2733
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512507 بازدید | 68299 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

لوبیا بخور.خوراک لوبیا.تخم مرع ایپز کن بخور ی تخم مرع ابپز ۸۰ تا کالری داره میتونی دونا بخوری.یا یکی ...

ممنون عزیزم امروز ابجیم دعوام میکرد میگفت چرا بچه شیر میدی رژیم میگیری شیرت مقوی نمیشه بچت لاغر میشه عذاب وجدان گرفتم راست میگه؟ من اخه اولین باره انقدر مصمم هستم برا لاغر کردن  

قد ۱۶۰      وزن اولیه ۷۷.۴۵۰       وزن هدف۵۷     رنگ گروهم  💛 به امید خدا وکمک بامدادخمار جون وفندق فسقلی از شر چربی ها راحت میشیم 👍وپیش اونایی که مسخره میکنن یه زمان پز میدیم 😜🤪🥳😎
خب قهوه ک خودش صفره شکر ک بریزم توش میشه +50 در کل یه لیولن قهوه ی شیرین میشه ۵۰ درسته دیگه؟؟؟؟

اره خوشگلم‌  درسته 

ولی قهوه ۲تا کالری داره بابااااا بدبخت گناه داره حسابش کن😂😂😂

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱
2731
ممنون عزیزم امروز ابجیم دعوام میکرد میگفت چرا بچه شیر میدی رژیم میگیری شیرت مقوی نمیشه بچت لاغر میشه ...

قرص ویتامین و کلسیم بخور بچت هیچیش نمیشه خودت بدنت نابود میشه چون املاح بدنتو از دست میدی 

ببین بادمجون و کدو بشدت کالریشون پایین بدون روغن گریل کن با نمک و سرکه بخور😣😖

فدات عزیزم 😘😘😘

قد ۱۶۰      وزن اولیه ۷۷.۴۵۰       وزن هدف۵۷     رنگ گروهم  💛 به امید خدا وکمک بامدادخمار جون وفندق فسقلی از شر چربی ها راحت میشیم 👍وپیش اونایی که مسخره میکنن یه زمان پز میدیم 😜🤪🥳😎
ممنون عزیزم امروز ابجیم دعوام میکرد میگفت چرا بچه شیر میدی رژیم میگیری شیرت مقوی نمیشه بچت لاغر میشه ...

من نمیدونم والا.مگه بچت چندماهشه؟زیر ۶ماه ک اصلا نباید رژیم بگیری فک کنم.همینجا بامداد خمار درمورد رژیم شیردهی توضبح داده بود.تگش کن ازش بپرس سوالتو .البته اگه با خوندن پیام رژیم تو شیردهی متوجه نشدی.من نخوندمش چون نیازم نبود..‌‌چرا صبر نمیکنی بچه ات دوسال بشه بلد رژیم بگیری خب.

مامان حسنا و حلما نیستم.کاربری سوممه.وقتی اومدم نی نی سایت درحال اقدام بودم.از سال ۹۸.همه کاربرا مامان سارا مامان  زهرا مامان علی .....منم اسممو زدم مامان حسنا و حلما.به امید اینکه دوقلو میارم😂.ولی الان نه مامان حسنام و نه مامان حلما...مامان هدی هستم😍😍😍(۲تیر ۱۴۰۰)دخترگلم،قشنگ ترین معجزه ی خدایی مامانی..😍😍😍خدایا نی نی رو سالم برسون بغلم.(مهر ۹۹)
قرص ویتامین و کلسیم بخور بچت هیچیش نمیشه خودت بدنت نابود میشه چون املاح بدنتو از دست میدی 

ویتامین چی بگیرم؟ کلسیم میخورم

2738

گزارش فست نازنین🥰

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱
من نمیدونم والا.مگه بچت چندماهشه؟زیر ۶ماه ک اصلا نباید رژیم بگیری فک کنم.همینجا بامداد خمار درمورد ر ...

۵ ماهشه اخه خار پاشنه دارم دکتر گفته لاغر کن از یه طرفم افسردگی گرفتم برا چاق بودنم گفتم لاغر کنم به بچمم غذای کمکی میدم 

یه کاسه عدسی  یه لیوان  لوبیا چیتی با قارچ  از این بشقابای رژیمیم ک من عاشقشم کلی&n ...

وای مرسی عزیزم 😘😘😘😘

شیرموز بدون شکر با یک قاشق چایخوری عسل +دارچین صبحانه ناهارتو سینه مرغ با لقمه کاهو ببند  شام ...

سلام عزیزم.خوبی

من نمیدونم با اینکه شما را ندیدم و نمیشناسم چقدر عاشقت شدم.از صحبتت معلومه چقدر مهربونی.

خدایا به داده و نداده و گرفته ات شکر🙏که داده ات نعمت و گرفته ات امتحان و نداده ات حکمت است.                                   گروه تثبیت💛💛💛قد ۱۵۹.وزن اولیه ۷۸.وزن فعلی۵۷🌺🌺🌺                                      توانایی انسان بی نهایت است، پس تواناتر شو و کارهای بیشتری را انجام بده!
2706