2752
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512730 بازدید | 68299 پست
به نظرتون چه كار كنم پيامها ريپ بشه  تگ هم نميشه كرد سرگروه رو @شب_بيدارم

@شب_بیدارم    

کافیه بنویسی @شب_بی.    بقیش و خودش میاره

💖سرگروه تثبیتی های قهرمان 💖 تاپیک قوانین تثبیت وزن💪 شروع رژیم: 1401/08/27 ✌ 💚عضو گروه سبز💚  قد:۱۷٠ وزن اولیه:۸۲.۳😓    81.4 » ۸٠.۸ » ۷۹.7 » 79.3 » 78.6 » 77.6 » 79 » 78.2» 76.8» 76.4 ۷۵.۹ » ۷۴.۹ » ۷۴.۶ »  71.9»۶۹.۹»  68.3 هدف نهایی🔥۶۵🔥😍  قهرمان زندگی خودم میشم 💪💪          💥۷۸🔓»💥۷۶🔓»74💥🔓»٧2💥🔓» 70💥🔓69💥🔓 68 💥🔒67 🔒66🔒 65🔒
۱۶۰. عزیزدلم🧡🧡

موفق باشیییی

💖سرگروه تثبیتی های قهرمان 💖 تاپیک قوانین تثبیت وزن💪 شروع رژیم: 1401/08/27 ✌ 💚عضو گروه سبز💚  قد:۱۷٠ وزن اولیه:۸۲.۳😓    81.4 » ۸٠.۸ » ۷۹.7 » 79.3 » 78.6 » 77.6 » 79 » 78.2» 76.8» 76.4 ۷۵.۹ » ۷۴.۹ » ۷۴.۶ »  71.9»۶۹.۹»  68.3 هدف نهایی🔥۶۵🔥😍  قهرمان زندگی خودم میشم 💪💪          💥۷۸🔓»💥۷۶🔓»74💥🔓»٧2💥🔓» 70💥🔓69💥🔓 68 💥🔒67 🔒66🔒 65🔒
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ممنون🌺🌺

عزیزم بیا تایپیک بارانبانوو

عنوانش من و دوستام تگ نمیشی

میشه خواهش کنم برای حاجتم صلوات بفرستین .کاش میشد یکبار دیگه از اول زندگی کرد بدون اشتباه بدون حسرت ....با عشق زندگی کرد
خخخخخ تنبل نباش دیگه خب یه جور دیگه رقابت کنیم

من رقابت تن به تن پیشنهاد میدم 

موهای همدیگه رو بکشیم 😂😂😂😂

بیا هدف آخر هفته تعیین کنیم 

یا نمیدونم چی 

کلا اگه الزام به کاری داشته باشم اش در میرم 

ولی اینجا شاید اسکرین خوراکی روزانه ام رو بذارم 

😁
2731
من چک کردم هر دفه ی وزن دادین روزی ک تازه اسم نوشتین واسه چالش و امروز هر دفه وزن شروعتو ی چی گفتی ع ...

من هفته قبل ۱شنبه پریود شدم امروزم پریودم نمیدونم وزن دقیقم اون هفته چند بود امروز وزن کردم ۷۰/۵ بودم ولی برا اطمینان گفتم ۷۱.۷۱ تا ۶۸ میشه ۳ کیلو یعنی زیر ۵ کیلو من از اول هدفم همین بوده تو امصامم هست چالش تابستون تو گروه سبز سمیه جون بودم بالای ۵ کیلو رو از کجا اوردین؟

💚گروه سبز💚    #گروه سبز  وزن شروع ۷۷ وزن ایده ال ۶۸ هدف اول ۷۲ 😊قد ۱۶۵.وزن تاریخ ۹۹/۲/۷ ۷۵.۵_۲/۱۴  ۷۴.۵     وزن  ۷۳.۵ وزن ۳/۲۶   ۷۲.۶۰۰ 😍_هدف اول    ۷۲🤩🤩👍-هدف دوم   ۷۰🤩🤩👍-۵/۱۶  وزن  ۶۹/۸۰۰   🤩وزن ۶۷/۸۰۰  به هدفم رسیدم 🥰🥳🥳🥳م  تاریخ شروع رژیم ۹۹/۰۱/
سلام  خوبی گلم  ببخش دو روزه نبودم خدا ایشالا لعنت کنه ادمه ظالمو  بحق این روزا&nb ...

سلام گلم برات صلوات فرستادم انشاءالله به آرامش برسی🙏اعلام وزن نکردی اخطارخوردی🌼وزن شروع والان وهدفت روبگو💙💙

سلام عزيزم  كم پيدايي؟  در چه حالي چقد كاهش داشتي اين هفته

سلام‌اوشدله

کم پیدام ولی پایبند رژیم

ورزش فقط پیاده روی 

درگیر تعمیرات خونه ام..تموم شد عکس میزارم

مدرسه مجازی هم که صاف و‌صوفم‌کرده

امروز بادکنک به دست بودم دلبرم🎈🎈🎈

من هفته قبل ۱شنبه پریود شدم امروزم پریودم نمیدونم وزن دقیقم اون هفته چند بود امروز وزن کردم ۷۰/۵ بود ...

از وزن اولیه ک روز چالش 1 مهر اعلام کردین الان لیست و نوشتم تعجب کردم گفتم تگ کنم بهتون بگم ک خودتون اومدین .....دادین 77 و هدفتونو 67 

99/9/9 من ب آرزوم رسیدم و اتفاق خوب زندگیم افتاد🎊🎉🎆🎆🎆🎉🎊🎊🎊🎉🎉🎆🎆🎆🎆🎆🎆     👑سرگروه سبز👑                           تاریخ شروع رژیم 99/3/30. وزن اولیه. 87😕 فعلی76/850 😀. هدف. 70. 😍 خاستن توانستن است. 💪💪💪💪💪🌹کاهش در چالش پاییزی رسیدن ب هدف🌹 🎆🎊🎆🎉🎊🎆🎆🎊🎊🎊🎊🎉🎉🎉🎉🎊🎊🎊🎊🎊🎊
ندا بیا که خراب کاری کردم مهمون واسمون اومد شام چند دوتا کفگیر بیشتر و یه مقداری پفک خوردممم بعد مهم ...

😂😂😂😂تازه خوردی چ میشه کرد خوبه حداقل ورزش کردی یه کفگیرشو سوزوندی

از کالری فردات کم کنی باید

شروع از گروه زرد💛🐥صعود به گروه نارنجی 💪💪💪و بلاخره صعود به گروه آبی💙💙💙وزن شروع۸۰کیلوگرم البته خودمونیم ۸۲ بودم وچون مدتی بود وزن نکرده بودم نفهمیده بودم 😥😥😥هدف اول ۷۷(این یه دونه قفل رو با کمک فندق فسقلی عزیزم بازکردم خیلی ممنونم ازش عشقه منه)🔓هدف دوم ۷۲🔓هدف سوم ۶۷🔒وزن هدف۶۲کیلوگرم❤وزن فعلی ۶۹.۵۰۰ قد ۱۶۰❤من مطمئنم که این بار موفق میشم💪💪💪💪باآرزوی سلامتی برای نازنین جون سرگروه نارنجی لطفا برای سلامتیش دعا کنید