2733
2739
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512492 بازدید | 68299 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلاممممم عالیهههه 💃💃💃💃کاهشت مبارک وپایدارگلم موفق باشی😍💪💪💛💚💙💜♥

ممنونم سرگروه جان😍😍

مامان حسنا و حلما نیستم.کاربری سوممه.وقتی اومدم نی نی سایت درحال اقدام بودم.از سال ۹۸.همه کاربرا مامان سارا مامان  زهرا مامان علی .....منم اسممو زدم مامان حسنا و حلما.به امید اینکه دوقلو میارم😂.ولی الان نه مامان حسنام و نه مامان حلما...مامان هدی هستم😍😍😍(۲تیر ۱۴۰۰)دخترگلم،قشنگ ترین معجزه ی خدایی مامانی..😍😍😍خدایا نی نی رو سالم برسون بغلم.(مهر ۹۹)
من اون صفحه رو خوندم اون طوری رژیمم رو بستم ولی به نظرم چون قبلا کالری زیادی مصرف میکردم و الآن با ک ...

گلم عادیه.. کم کم راه میفتی و عادت میکنی...

سعی کن تو خونه همیشه سبزیجات، میوه، میوه خشک، کشمش، خرما، مقداری اجیل

باشع که موقع گرسنگی از اونا بخوری تو میان وعده ات😉

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
2731
سمیه ریپ نشدی میگه تو فقط سوگولیش نیستی🤔🤔😭

😬😬😬😬 

سپیده ی ور پریده،، همون یهوو غیبش میزنه،،، نگو میره مخ زنیِ ناصر

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
2738

@آسنات99  

عزیزدلم من یه مشکلی هست دستشویی سنگین چند روز یبار میرم بخاطر مشکل یبوستم

امروزم نرفتم باید از وزنم عددخاصی کم بکنم یا نه؟ 

اخه اقولا وزن رو ناشتا بعد خالی شدن معده و روده میگیرن

گروه آبی 🍃🍃🍃🍃وزن شروع :65300🍃🍃🍃🍃وزن هدف: 58🍂🍂🍂وزن الان63200
اکی عزیزم ایشالا هفته دیگه جبران میشه🧡🧡

ایشالاااا

💖سرگروه تثبیتی های قهرمان 💖 تاپیک قوانین تثبیت وزن💪 شروع رژیم: 1401/08/27 ✌ 💚عضو گروه سبز💚  قد:۱۷٠ وزن اولیه:۸۲.۳😓    81.4 » ۸٠.۸ » ۷۹.7 » 79.3 » 78.6 » 77.6 » 79 » 78.2» 76.8» 76.4 ۷۵.۹ » ۷۴.۹ » ۷۴.۶ »  71.9»۶۹.۹»  68.3 هدف نهایی🔥۶۵🔥😍  قهرمان زندگی خودم میشم 💪💪          💥۷۸🔓»💥۷۶🔓»74💥🔓»٧2💥🔓» 70💥🔓69💥🔓 68 💥🔒67 🔒66🔒 65🔒
@آسنات99   سلام سرگروه جونم منم امروز وزن کردم خودمو وزن شروع چالش۸۱/۵۰۰ وزن امروز۷۹/۹۰۰😍

سلام به به آفریننننن😘💃💃💃💃👏👏👏کاهشت مبارک وپایدارباشه عزیزم😘💛💚💙💙💜♥دهه هفتادی شدنتم مبارکه🌼🌼

سمیه کاهش چطور بود خوهر؟؟؟

۲۰۰ گرم کاهش 

۵۴/۳۰۰ بودم شدم ۵۴/۱۰۰

بازم از هیچی و استپ بهتره.. من درد استپ کشیدم،، دیگه قانع شدم😂🤲خدایا شکررر

2706