2752
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512730 بازدید | 68299 پست
دوست فاطمه ام دیگه😂😂😘الگوهام شمایدیکی ازیکی بیست تر💙💙💛💛

سلام سرگروه جوني چرا تگ نميشي عشقم 😘

وزن#  

وزن شروع             وزن الان             وزن هدف    

٦٨.                  ٥٨.٩٠٠                    ٥٠   

گروه  سبز    👈وزن اوليه: ٦٨ 😓.🌻  هدف آخر بهار:۶۴ 🔒 🌻هدف آخر تابستان :۵۲ 🔒🌻  وزن هدف نهايي:٥٠🤩🔒🌻تاريخ شروع : ١٤٠١/٠٢/٢٤       💫💫هيچ كاري نشد نداره 💫💫.       وزن الان :😔٦٨.    
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی ناراحتم روحیم گرفتست الان همه دارن اعلام میکنن من  تو دورم😔

بیخوووووود ناراحتی نداریم اصلاااا

هفته ی دیگه چنان رقص و پایکوبی کنی که چشم نی نی سایت بهت خیره بشه 

اشکالی نداره تو زحمت میکشی برای هدفت حالا یه هفته این‌ور اون ور چه فرقی میکنه مهم تویی و مسیر مستقیمی که داری به سمتش پر انرژی حرکت میکنی خووشگل من🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱

@آسنات99  

@behe74  

@pofak24  

سلام علیکم

وزن اولیه 77

وزن این هفته76. 5

وزن هدف 67

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍
2731

@فندق_فسقلی    

سلام عزیزم

وزن گیری(روز 3 پر)

وزن شروع 88        تاریخ 1.مهر.99

وزن امروز 87.300    تاریخ 6. مهر.99

وزن هدف 70

قد 167

مرسی از همگی بخصوص فندق جووووون عزیز و الهه ی ناز😍😍😍😍

@فریماهی    

دور دوم تلاش برای رسیدن ب اندام ایده آل💪💪😁 وزن شروع 79😶 وزن هدف 69💪🤗 شروع رژیم جدید 13 فروردین 1403 🥰 من همون آیناز خانووووم با اراده ام معرف حضورتون هستم ک😆😆😁😁💪💪💪
@عروسترکم     مینا جونم من‌ فردا نمیتونم وزن کنم پریودم(🎈) فردا تا عصر دسترسی به نت ند ...

ممنونم ک یاداوری کردی❤🙏

مطالب مهم💚خودم گروه سبززز💚وزن شروع ۸۰💚وزن الان۶۰💚قرررررربون بامدادخمارررر(الهه جونمممم)❤❤❤و همه دوستان تاپیک🙏❤
وزنتو اعلام کن قشنگم مث فرمولش ک بقیه دادن من ندیدم قشنگم 

دیشب که گرفتم ۶۰/۷۰۰ امروز ۶۱ ولی لباسم تنگ نشدن احساس اضافه وزن ندارم بخاطر پریه 

گروه سبز....قد ۱۶۳  وزن اولیه۶۲.۱۰۰ وزن شرو۵ چالش ۶۰...وزن هدف ۵۵ .....کاهش اول۵۹.۳۰۰....کاهش دوم:۵۹.....کاهش سوم:۵۷.۴۰۰🤞🤞🤞🤞

بچه ها ادامسم کالری داره؟

فقط 3 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
#گزارش ‍  سلام .خسته نباشید. اولین گزارش من: کالری مجاز ۱۸۶۰  کالری مصرفی ۱۵۳۰ ...

نوش جونت❤🙏

مطالب مهم💚خودم گروه سبززز💚وزن شروع ۸۰💚وزن الان۶۰💚قرررررربون بامدادخمارررر(الهه جونمممم)❤❤❤و همه دوستان تاپیک🙏❤

بچه ها وزن با دستشویی منظور دستشویی یک هست یا دو؟؟🤦🏻‍♀️

من از اسفند که رژیم گرفتم هیچوقت نشده صبح وزنکشی با دستشویی دو باشع 🤭🤔

باردار نیستم تیکر رسیدن به ارزوهامه ،هر وقت پستای دعا و صلواتتونو میبینم واستون دعا میکنم،میشه شما هم با هر اعتقادی دارید واسم دعا کنید و انرژی مثبت بفرستید که به آرزوهام که خیلی واسشون تلاش کردم برسم؟❤️                                     زیر ۱۸ ساله های عزیز لطفا توی تاپیکای جدی من نظر ندید یا اگه خواستید نظر بدید سنتونو ذکر کنید.                                                اصلا سر کاربریم نمیترسم پس اگه نظرت مخالف نظر منه یا با  احترام ریپلی کن تا با هم در موردش حرف بزنیم یا کلا ریپلی نکن و احترام خودتو نگه دار.
ممنونم عزیزم😘همش به خاطر شماست عزیزم😍

همش خوده خودتی دورت بگردم 

بودنتون باعث افتخار تاپیکه 

انقدر ور توان و مسر و‌پایبد به هدف 

ما امسال عید میخوااایم با لاغری و‌خوش اندامیموم بترکووونیم💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻🧡🧡🧡🧡

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱
سلام سرگروه جوني چرا تگ نميشي عشقم 😘 وزن#   وزن شروع           ...

ینی 10 کیلو کم کردید تو 1 هفته؟ 🤤

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍