2733
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512623 بازدید | 68299 پست
 خگخ‌نبوده حتما.. چون لبنیات هم نمیشه خورد !

چرا تو همین تاپیک بود. ناهارم گذاشته بود سالاد میوه. شامم سالاد سبزیجات با جوانه و.. نمیدونم کدوم صفحه بود

ممنونم راهنمایبم کردید🌹❤

برای سایزم من تازه 4 روزه رژیممو جدی شروع کردم. هفته دیگه میشه سایز بدم😊😊

گروه نارنجی  وزن اولیه 70  🍁 هدف اول 65 🍁وزن هدف 58
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الهیییی😂😂😂💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻 عالیه عزیزم ورزشکار کی بودی تووووو خانم خانماااا🧡🧡🧡🧡

تو تو تو 😍😍😂

چهارمین کاربری، دوست عزیز روان پریشی که انگشت بی صاحاب بی قرار داری هی گزارش میزنی، اره دقیقا با خودتم، روزی سه وعده تپاله گاو بردار بریز رو سرت بدبخت، با تچکر😐
2731
📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣 بچه هاای گل 🟠🟡🟢🔵🟣🔴🟠🟡🟢🔵🟣🔴 امرزو زمان سایز دهی  اختیار ...

@شب_بیدارم    

سلام سرگروه جون

سایزهام؛

زیر شکم:۹۸/۵

شکم (ناف):۸۵

کمر:۷۷/۵

سینه:۹۷/۵

باسن:۱۰۳

ران:۶۱

ساق پا:۳۷

ساعد: ۲۷

بازو:۳۱

مچ دست:۱۷

مچ پا:۲۶

چهارمین کاربری، دوست عزیز روان پریشی که انگشت بی صاحاب بی قرار داری هی گزارش میزنی، اره دقیقا با خودتم، روزی سه وعده تپاله گاو بردار بریز رو سرت بدبخت، با تچکر😐
اقا من سایز کردم واسه خودم نوشتم روم نشد بهتون نشون بدم.شماها همتون کمرباریک این

ماله منو نگا کن ببین کجام کمر باریکه اخه لعنتی😂😂🧡

2740
اوووه من گشنم نبود واسه تو خيلي سخت تر بود بنظرم افرين به ارادت سرگروهه عزيزم

فدات عزیزم.....بله همیشه با خودت بگو هر ک طاووس خاهد جور هندوستان کشد........آفرین ب خودت 😘😘👏👏👏👏👏👏

99/9/9 من ب آرزوم رسیدم و اتفاق خوب زندگیم افتاد🎊🎉🎆🎆🎆🎉🎊🎊🎊🎉🎉🎆🎆🎆🎆🎆🎆     👑سرگروه سبز👑                           تاریخ شروع رژیم 99/3/30. وزن اولیه. 87😕 فعلی76/850 😀. هدف. 70. 😍 خاستن توانستن است. 💪💪💪💪💪🌹کاهش در چالش پاییزی رسیدن ب هدف🌹 🎆🎊🎆🎉🎊🎆🎆🎊🎊🎊🎊🎉🎉🎉🎉🎊🎊🎊🎊🎊🎊

سلام سمیه خوشگله 😍سلام مربا خوشمزه 🤩صبحتون بخیر

اینم سایز من💃💃💃💃💃💃

خداروشکر سایزم هرماه کم میشه ولی وزنم همش بالا پایین میشه آخه چرااااا😫😫 وقتی سایز کم میشه وزنم خب باید بیاد پایین دیگه چرا میره تا لب مرز ۵۰ دوباره زیاد میشه 

خسته شدم از یکشنبه های اعصاب خورد کن😬🥴

@سمیه1396    

@مرباجونی    

سلااااااااااام وایییی خداجون 😍😍😍😍😍😍مبارکت باشه مامان جون رژیمو لیخیال شو کلا بخورو بخواب😍😍😍 ...

سلام عزیزم😍😍😍اره باورم نمیشه خودمم

مامان حسنا و حلما نیستم.کاربری سوممه.وقتی اومدم نی نی سایت درحال اقدام بودم.از سال ۹۸.همه کاربرا مامان سارا مامان  زهرا مامان علی .....منم اسممو زدم مامان حسنا و حلما.به امید اینکه دوقلو میارم😂.ولی الان نه مامان حسنام و نه مامان حلما...مامان هدی هستم😍😍😍(۲تیر ۱۴۰۰)دخترگلم،قشنگ ترین معجزه ی خدایی مامانی..😍😍😍خدایا نی نی رو سالم برسون بغلم.(مهر ۹۹)
من مربای بالنگ هستم ننه سمی.....😚😚😚 شاعر شدی؟؟؟؟😂😂 777 سه تا هفت داره 😁 بقالی سرکوچمون نفت ...

@شب_بیدارم    پیامت ریپ نشد 

اوووه اوه ه ه قرت و قربووون 

ای جووون جووووون💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃

99/9/9 من ب آرزوم رسیدم و اتفاق خوب زندگیم افتاد🎊🎉🎆🎆🎆🎉🎊🎊🎊🎉🎉🎆🎆🎆🎆🎆🎆     👑سرگروه سبز👑                           تاریخ شروع رژیم 99/3/30. وزن اولیه. 87😕 فعلی76/850 😀. هدف. 70. 😍 خاستن توانستن است. 💪💪💪💪💪🌹کاهش در چالش پاییزی رسیدن ب هدف🌹 🎆🎊🎆🎉🎊🎆🎆🎊🎊🎊🎊🎉🎉🎉🎉🎊🎊🎊🎊🎊🎊
اتنا من مامان شدم😍😍😍

مبارک باشه 

نی نی نداشتی تاحالا؟

یاد اولین روزی ک فهمیدم باردارم افتادم چقددددررررر معنوی میشه آدم 

وای خدا منم هوس نی نی کردم دوباره😭😭😭😭😭

مبارکت باشه عزیزدلم خدا نگهش داره برات.

سلام سمیه خوشگله 😍سلام مربا خوشمزه 🤩صبحتون بخیر  اینم سایز من💃💃💃💃💃💃 خداروشکر سایزم هر ...

مهم سایزه ن وزن خوشحال باش ک سایزت کم میشه من میشناسم ی 60 کیلو چااااق ک آدم میبینتش بخدا فک میکنه 90 کیلوشه..............سایز خیلی مهم هس....عالی آفرین

2706