2733
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512731 بازدید | 68299 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

@بانودلارام     @مامان_حسناوحلما     @ویردا     @madartanha ...

اتنا من مامان شدم😍😍😍

مامان حسنا و حلما نیستم.کاربری سوممه.وقتی اومدم نی نی سایت درحال اقدام بودم.از سال ۹۸.همه کاربرا مامان سارا مامان  زهرا مامان علی .....منم اسممو زدم مامان حسنا و حلما.به امید اینکه دوقلو میارم😂.ولی الان نه مامان حسنام و نه مامان حلما...مامان هدی هستم😍😍😍(۲تیر ۱۴۰۰)دخترگلم،قشنگ ترین معجزه ی خدایی مامانی..😍😍😍خدایا نی نی رو سالم برسون بغلم.(مهر ۹۹)
2731

اقا من سایز کردم واسه خودم نوشتم روم نشد بهتون نشون بدم.شماها همتون کمرباریک این

ما میتونیم💪💪💪با توکل بخدا ...👈👈   اهداف:۶۴# ۶۳#۶۲#۶۱#۶۰#۵۹#۵۸   🤩🤩🤩👸👸👸یه روزی اون تاج طلایی روی سر منم میشینه😉😍      قد ۱۶۰ .وزن شروع ۶۵

📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣

بچه هاای گل

🟠🟡🟢🔵🟣🔴🟠🟡🟢🔵🟣🔴

امرزو زمان سایز دهی  اختیاری هست..💃💃💃💃💃💃

شرایط: ناشتا، حداقل نیم ساعت بعد از بیداری

اولش #‍سایز    بزنید...

۱۰ مهر

بازو: بزرگترین قسمت بازو نزدیک به زیر بغل 

سینه (دور‌سینه)

معده( ۴ انگشت بسته بالای ناف)

شکم ( از روی ناف)

زیر شکم( ۴ انگشت بسته زیر ناف.. برآمده ترین قسمت زیر شکم)

کمر: (گودترین قسمت کمر)

با سن  (برآمده ترین قسمت)

ران: نزدیک به کشاله ران( بزرگترین قسمت ران)

ساق پا (بزرگترین قسمت)

ساعد دست(بزرگترین قسمت

مچ پا

مچ دست

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
[QUOTE=157648575]@dozhtarebabaei     @بهاربانووو2     @mary2772     @m ...

چه خوب😍من بچه هام بهم فرصت ورزش نمیدن😭

من باز شدم کله قرمز چون هدفمو تغییر دادم،هم میخوام پله های ترقی رو از اول شروع کنم به بالا اومدن😁😎♡هر روزی که تسلیم نمیشی یه روز زودتر به هدفت نزدیک میشی💪🏻♡وزن فعلا ۹۵🥴هدف اول۹۰...............هدف آخر ۶۸😶👩🏿‍☻
سلام. من یه سوال دارم. اب جوش و لیمو تو روزای گیاهخواری هم باید بخوریم یا نه؟

سلام

هر‌جیزی که حرارت ببینه نمیشه خورد!

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
سلام هر‌جیزی که حرارت ببینه نمیشه خورد!

ممنونم. بعد تو یه نمونه از رژیم گذاشته بودن دیدم شیر موز بود. شیر اشکال نداره بخوریم؟

گروه نارنجی  وزن اولیه 70  🍁 هدف اول 65 🍁وزن هدف 58
ممنونم. بعد تو یه نمونه از رژیم گذاشته بودن دیدم شیر موز بود. شیر اشکال نداره بخوریم؟

خگخ‌نبوده حتما..

چون لبنیات هم نمیشه خورد !