2737
2739

مننننن.

هیچوقتم پیگیری نکردم. بیشتر وقتایی ک گرمم میشه و عرق شدید میکنم، کل بدنم مثل گزیدگی، از سرم سروع میشه، تا توی ابروها، روی گردن و... بعضی وقتا تا پاهام هم میرسه، بعضی وقتا نه.

شما همینطوری؟

تیغ مظلوم ندیدید چنین شیر شدید...🗡🇯🇴🇮🇷🕊یادتان هست در احزاب زمینگیر شدید... ما بر همگان خاتمه ایم؛ ما ایل بنی فاطمه ایم؛ یآ حیدر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من بچگیم حسیاسیت غذایی داشتم زیاد کهیر میزدم دیگه مواد غذایی آلرژن نخوردم و الانم دیگه حساس نیستم

منم از بچگی به گرمی و شیرینی حساسیت داشتم هیچوقت نخوردم توی سن ۳۲ عود کرد بدنم آلرژی دارویی و کهیر دارویی میزنم 

2728
مننننن. هیچوقتم پیگیری نکردم. بیشتر وقتایی ک گرمم میشه و عرق شدید میکنم، کل بدنم مثل گزیدگی، از سرم ...

من از داخل موی سر میزنه تا کف پا . و بدبختی دیگرم اینه نزدیک پریودیم زیاد اوج میگیره 

کهیر و آلرژی دارویی میزنم و غذایی 

توی سن ۳۲ ترکید توی بدنم 

یک ساله درگیرم 

اسمش کهیر مزمن

مامان من کهیر مزمن بهش میزد طوری ک لباسم نمیتونست بپوشه و اورژانسی میشد.

ی عطاری تو شهرمون براش کپسول گیاهی درست کرد.

با اولیش خداااا رو شکررررر خوب خوب شر.

هر وقت بخواد بهش کهیر بزنه یکیش را میخوره سریع خوب میشه.

مامانم ب سیر و گوشت شتر آلرژی داره کهیر میزنه.

من از داخل موی سر میزنه تا کف پا . و بدبختی دیگرم اینه نزدیک پریودیم زیاد اوج میگیره  کهیر و آ ...

کهیرات درشته یا ریز؟؟؟

برای من کوچیکن، دقیقا شبیه جایی ک پشه میگزه.

منم دقیقا نفهمیدم از چیه، ولی معمولا عرق و گرما بدترش میکنه. شدیدا هم میخاره

یبارم چندسال پیش از یه دارو شد، که کلل بدنم به حدی ریخت بیرون و کهیرا نزدیک هم بیرون زدن ک انگار یه پوست جدید رو پوستم افتاد، انگار کل بدنم ورم کرده بود، در حالیک کهیرای نزدیک بهم و بهم چسبیده بودن.

زیاد پیش میاد برا شما؟

تیغ مظلوم ندیدید چنین شیر شدید...🗡🇯🇴🇮🇷🕊یادتان هست در احزاب زمینگیر شدید... ما بر همگان خاتمه ایم؛ ما ایل بنی فاطمه ایم؛ یآ حیدر
2738

من کهیر مزمن دارم ۳ ماهه زیر نظر متخصص هستم بهترم 

از من خون میگیره می‌زاره توی دستگاه و پلاسما رو جدا می‌کنه و بهم تزریق می‌کنه 

یه سری دارو هم در کنارش خوردم الان خیلی بهترم 

حتما برید دکتر آلرژی

کهیرات درشته یا ریز؟؟؟ برای من کوچیکن، دقیقا شبیه جایی ک پشه میگزه. منم دقیقا نفهمیدم از چیه، ولی ...

من همه مدله تجربه کردم این یک سال . 

گاهی اوج میگیره.  مال من حاده شاید مال شما کمه تا حالا نرفتید دکتر

من همه مدله تجربه کردم این یک سال .  گاهی اوج میگیره.  مال من حاده شاید مال شما کمه تا حا ...

نه

اره کم پیش میاد، ولی سالی چند بار تجربه میکنم

اونقدی اذیت نکرده ک بخوام‌پیگیرش بشم برا دکتر

2706