم کردی خیشگلم

چشم رییس 😘😘😘😘

سلوووووم خاحرای خیشگلم 😊😊 به عنوان دیوانسالار فرهنگستان ادب و هنر دربار، بر خود لازم دیدم نکاتی رو متذکر بشم.  زین پس به جای واجگان منحوس  " من اراده ندارم"  و  "انگوزه ندارم"  از واجگان   "چاقی بی ادب است"   استفاده میکنیم.  ینی چی که اراده ندارم؟؟؟ مگه دست خودشه؟؟؟  اگه ۳۲۶ نفر تو تاپیک قبل کم کردن پس ما میتونیم ۳۲۷ مین نفر باشیم... اگه بازم ازین حرفا بشنوم میکوشتونمتون 😁😁😁🔫🔫🔫🔫    ضمنا انگوزه هم خواستین ،  بچه های اینجا  همچی بهتون انگوزه میدن  که از خوشی برین بالا با برف سال بعد بیاین پایین ... اونم مانکن و خوشتیپ 😉😉😉      ذمنن (  همون ضمنا بابا! چرا به جزییات توجه میکنی؟ برو اصل مطلبو بوخون  )   میگفتم ... ذمنن اینجا "من مرد تهنای شبم" نداریم ...  اینقد بروبچز اینجا باحاااااالن که نگووووو 😍😍😍😍😘😘😘😘😘    آخرین متلب :  من اصلا نمیدونم غار و عبادت و گونی برنج چی هسدن ... به جان خاله قورباخه راستشو میگم 😁😁😁 از اینکه کلمات زوبای منو خوندین مچکرم 😘😘😘😘😘😘   الهه بیا دیوونه سالارتو اخراااج کن 😁😁😁😁                 گام ۱: زیر ۱۰۰: ۱۰۵/۸ ---> ۹۸/۵ .... گام ۲: برسم ۹۴ که برم بنفش.   دیاناجون عشخی ❤❤❤  هدف: فعلا ۶۹... که سنگ بزرگ ورندارم. ولی به قول الهه آخرش به زیر ۶۰ راضی میشم 😉😉😉

سلام خوبید؟ببخشید منم با شما از ۲۲ ماه قبل ۴ کیلو کم کردم تقریبا گفتی اول دی عضو گیریه میخام باشم چیکار باید بکنم؟

گروه نارنجی...وزن شروع ۸۲ قد ۱۶۷ وزن هدف اول ۷۷ وزن هدف دوم ۷۲ وزن هدف سوم ۶۷ و هدف آخر ۶۵😍😍😍💪💪💪وزن هفته اول۸۰.۶۰۰>۸۰.۱۰۰>
وزن هفته قبل ۸۳:۲۰۰ وزن این هفته ۸۲:۱۰۰ @abremaman     @fatemeh0000     ...

آفرین ب کاهشت😍😍وزن 

هفته قبل منم ۸۰.۷۰۰ وزن امروزم ۸۰.۱۰۰

گروه نارنجی...وزن شروع ۸۲ قد ۱۶۷ وزن هدف اول ۷۷ وزن هدف دوم ۷۲ وزن هدف سوم ۶۷ و هدف آخر ۶۵😍😍😍💪💪💪وزن هفته اول۸۰.۶۰۰>۸۰.۱۰۰>
🔮🔮🔮🔮🔮🔮🔮🔮🔮🔮🔮🔮🔮🔮🔮🔮🔮🔮🔮 ساعت سه تاپیک جدید رو باز میکنم همگی بیایید برای شروع چالش ج ...

خودم ۱۱۰ صفحه اولشو برات پر میکنم صفحه ۱۱۱ رو میذارم برا ساناز @sanaz718    

سلوووووم خاحرای خیشگلم 😊😊 به عنوان دیوانسالار فرهنگستان ادب و هنر دربار، بر خود لازم دیدم نکاتی رو متذکر بشم.  زین پس به جای واجگان منحوس  " من اراده ندارم"  و  "انگوزه ندارم"  از واجگان   "چاقی بی ادب است"   استفاده میکنیم.  ینی چی که اراده ندارم؟؟؟ مگه دست خودشه؟؟؟  اگه ۳۲۶ نفر تو تاپیک قبل کم کردن پس ما میتونیم ۳۲۷ مین نفر باشیم... اگه بازم ازین حرفا بشنوم میکوشتونمتون 😁😁😁🔫🔫🔫🔫    ضمنا انگوزه هم خواستین ،  بچه های اینجا  همچی بهتون انگوزه میدن  که از خوشی برین بالا با برف سال بعد بیاین پایین ... اونم مانکن و خوشتیپ 😉😉😉      ذمنن (  همون ضمنا بابا! چرا به جزییات توجه میکنی؟ برو اصل مطلبو بوخون  )   میگفتم ... ذمنن اینجا "من مرد تهنای شبم" نداریم ...  اینقد بروبچز اینجا باحاااااالن که نگووووو 😍😍😍😍😘😘😘😘😘    آخرین متلب :  من اصلا نمیدونم غار و عبادت و گونی برنج چی هسدن ... به جان خاله قورباخه راستشو میگم 😁😁😁 از اینکه کلمات زوبای منو خوندین مچکرم 😘😘😘😘😘😘   الهه بیا دیوونه سالارتو اخراااج کن 😁😁😁😁                 گام ۱: زیر ۱۰۰: ۱۰۵/۸ ---> ۹۸/۵ .... گام ۲: برسم ۹۴ که برم بنفش.   دیاناجون عشخی ❤❤❤  هدف: فعلا ۶۹... که سنگ بزرگ ورندارم. ولی به قول الهه آخرش به زیر ۶۰ راضی میشم 😉😉😉
سلاااام مهربونممم وزن اولیه ۹۶ وزن هفته پیش یادم نیست 😪 وزن الان ۸۷و۵۰۰   @فندق_فسقلی &nb ...

سلام خوشکلم یلدات مبارک😘😘🤩🤩🐥🐥🐥🐥

هفته قبل ۸۸/۵۰۰ بودی 

کاهشت مباااااااااااااارک👏🏻👏🏻👏🏻😍😍😍💛💛💛💛

به حکمتش دل بسپار 🌿

سلام چطوری باید بریم تاپیک جدید بامداد جون؟

من وزن اولیم ۶۵ و ۵۰۰ بوده با لطف خدا و راهنماییها و کمک شما الان شدم ۶۲ و ۱۵۰

@آسنات99     من که دستشویی اصلا نرفتم هر چی منتظر موندم با همین وضع رفتم و 73800 بودم

روغن کرچک رو امتحان کردی؟عالیه ها

سلام خوبید؟ببخشید منم با شما از ۲۲ ماه قبل ۴ کیلو کم کردم تقریبا گفتی اول دی عضو گیریه میخام باشم چی ...

۳ بیا

سلام بر همگی عزیزان من این هفته باز تغییری نداشتم دیگه شوهری گفت تو مشکل گوارش داری چون اصلا شکمم ...

سلام‌گلم..

همون مشکل تیرویید هم جلو ‌کاهش را‌میگیره... 

درست کار  نکردن شکم هم یه مشکله...

باید درمون بشن تا کاهشت خوب بشه... 

ان شاالله که بر طرف بشن و‌کاهشای  عالیی و‌تپل  بیاد سراغت

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
سلام چطوری باید بریم تاپیک جدید بامداد جون؟ من وزن اولیم ۶۵ و ۵۰۰ بوده با لطف خدا و راهنماییها و کم ...

سلام عزیزم 

با هواپیمای اختصاصی 😂

سه لینکشو میزارم اینجا بزنید روش میرید توش 😄

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
2706