2737
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512492 بازدید | 68299 پست
آره استپ خیلی مسخره است

خیلی😬😬😬

خدا ازش نگذره😂😂😂😂😂😂

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام خوشگلم ناراحتی نداره اینهفته کامل رعایت کن انشاءالله جبران میشه حسابی💪💪🌼💙💙💙

انشالله حتما 

من عاشق خودم هستم چون من معجزه ی خدام🥰😄😄😍خانمای عزیزازتون خواهش میکنم برای ارامش دل همه امون،شفای بیماران وعاقبت بخیریمون یه صلوات بفرستید🤗منم از خدا میخام بحق این ایام هرچی تو دلتونه زود زود براورده بشه🙏💐
2728

@عروسترکم   سلام روز بخیر

وزن شروع۱۰۳.۴۰۰

وزن هفته قبل ۱۰۰.۹۵

وزن این هفته 🎈

وزن هدف ۶۷

عروسترکم اگه دیدی لاک کن که بدونم دیدی لطفا

@بهاربانووو2    

@mahdiye_bano    

@yalda818    

@dozhtarebabaei    

*اگه میتونی تصور کنی پس میتونی انجامش بدی*💪
رفتی تو دیگ!؟

عاره دیشب مهمونی یهویی رفتیم شانسم.شیرینی خامه ایو کباب  مطمئنم بیشتر کم کرده بودم ولی به لطف مهمونی دیشب

وزن شروع87/200وزن الان84/600 وزن هفته قبل85/100 وزن هدف70

💜💜💜💜💜عضو گروه مانکن های زیبا💜💜💜💜💜وزن اولیه ۸۹ 😒 وزن فعلی ۷۸ 🙁 وزن هدف ۶۵ 😍               💪🏻💪🏻💪🏻🌟ماااااا می توانییییممممممم🤗💪🏻💪🏻💪🏻                              🌈🤞🏻عضو گروه بنفش🦦🌈
سلام عزیزم 💛 منم راضی نیستم😉 مگه رعایت نکردی؟🐥

چرا گلم.رعایت کردم. فقط این هفته بچم پوستمو کند. میخواد دندون دربیاره شبها تا۵صبح بیداره.منم کلا سیستم بدنم ریخته بهم😭

بچه هامون ، بزودی میرن ! اونا مهمون ما هستن !بزرگترین اکتشاف برای من این بود که فهمیدم فرزندم یک مهمان است در خانه ام  و روزی از خانه ام  می رود.روزها با سرعت عجیبی میگذرد و او به زودی از من جدا می شود...به خودم گفتم: کدام مهمتر است؟ نظم خانه یا این که فرزندم به خوبی از من یاد کند؟کدام مهمتر است؟ خانه یا اخلاق و روحیه و حسن تربیت فرزندم؟چون دانستم که او مهمان خانه من است. این باعث شد اولویتم را تغییر دهم!بعد از این مهمترین چیز نزد من آرامش خاطر من و اوست.... شروع کردم به پیاده کردن نقشه ام، و طبعا مجموعه کمی از قوانین مهم را انتخاب کردم و خود را ملزم به اجرای آنها دانستم و مابقی چیزها را بدون هیچ قید و شرطی رها کردم. از عصبی شدن و داد و فریاد زدن کم کردم و به آرامش رسیدم.از وسواس هایم گذشتم و به خانه ای راضي شدم که مقداری بهم ریخته و نامنظم است و کمی شلختگی در آن به چشم می خورد. اما، فرزندی را تحویل گرفتم که آرامش دارد و از من و خشم هایم نمی نالد و رابطه ای قوی و زیبا بین ما حاکم گشته است.چون می دانم....او مهمان زودگذر خانه من است.                کودک عزیزم ! امیدوارم مهمانی خانه من زیباترین مهمانی زندگیت باشد.😍                                                                       
سلام سلام 🤗🤗🤗 وزن اولیه   هفته پیش      فعلی         &nb ...

سلام گلم🌸

عالییییییی هستییییی دختر 🎉🎉🎉🎉🎉🎉

💃💃💃💃💃🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳

هفتادی  شدنت مبارک👏👏👏👏👏👏👏👏👏

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
2738
سلام خوشگلم ناراحتی نداره اینهفته کامل رعایت کن انشاءالله جبران میشه حسابی💪💪🌼💙💙💙

من نمیدونستم که کالری مجازم باید سر همون 65کیلو بوده باشه اومدم برا هر کاهش وزن کالری جدید حساب کردم 

خیلی اشتباه کردم 

من عاشق خودم هستم چون من معجزه ی خدام🥰😄😄😍خانمای عزیزازتون خواهش میکنم برای ارامش دل همه امون،شفای بیماران وعاقبت بخیریمون یه صلوات بفرستید🤗منم از خدا میخام بحق این ایام هرچی تو دلتونه زود زود براورده بشه🙏💐
💃💃💃💃💃💃💃😂😂😂😂😂 وزن#   اقاا ۱۰۰ گرم کاهش داشتم😃😃😃خدایا شکرت🤲 وزن شروع ...

سلام گلم ایول بابا💃💃💃💃💃💃💃💃💃

منم رفتم دهه پنجاه هوووووورا💪💪💪💪

وزن اینهفته ۵۹/۷ 💃💃💃💃💃💃💃💃💃

همینه هر دو عاملش دشمن کاهشوزنه و بسختی وزن میاد پایین  منم تنبلی تخمدان دارم برای همین متابول ...

ممنون😚

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
اره خواهر😁 فقط تنها چیزایی که رعایت نمیکنم مصرف بیشتر از سبار در هفته برنجه😪خیلی وقتام حوصلم نمیگ ...

گلم تو رژیم باید حوصله داشت.. یواش یواش اونام درست میشه👌

برنج روی سایز شکم بدجور تاثیر منفی میزاره😉

@عروسترکم   سلام روز بخیر وزن شروع۱۰۳.۴۰۰ وزن هفته قبل ۱۰۰.۹۵ وزن این هفته 🎈 وزن هدف ۶۷ ...

@آلاهیدا   نشد همه رو باهم صدا کنم 

*اگه میتونی تصور کنی پس میتونی انجامش بدی*💪
2706