2733
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512505 بازدید | 68299 پست
آره @شبگرد002     از اون دسته ها بود طفلک تو گروهه من...... هفته ی بعد درستش میکنم

😅❤

مرباجونی من الان دقت کردم همه کسایی ک نخورده براشون صفحه های ۶۰۰ به بعد بودن ک میشده ۱۱ ظهر فکر کنم سایت خراب شده بوده چون من ۶۰۹ یکی دیگم ۶۱۱ یه نفر دیگم دیدم ۶۱۱ بود

فقط 7 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

@سمیه1396    راستی گلم بعضی از بچه ها دیروز وزن دادن و تگ کردن اما تو اعلاناتمون نیومده ما هم اخطار دادیم.. حالا ک لیست رو دیدن بهمون گفتن و پستای دیروز رو برامون فرستادن ک وزن رو دادن......چیکار کنیم...چون نمیدونیم چنتای دیگه وزنشون رو دیروز دادن و ما ندیدیم

به حکمتش دل بسپار 🌿
کو منم ببرین اقا من 2 میام نیم ساعتی هستم بعد میرم لالا @بارانبانوو    

بزن رو پروفايل بارانبانوو اولين تاپيكش 

هواي نبودنت داره خفه ام ميكنه بابايى  لطفا براي باباي آسمونيم صلوات بفرستين🖤خداي من شكر 
@سمیه1396    راستی گلم بعضی از بچه ها دیروز وزن دادن و تگ کردن اما تو اعلاناتمون نیومده ...

كجا ليست دادين فاطمه جان

هواي نبودنت داره خفه ام ميكنه بابايى  لطفا براي باباي آسمونيم صلوات بفرستين🖤خداي من شكر 
2740
😂😂 اتفاقا چنتا از بچه ها اومدن گفتن وزن دادن و تگم کردن اما تو اعلانات نیومده بود هربار میام ۱۱ص ...

اره ميدونم، گاهي وقتا پيش مياد مخصوصا وقتي تو سايت ترافيك زياد ميشه

وزن فعلي74 وزن هدف ٥٥ قد ١٥٧  .من توي يه پاييز زيبا تصميم گرفتم يه اندام زيبا داشته باشم😍😍 .💛💛💛
سلام عزیزم خیارشور خوردی...شوری وزنو کاذب نشون میده

نمک کم کنید من پزشک که حرف زدم گفت نان که می خوری نمک روزانه بدن تامین می کنه متاسفاته ایرانی ها زیاد نمک استفاده می کنن من یک ساله برا خودم کم نمک یا بی نمک می خورم  نان که می گیریم خودش نمک داره

📌متولد ۷۷ نیستم 
2706