2752
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512892 بازدید | 68299 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

@بانودلارام     @مامان_حسناوحلما     @ویردا     @madartanha ...

اتنا من مامان شدم😍😍😍

مامان حسنا و حلما نیستم.کاربری سوممه.وقتی اومدم نی نی سایت درحال اقدام بودم.از سال ۹۸.همه کاربرا مامان سارا مامان  زهرا مامان علی .....منم اسممو زدم مامان حسنا و حلما.به امید اینکه دوقلو میارم😂.ولی الان نه مامان حسنام و نه مامان حلما...مامان هدی هستم😍😍😍(۲تیر ۱۴۰۰)دخترگلم،قشنگ ترین معجزه ی خدایی مامانی..😍😍😍خدایا نی نی رو سالم برسون بغلم.(مهر ۹۹)
2731

اقا من سایز کردم واسه خودم نوشتم روم نشد بهتون نشون بدم.شماها همتون کمرباریک این

ما میتونیم💪💪💪با توکل بخدا ...👈👈   اهداف:۶۴# ۶۳#۶۲#۶۱#۶۰#۵۹#۵۸   🤩🤩🤩👸👸👸یه روزی اون تاج طلایی روی سر منم میشینه😉😍      قد ۱۶۰ .وزن شروع ۶۵

📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣

بچه هاای گل

🟠🟡🟢🔵🟣🔴🟠🟡🟢🔵🟣🔴

امرزو زمان سایز دهی  اختیاری هست..💃💃💃💃💃💃

شرایط: ناشتا، حداقل نیم ساعت بعد از بیداری

اولش #‍سایز    بزنید...

۱۰ مهر

بازو: بزرگترین قسمت بازو نزدیک به زیر بغل 

سینه (دور‌سینه)

معده( ۴ انگشت بسته بالای ناف)

شکم ( از روی ناف)

زیر شکم( ۴ انگشت بسته زیر ناف.. برآمده ترین قسمت زیر شکم)

کمر: (گودترین قسمت کمر)

با سن  (برآمده ترین قسمت)

ران: نزدیک به کشاله ران( بزرگترین قسمت ران)

ساق پا (بزرگترین قسمت)

ساعد دست(بزرگترین قسمت

مچ پا

مچ دست

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
[QUOTE=157648575]@dozhtarebabaei     @بهاربانووو2     @mary2772     @m ...

چه خوب😍من بچه هام بهم فرصت ورزش نمیدن😭

من باز شدم کله قرمز چون هدفمو تغییر دادم،هم میخوام پله های ترقی رو از اول شروع کنم به بالا اومدن😁😎♡هر روزی که تسلیم نمیشی یه روز زودتر به هدفت نزدیک میشی💪🏻♡وزن فعلا ۹۵🥴هدف اول۹۰...............هدف آخر ۶۸😶👩🏿‍☻
سلام. من یه سوال دارم. اب جوش و لیمو تو روزای گیاهخواری هم باید بخوریم یا نه؟

سلام

هر‌جیزی که حرارت ببینه نمیشه خورد!

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
سلام هر‌جیزی که حرارت ببینه نمیشه خورد!

ممنونم. بعد تو یه نمونه از رژیم گذاشته بودن دیدم شیر موز بود. شیر اشکال نداره بخوریم؟

گروه نارنجی  وزن اولیه 70  🍁 هدف اول 65 🍁وزن هدف 58
ممنونم. بعد تو یه نمونه از رژیم گذاشته بودن دیدم شیر موز بود. شیر اشکال نداره بخوریم؟

خگخ‌نبوده حتما..

چون لبنیات هم نمیشه خورد !

2706