2733
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512731 بازدید | 68299 پست
وزن دادن، جزو‌قوانین هست... سعی کن ترازو‌ بخری.. تا اون موقع برو‌ داروخونه یا بهداشت وزن کن..

عزیز. من پریود شدم. چیکار کنم؟ 

شدید هم هست... 

میرم بهداشت.... 

گروه قرمز❤️وزن فعلی:80☹️❤️هدف اول:70🙂❤️هدف دوم:60😮❤️هدف سوم :50❤️😂😂قد:157❤️❤️مشوق من؟ :@s_army(عاشقتم)😐💔😂تنها دلیل زندگی کردنم، کم کردنه وزنمه. بزودی خاله هام بهم میگن تو از ما لاغر تر شدی. به امید اون  رووووز. با تاپیک بامدادخمار😂💔😎

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

@شب_بیدارم ‍   سلام عزیزم وزن اولیه ۷۵  وزن امروز ۷۲/۲۰۰ وزن هدف ۶۰  شروع ...

برات ، سرگروهت را تک میکنم...

@شب_بیدارم    👆👆👆👆👆

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
عزیز. من پریود شدم. چیکار کنم؟  شدید هم هست...  میرم بهداشت....

اگه پریودی که وزن گرفتن دیگه لازم نیست..چون وزن کاذب میشع...

فقط به سرگروهت اعلام کن🩸

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
2731
سلام عزیزم میشه راهنمایی کنید چطوری عضو نارنجی شم؟ فقط تگشون کردم شب بیدار رو، کافیه؟

ازش بپرس ببین عضوی؟؟؟؟

💖سرگروه تثبیتی های قهرمان 💖 تاپیک قوانین تثبیت وزن💪 شروع رژیم: 1401/08/27 ✌ 💚عضو گروه سبز💚  قد:۱۷٠ وزن اولیه:۸۲.۳😓    81.4 » ۸٠.۸ » ۷۹.7 » 79.3 » 78.6 » 77.6 » 79 » 78.2» 76.8» 76.4 ۷۵.۹ » ۷۴.۹ » ۷۴.۶ »  71.9»۶۹.۹»  68.3 هدف نهایی🔥۶۵🔥😍  قهرمان زندگی خودم میشم 💪💪          💥۷۸🔓»💥۷۶🔓»74💥🔓»٧2💥🔓» 70💥🔓69💥🔓 68 💥🔒67 🔒66🔒 65🔒

@فندق_فسقلی    

@abremaman‍ 

سلام سلام به همه بانوهای بااراده و مانکن های اینده.❤🌹🌹🌹💪💪💪💪

خب منم الان رفتم رو ترازو و حسابی خوشحال شدم با دیدن وزنم .😍😍😍💪💪💪👌👌👌

وزن شروع           وزن الان          وزن هدف

۷۸                      ۷۵/۲۰۰              ۶۰

ما میتوانیم💪💪💪💪🤗🤗🤗

گروه زرد❤وزن فعلی ۷۸ ❤هدف اول ۷۳❤ هدف سوم ۶۸❤   ❤ مطمئنم با کمک خدا جونم و با اراده ای که خودش بهم میده ،موفق میشم و تا اخر پاییز و چالش بامداد خمارجان، یه مامان خوش 

@abremaman    

سلام دوست عزیز.

وزنم رو اعلام کردم . ۲۸۰۰ کاهش داشتم .💪💪

گروه زرد❤وزن فعلی ۷۸ ❤هدف اول ۷۳❤ هدف سوم ۶۸❤   ❤ مطمئنم با کمک خدا جونم و با اراده ای که خودش بهم میده ،موفق میشم و تا اخر پاییز و چالش بامداد خمارجان، یه مامان خوش 

آذر   ۷۸.        🎈.         ۶۵.        

@شب_بیدارم    

💖سرگروه تثبیتی های قهرمان 💖 تاپیک قوانین تثبیت وزن💪 شروع رژیم: 1401/08/27 ✌ 💚عضو گروه سبز💚  قد:۱۷٠ وزن اولیه:۸۲.۳😓    81.4 » ۸٠.۸ » ۷۹.7 » 79.3 » 78.6 » 77.6 » 79 » 78.2» 76.8» 76.4 ۷۵.۹ » ۷۴.۹ » ۷۴.۶ »  71.9»۶۹.۹»  68.3 هدف نهایی🔥۶۵🔥😍  قهرمان زندگی خودم میشم 💪💪          💥۷۸🔓»💥۷۶🔓»74💥🔓»٧2💥🔓» 70💥🔓69💥🔓 68 💥🔒67 🔒66🔒 65🔒
ببخشی عزیزم پیامتو الان دیدم از فردا به هم گزارش میدیم فقط منو ریپ کن من تگ نمیشم من هستی ام وشما

سلام سلام

من وزن کشی کردم

بدون لباس82کیلو650گرم

با لباس83کیلو150گرم

وزن قبلیم با لباس بوده 84 کیلو 500گرم

قد 165

اللهم العن اول ظالم ظلم حق محمد و ال محمد
@شب_بیدارم ‍   سلام عزیزم وزن اولیه ۷۵  وزن امروز ۷۲/۲۰۰ وزن هدف ۶۰  شروع ...

عالیه عزیزم افرین 💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻🧡🧡🧡🧡🧡

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱