2733
2739
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512606 بازدید | 68299 پست
صبحانه: دو کف دست نون سنگک+۳تا قاشق املت ناهار : آبگوشت نصف لیوان+۱نون لواش+۴تاقاشق سالاد شیرازی+۵ت ...

عزیزم کالری مجاز یه بحثه ولی سالم خوری هم تو‌برناممون هست...آبگوشت املت برنج نوشابه ...چه خبره

💖سرگروه تثبیتی های قهرمان 💖 تاپیک قوانین تثبیت وزن💪 شروع رژیم: 1401/08/27 ✌ 💚عضو گروه سبز💚  قد:۱۷٠ وزن اولیه:۸۲.۳😓    81.4 » ۸٠.۸ » ۷۹.7 » 79.3 » 78.6 » 77.6 » 79 » 78.2» 76.8» 76.4 ۷۵.۹ » ۷۴.۹ » ۷۴.۶ »  71.9»۶۹.۹»  68.3 هدف نهایی🔥۶۵🔥😍  قهرمان زندگی خودم میشم 💪💪          💥۷۸🔓»💥۷۶🔓»74💥🔓»٧2💥🔓» 70💥🔓69💥🔓 68 💥🔒67 🔒66🔒 65🔒
قربون سرگروهم برم ک اینقدرانرژی میده🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡

عشق منیییی خاننممم🧡🧡🧡🧡

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بعله میگیرین

باید بگیریم دیگه 

من که دیروز و پریروز زیاده روی کردم😥😢

عضو گروه نارنجی  🍁 وزن اولیه ۷۲ 🍁 وزن فعلی ۷۱و۵۵۰🍁 هدف اول ۶۸  🍁 هدف دوم  ۶۴  🍁هدف سوم ۶۰  🍁وووو......هدف نهااااایییییی ۵۸  

من امروز دومین روز شوک هستم(فست)

صبحانه شیروخرما

نهار ..یه برش کوچک کیک خامه ای

میان وعده هلو

شام ران مرغ ابپزوهویج پخته و۴ تا قاشق برنج

ورزش ۱ ساعت پیاده روی تند

برای سلامتیه آقا امام زمان صلوات🌹❤
عزیزم کالری مجاز یه بحثه ولی سالم خوری هم تو‌برناممون هست...آبگوشت املت برنج نوشابه ...چه خبره

املت ابگوشت برنج هیچ مشکلی ندارن 

اره نوشابه اشتباه ولی من دل درد داشته باشم با غذا ی ذره نوشابه بخورم عالی میشم

وزن اولیه :۹۱.۵    وزن شروع چالش:۷۶.۵  وزن هدف: ۷۳    وزن فعلی:۷۳  بعد زایمان باز هم باید خوش اندام باشم. 
2738
عشق منیییی خاننممم🧡🧡🧡🧡

باید حتما گزارش بدیم چیا خوردیم؟؟؟؟؟

عضو گروه نارنجی  🍁 وزن اولیه ۷۲ 🍁 وزن فعلی ۷۱و۵۵۰🍁 هدف اول ۶۸  🍁 هدف دوم  ۶۴  🍁هدف سوم ۶۰  🍁وووو......هدف نهااااایییییی ۵۸  
منم مسافرت بودم امروزو خوب بستم امروز چند بستین

۱۲۰۰ کالری

املت ابگوشت برنج هیچ مشکلی ندارن  اره نوشابه اشتباه ولی من دل درد داشته باشم با غذا ی ذره نوشا ...

زدی یه لیوان...

نه مشکلی ندارن ولی تو یه روز ؟؟؟؟

💖سرگروه تثبیتی های قهرمان 💖 تاپیک قوانین تثبیت وزن💪 شروع رژیم: 1401/08/27 ✌ 💚عضو گروه سبز💚  قد:۱۷٠ وزن اولیه:۸۲.۳😓    81.4 » ۸٠.۸ » ۷۹.7 » 79.3 » 78.6 » 77.6 » 79 » 78.2» 76.8» 76.4 ۷۵.۹ » ۷۴.۹ » ۷۴.۶ »  71.9»۶۹.۹»  68.3 هدف نهایی🔥۶۵🔥😍  قهرمان زندگی خودم میشم 💪💪          💥۷۸🔓»💥۷۶🔓»74💥🔓»٧2💥🔓» 70💥🔓69💥🔓 68 💥🔒67 🔒66🔒 65🔒
چرا عزیزم دارم اگه گروه دارید منم عضو کنید خوشگلا

@shadimousavim ایدی تلگرامم خواهری

کسی که میخواد بره دویدن و یادش بدین !!! یه لقمه نون و پنیرم براش بزارید..خدایی نکرده بین راه ضعف نکنه برگرده   والا بقران

بچه هایی که ترازو دارین تو خونه میشه یه مارک خوب معرفی کنین

خوبه پایه 700کالری فردا هستی باهم بگیریم

پایتم رفییییق😉

2706