2752
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512730 بازدید | 68299 پست
سلام خوشگلم😘😘باریکلااااا احسنت💪💪💃💃💃👏👏👏کاهشت مبارکککککک💜💛💙♥💚

سلام عزیزم صبحت بخیر 💙💙💙

شروع وزن ۶۱/۲۰۰

وزن فعلی ۶۰/۹۰۰

وزن هدف ۵۳

۳۰۰ گرم کاهش تو این چند روز داشتم💪💪

😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلامممممم نازنینم عشق منی تمنای گل 😘😘😘😘ازدست این دستشویی😬😬منم اضاف شدم ۶۰۰گرم😂کارت خیلی درسته ...

سلام عزيزم ، من اين هفته كالريمو كلا رو ١٢٠٠تا ١٤٠٠ بستم، ولي اصلا كاهش نداشتم، اين هفته ميخوام ورزشهامو يه كم تغيير بدم ، اگه بازم كاهش نداشتم هفته بعد رژيم شوك ميگيرم

ببخشيد اين هفته رو

آسنات جان اگه ممكنه به من اجبار كنيد كه هر روز عكس از كالري شمار بدم بهتون، احساس ميكنم بايد حتما يه مقدار زور هم بالا سرم باشه كه اصلا خطا نكنم

💛🧡❤️💜💚💙💛🧡❤️💜💚🧡❤️

بچه هااااا ی گلم

📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣

شرایط: ناشتا،، بعد از wc

همینجا ، اینجوری وزن بدید:👇👇👇👇

اول هشتک وزن بزنید که بشه راحت پیداش کرد:

وزن#  

وزن شروع             وزن الان             وزن هدف    

x                      x                      x

از هفته ی بعد اینجوری میشه:👇👇👇یا اگه از قبل شروع کردید

وزن شروع       هفته قبل         الان        هدف  

x                   x               x                      x

۳ روز اول دوره و روز قبلش وزن نکنید 🩸 ولی اعلام کنید

👈👈👈در اخر هم سرگروهتون را تک‌کنید..

❌❌❌تا قبل ساعت ۳ بعد از ظهر باید وزن بدید، بعد از اون دیگه قبول نیست و اخطار میگیرید❌❌❌ ۲ بار اخطار باعث حذفتون میشه...

(((اعلام وزن قبل از یکشنبه هم قبول نیست.😉)))

🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴

اگه کاهش نداشتید، اینجا را بخونید.👇👇👇

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5054494/چالش-پاییزیِ-زندگی-سالم-و-کاهش-وزن-بامدادخمار?postId=156027706

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
2731
@yaldaهستم   👆👆

باشه هزیزم

وزن کشی یاااادم رفت😑😂

وزنم رو الان دیدم۶۰/۴۰۰بود ولی دیشب وزن کردم۵۹/۳۰۰بود نمیدونم والا حس میکنم این وزنهه خرابه

با آدمایی که دوسشون دارید حرف بزنید....وقتی ناراحتن،وقتی خوشحالن،وقتی عاشقن، وقتی دلخورن و نمیتونن ببخشن،وقتی غصه امونشونو بریده،وقتی اعصابشون خورده....آدمیزاد اگه حرف نزنه باید تنهایی بار درداشو به دوش بکشه، حرف دل آدمارو پیر میکنه، حرف بزنید....عضو گروه رز زرد...وزن شروع:68 ....هدف اول:62....هدف دوم:59....هدف سوم:55...هدف نهایی:50
وزن امروزتم بفرست✨

وزن امروز ۷۶/۲

وزن اولیه ۷۹ 

وزن نهایی ۶۲

نفرت یکی از مخرب ترین نوع شرایط ذهنی است . نفرت بدن را مسموم میکند و اثرات آن غیر قابل جبران است. نگرانی یکی از بدترین اشکال فعالیت ذهنی ، بعد از نفرت است که عمیقاً خود مخرب است . هیچ چیز در زندگی اتفاق نمی افتد - هیچ چیز - که ابتدا در سطح فکر نباشد.                              (کتاب گفت و گو با خدا - جلد اول)

بچه ها یه سوال اگه زیاد وزن کم کنیم توی هفته امکانش هست وزن بدن زود برگرده؟ من ۱.۶۰۰ وزن کم کردم از سه شنبه تا الان. البته من خودم شنبه تا سه شنبه رژیم بودم و یه ۶۰۰ گرم هم اون موقع کم کردم سرجمع توی یک هفته شده ۲/۲۰۰ کیلو گرم میترسم بعداً استوپ کنم.

حداقل و حداکثر کاهش وزن توی هفته چقدره؟

🌻🐞همیشه یادمان باشد: 🐞🌻          نگفته ها را میتوان گفت...ولی گفته ها رانمیتوان پس گرفت!...چه سنگ رابه کوزه بزنی چه کوزه رابه سنگ ... شکست باکوزه است...!دل ها خیلی زود از حرفها می شکنند! و شک نکن دل شکسته جایگاه خداست.(به گفته خدا)... وای به حال کسی که فقط خدا منتقم قلب شکسته آدم ها از او باشد...                                                                 🍀🌹 💕 مهر بورزیم. زندگی کوتاه است💕🌹🍀

@آسنات99      

وزن#  

وزن شروع     وزن هفته قبل       وزن الان      وزن هدف

82                    73                  72.500             63

سلام عزیزم 😍 الان خودمو وزن کردم 

تا یکشنبه هفته بعد میشم 71.500

هدفم تا اخر پاییز هست. هدف بعدم 59کیلو هست💪

💙چالش پاییز بامداد خمار💙  عضو گروه آبی🙂💪  وزن شروع چالش73🤐 وزن 99/8/3 (69.500)😍وزن هدف تا اخر پاییز 63😍 

قد ۱۷۰

وزن شروع ۸۹ 

وزن الان ۸۹😅

وزن هدف ۷۲

دفعهه بعد کاهش چشمگیری دارم سرگروه😉 @فندق_فسقلی    

فقط 14 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 ی صلوات برای سلامتی تو دلی هام میفرستی؟ممنونم مهربون 🥰.        تتل🖤شادمهر🤍شایع ٫: tork👩🏻‍🦱✨ی دختر لجباز 🤪عاشق رقص💃و آواز🎧(همه جا آهنگ حموم،مسافرت،موقع خواب و..🫡🥴😁) عکاسی هم میکنم عاشق عکس گرفتنم😍📷 عاشق مرغ🍗پیتزا🍕 و همه چی🤣عاشق خرمالو و خوراکی های شیرین،شیرموز هم خیلی دوس😋وای نگم از بادوم زمینی🥹 شماهم مث من وقتی از ی چیزی خوشتون میاد دوسه بار شات میگیرین(حتی آهنگی رو که دوس دارم دوسه بار دانلود میکنم )یا من دیوونم؟!😶‍🌫️🤔چرا قشنگ زدن به ریشه چرا حال من خوش نی اوضاع قشنگ ترم که میشه هرکاری کنی دیگ این بدن،بدن نمیشه💔tatal  ای کاش حقم از تموم زندگی تنها تو باشی من عاشق تنهاییم ,تنها بشم, اما تو باشی ٫؛🤍🖇️ Shadmehr عطر خوب بزن،خوشتیپ بچرخ ؛بالاخره پستچی به در میزنه ی روز بده خبر خوب✨ shayea    من خیلی خیلی سادم با احساسات من بازی نکنید لفطا🥹😕💔اگه جایی باهاتون دعوا کردم متاسف حتما از جای دیگ اعصابم خورده وگرنه اهل دعوا نیستم🙌ولی اگه واقعا باهاتون دعوا کردم و ناراحتم کردین از چشمم میفتین 🤗 و اگه تاپیک دیگ  باهاتون حرف زدم بدونید یادم نمیمونه که دعوا کردم🤣 ۱گ خوابتون نمیبره یعنی تو خواب یِ نفر دیگه اید!  ۲هرچی آیکیو بیشتری داشته باشین بیشتر خواب میبینین!۳آخرین کسی ک بهش فک کردین دلیل خوشحالی یا ناراحتیتونه! #دختری_که_هیچکس_دوستش_ندارد♥ لایک دوس دارم منو هرجا دیدین بلایکین😁
عالیه.. موفق باشی💪💪💪💪 یه‌رقیب‌وزنی هم پیدا کن و به همدیگه‌گزارش بدید😉

باشه عزیزم 

دوباره چاق شدم اومدم اینجا تا انگیزه بگیرم ازتون 

صبح رفتم رو ترازو 73بودم میخوام تلاشمو بکنم تا اخر اذر 62بشم

تاریخ شروع رژیم1402/01/25 وزن شروع80🤗۷۸.۶۵۰🤗
بنظرتون چند گرمه یکیش؟  مرغ متوسط

‌گلم یه ساق  مرغ متوسط  که پخته شده بدون استخوان حدودا ۴۵ الی۵۰ گرمه😉

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
باشه هزیزم وزن کشی یاااادم رفت😑😂 وزنم رو الان دیدم۶۰/۴۰۰بود ولی دیشب وزن کردم۵۹/۳۰۰بود نمیدونم و ...

وزن شروع:۶۸/۳۰۰

وزن دوهفته پیش:۵۹/۳۰۰

وزن این هفته:۶۰/۴۰۰ناشتا نبودم البته یادم رفت😐

وزن دیشب:۵۹/۳۰۰😐😂😂😂😂

اصن من درکش نکردم حالا صما فهمیدی ب منم بگو قضیه از چه قراره

وزن هدف:۵۰

با آدمایی که دوسشون دارید حرف بزنید....وقتی ناراحتن،وقتی خوشحالن،وقتی عاشقن، وقتی دلخورن و نمیتونن ببخشن،وقتی غصه امونشونو بریده،وقتی اعصابشون خورده....آدمیزاد اگه حرف نزنه باید تنهایی بار درداشو به دوش بکشه، حرف دل آدمارو پیر میکنه، حرف بزنید....عضو گروه رز زرد...وزن شروع:68 ....هدف اول:62....هدف دوم:59....هدف سوم:55...هدف نهایی:50