2752
2734

مننننن.

هیچوقتم پیگیری نکردم. بیشتر وقتایی ک گرمم میشه و عرق شدید میکنم، کل بدنم مثل گزیدگی، از سرم سروع میشه، تا توی ابروها، روی گردن و... بعضی وقتا تا پاهام هم میرسه، بعضی وقتا نه.

شما همینطوری؟

🖤💚🇮🇷الهي رِضاً بِقَضائِكَ و تَسْليماً لِامْرِكَ وَ لا مَعْبودَ سِواكَ يا غِياثَ الْمُستَغيثين؛ ما را برای گریه سر آستین بس است...🍂 هی خوابیدم و بلند شدم، هر بار گفتم‌‌کاش خواب بوده باشه، اما واقعی بود...💔هنوزم صبح که بلند میشم، همه چی تو ذهنم میچرخه، و یادم میاد که  نیستین... تا کی قراره این ماجرا تکرار شه؟؟؟🥀 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من بچگیم حسیاسیت غذایی داشتم زیاد کهیر میزدم دیگه مواد غذایی آلرژن نخوردم و الانم دیگه حساس نیستم

منم از بچگی به گرمی و شیرینی حساسیت داشتم هیچوقت نخوردم توی سن ۳۲ عود کرد بدنم آلرژی دارویی و کهیر دارویی میزنم 

2731
مننننن. هیچوقتم پیگیری نکردم. بیشتر وقتایی ک گرمم میشه و عرق شدید میکنم، کل بدنم مثل گزیدگی، از سرم ...

من از داخل موی سر میزنه تا کف پا . و بدبختی دیگرم اینه نزدیک پریودیم زیاد اوج میگیره 

کهیر و آلرژی دارویی میزنم و غذایی 

توی سن ۳۲ ترکید توی بدنم 

یک ساله درگیرم 

اسمش کهیر مزمن

مامان من کهیر مزمن بهش میزد طوری ک لباسم نمیتونست بپوشه و اورژانسی میشد.

ی عطاری تو شهرمون براش کپسول گیاهی درست کرد.

با اولیش خداااا رو شکررررر خوب خوب شر.

هر وقت بخواد بهش کهیر بزنه یکیش را میخوره سریع خوب میشه.

مامانم ب سیر و گوشت شتر آلرژی داره کهیر میزنه.

من از داخل موی سر میزنه تا کف پا . و بدبختی دیگرم اینه نزدیک پریودیم زیاد اوج میگیره  کهیر و آ ...

کهیرات درشته یا ریز؟؟؟

برای من کوچیکن، دقیقا شبیه جایی ک پشه میگزه.

منم دقیقا نفهمیدم از چیه، ولی معمولا عرق و گرما بدترش میکنه. شدیدا هم میخاره

یبارم چندسال پیش از یه دارو شد، که کلل بدنم به حدی ریخت بیرون و کهیرا نزدیک هم بیرون زدن ک انگار یه پوست جدید رو پوستم افتاد، انگار کل بدنم ورم کرده بود، در حالیک کهیرای نزدیک بهم و بهم چسبیده بودن.

زیاد پیش میاد برا شما؟

🖤💚🇮🇷الهي رِضاً بِقَضائِكَ و تَسْليماً لِامْرِكَ وَ لا مَعْبودَ سِواكَ يا غِياثَ الْمُستَغيثين؛ ما را برای گریه سر آستین بس است...🍂 هی خوابیدم و بلند شدم، هر بار گفتم‌‌کاش خواب بوده باشه، اما واقعی بود...💔هنوزم صبح که بلند میشم، همه چی تو ذهنم میچرخه، و یادم میاد که  نیستین... تا کی قراره این ماجرا تکرار شه؟؟؟🥀 

من کهیر مزمن دارم ۳ ماهه زیر نظر متخصص هستم بهترم 

از من خون میگیره می‌زاره توی دستگاه و پلاسما رو جدا می‌کنه و بهم تزریق می‌کنه 

یه سری دارو هم در کنارش خوردم الان خیلی بهترم 

حتما برید دکتر آلرژی

کهیرات درشته یا ریز؟؟؟ برای من کوچیکن، دقیقا شبیه جایی ک پشه میگزه. منم دقیقا نفهمیدم از چیه، ولی ...

من همه مدله تجربه کردم این یک سال . 

گاهی اوج میگیره.  مال من حاده شاید مال شما کمه تا حالا نرفتید دکتر

من همه مدله تجربه کردم این یک سال .  گاهی اوج میگیره.  مال من حاده شاید مال شما کمه تا حا ...

نه

اره کم پیش میاد، ولی سالی چند بار تجربه میکنم

اونقدی اذیت نکرده ک بخوام‌پیگیرش بشم برا دکتر