2737
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512507 بازدید | 68299 پست
سلام عسلم عید شما هم مبارک❤❤💃💃💃💃

😘😘❤️❤️❤️سلام نفس

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام سلام الهه اومده😍😍❤❤❤ خوبی عسیسکم🐥🐥 عید خودتم مباااااااارکا مبااااااارکه❤❤❤❤

😘😘❤️❤️❤️ سلام خیشگل من 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
سلام قشنگای من عیدتون مبارک ❤️❤️❤️❤️❤️

عید شمام مبارک عشقولی😍😍😍😚😚😚

دور دوم تلاش برای رسیدن ب اندام ایده آل💪💪😁 وزن شروع 79😶 وزن هدف 69💪🤗 شروع رژیم جدید 13 فروردین 1403 🥰 من همون آیناز خانووووم با اراده ام معرف حضورتون هستم ک😆😆😁😁💪💪💪
2728
عید شمام مبارک عشقولی😍😍😍😚😚😚

ممنون عسلم 😘❤️

2740
سلام عزيزم خوبي چه خبر  مراسم ب خوبي تموم شد

سلام گلم.. خدا را شکر عالی بود...

صفحه ۱۷۳۹ عکسه😊😍

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
سلام گلم.. خدا را شکر عالی بود... صفحه ۱۷۳۹ عکسه😊😍

اینقدددددددددددده کارت معرکه بوده تا سال دیگه همین موقع باید عکس بذاری تا موقع عکس بعدی برسه😍😍😍😍😍

کدبانوی‌نمونه# 😘😘😘😘

به حکمتش دل بسپار 🌿
سلام قشنگای من عیدتون مبارک ❤️❤️❤️❤️❤️

سلام گلم💋

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
کوووووبووونت😘😘😘😘😘 من شدم 55/900😎😎😎 اینقده خوشحالم😆😆😆

به به افرین خیلی عالیه 😍👌 توام مثل من تا دهه ی چهل نری ول نمیکنی 😂😂

2706