2737
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512654 بازدید | 68299 پست
@dozhtarebabaei     @بهاربانووو2     @mary2772     @mahdiye_b ...

افرین عزیزم همینجور ادامه بده حتما موفق میشی به حرف هیچکسم گوش نکن عملکردت تو وزن و سایز مشخص میشه 😘

موفق میشم نه فورا ولی حتما💪 عضو گروه قرمز تاپیک بامداد خمار چالش پاییز⚜ وزن شروع ۱ آذر۱۴۰۰ : ۱۰۵ ⚜ هدف ۷۵ ⚜ قد ۱۷۰ ⚜   وزن ۷ آذر : ؟  
[QUOTE=157648575]@dozhtarebabaei     @بهاربانووو2     @mary2772     @m ...

ماشالا بهت عزیزم خوشبحالت من دیشب پریود شدم صبح نتونستم برم پیاده روی ☹

موفق میشم نه فورا ولی حتما💪 عضو گروه قرمز تاپیک بامداد خمار چالش پاییز⚜ وزن شروع ۱ آذر۱۴۰۰ : ۱۰۵ ⚜ هدف ۷۵ ⚜ قد ۱۷۰ ⚜   وزن ۷ آذر : ؟  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

😀💪💪💪💪💪❤🧡🧡

🥰🥰🥰🥰

خدایا به داده و نداده و گرفته ات شکر🙏که داده ات نعمت و گرفته ات امتحان و نداده ات حکمت است.                                   گروه تثبیت💛💛💛قد ۱۵۹.وزن اولیه ۷۸.وزن فعلی۵۷🌺🌺🌺                                      توانایی انسان بی نهایت است، پس تواناتر شو و کارهای بیشتری را انجام بده!
گلم  تا جاییکه که خوندم، جایی  ننوشته بود که تداخل دارویی داشته باشن!!

ممنون عزیزم

خدایا به داده و نداده و گرفته ات شکر🙏که داده ات نعمت و گرفته ات امتحان و نداده ات حکمت است.                                   گروه تثبیت💛💛💛قد ۱۵۹.وزن اولیه ۷۸.وزن فعلی۵۷🌺🌺🌺                                      توانایی انسان بی نهایت است، پس تواناتر شو و کارهای بیشتری را انجام بده!
2731
شوهرت نباید اینو بگههههههههه🤯 اصلا اونا اونجا هر چی دربارت بگن شوهرت نباید بیاد بازگو کنه.... و د ...

نميدونم اصلا راست گفته يا دروغ چون اس داد گفت ولي من خيلي خيلي به دلم اومد

اصلا ازين اخلاقا نداره من نبودني بدمو بگه حتي شده با داداشش دعواشم بشه سره من ت

تو دوستيمونم يبار دعواش شد سره يه شوخيه كوچيك 

نميدونم اينبار راست گفت يا نه اخه من خيلي زنگ زدم

غلط كرد بايد جواب ميداد اون كه اخلاقه منو ميدونه حساسم مخصوصا وقتي حرف ميزنم وسط حرفم قطع كنه شك ميكنم بهش

بعدش بلافاصله عكس فرستاد بدون اينكه من بگم

ولي من حرف تو دلم نگه نميدارم ناراحت بشم دو سه روز ديگه ميگم اگه واقعي باشه و پشتم در نيومده باشه جرش ميدم بخدا فاطمه تا به غلط كردن نيوفته ولش نميكنم اخلاقه منو خودش ميدونه

🥀🌈
گلم  تا جاییکه که خوندم، جایی  ننوشته بود که تداخل دارویی داشته باشن!!

شرمنده یه سوال دیگه میتونم موقع پیاده روی،شربت سکنجبین خیار بخوریم؟

2740

@فندق_فسقلی    سلام عزیزم اینم گزارشم 

صبحانه یه دونه تخم مرغ آبپز +سالاد 

نهار یه دونه گوجه فرنگی+یه کف دست نون سنگک

شام ۴قاشق برنج +ران مرغ کبابی+یه گوجه کبابی

میان وعده  هویج  انگور  گز چایی و خرما 

ورزشم نداشتم متاسفانه کالری مصرفی ۷۵۰ کالری مجاز ۱۴۰۰

دیروز مهمون داشتم وزیاده روی کردم و مصرف کربوم بالا رفت دیگه امروز رعایت کردم ولی باز شام مهمون بودم مجبوری یه ذره برنج خوردم

شروع از گروه زرد💛🐥صعود به گروه نارنجی 💪💪💪و بلاخره صعود به گروه آبی💙💙💙وزن شروع۸۰کیلوگرم البته خودمونیم ۸۲ بودم وچون مدتی بود وزن نکرده بودم نفهمیده بودم 😥😥😥هدف اول ۷۷(این یه دونه قفل رو با کمک فندق فسقلی عزیزم بازکردم خیلی ممنونم ازش عشقه منه)🔓هدف دوم ۷۲🔓هدف سوم ۶۷🔒وزن هدف۶۲کیلوگرم❤وزن فعلی ۶۹.۵۰۰ قد ۱۶۰❤من مطمئنم که این بار موفق میشم💪💪💪💪باآرزوی سلامتی برای نازنین جون سرگروه نارنجی لطفا برای سلامتیش دعا کنید 
نميدونم اصلا راست گفته يا دروغ چون اس داد گفت ولي من خيلي خيلي به دلم اومد اصلا ازين اخلاقا نداره م ...

خوش به حالتون

من اینقدر از خانواده شوهرم بی احترامی دیدم همه رو تو دلم گذاشتم حق ناراحت شدن هم ندارم

عضو گروه آبی وزن اولیه ۶۸ هدف اول ۶۵ هدف دوم ۶۲ وزن الان 6۳.۷
گزارش_راهنما#   🌸🌸🌸🌸 کالری محاز و مصرفی ۱۰۰۰ کالری سوزی ۶۰۰ ———————— ...

سلدم سمیه جون خوبی؟ عزیزم درمورد ورزشلت سوال داشتم...چالش چوب و چرخش پا چی هستن؟ چالش شکم کدوم برنامه رو میری؟

من دوباره اومدم که دختر خوبی بشم😉دوباره شروع کنمو سر قولم بمونم😉وزن اولیه ۸۹...وزن فعلی ۶۷.==>۶۶۸۰۰...هدف اول۶۵🔒هدف دوم۶۲🔒هدف سوم۵۹🔒هدف طلایی۵۷🔒💛گروه ابی💙 اما ب همین زودی گروه طلایی میشم💛قد۱۶۷💪
گزارش_راهنما#   🌸🌸🌸🌸 کالری محاز و مصرفی ۱۰۰۰ کالری سوزی ۶۰۰ ———————— ...

سلا م شما میدونی پروفایل الهه جون عکس خودشه یا نه واینکه ایشون متخصص تغذیه هست یا تجربی این اطلاعات رو داره

گروه نارنجی وزن شروع چالش ۸۵🙁 وزن الان ۸۳🙂وزن هدف اول ۸۰💛وزن هدف دوم۷۵💛وزن هدف سوم ۷۰😃🤩🤩
سیلووم سمیه چطوری؟؟ مم خوب نبیدم امیرعباسم مریض شده😢

ای وای... چرا؟ سرما خورده؟؟؟ 

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
شرمنده یه سوال دیگه میتونم موقع پیاده روی،شربت سکنجبین خیار بخوریم؟

دشمنت شرمنده گلم 

داخلش فقط اب   و سکنجبین و‌خیار هست؟؟؟

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
2706