2737
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512491 بازدید | 68299 پست
میشه برنامه یه روزتون رو بگید

من هرچی درست میکنم سرسفره واسه شوهرم همونو خودمم میخورم ولی کمتر.ناهار برنج  و شام همیشه نونیه.این وسط گاهی هم ناهار نونی میخوریم.البته از وقتی رژیمو شروع کردم گاهی اوقات ک  غذا پرکالریه من جاش ی چیز دیگه ای درست میکنم واسه خودم...خودم خیلی برنامم رو قبول ندارم😂حالا امشب گزارش دادم تورو هم تگ میکنم ببین.توهم منو تگ کن

مامان حسنا و حلما نیستم.کاربری سوممه.وقتی اومدم نی نی سایت درحال اقدام بودم.از سال ۹۸.همه کاربرا مامان سارا مامان  زهرا مامان علی .....منم اسممو زدم مامان حسنا و حلما.به امید اینکه دوقلو میارم😂.ولی الان نه مامان حسنام و نه مامان حلما...مامان هدی هستم😍😍😍(۲تیر ۱۴۰۰)دخترگلم،قشنگ ترین معجزه ی خدایی مامانی..😍😍😍خدایا نی نی رو سالم برسون بغلم.(مهر ۹۹)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قدم ۱۵۸ وزن ۶۹ سن ۲۸ اگه به ۶۴ برسم خیلی عالیه استخون بندیم درشته. شما وضعیتتون چطوریه

تا الان چندتا مصرف کردی؟من امروز همش حرص خوردم😰😰😰فک کنم ی کیلو کم کردم😑😂سر اینکه من رو سالم خوری خیلی حساسم و شوهرم ب هیییچ عنوان.الان چندماهه اجازه نمیدم سوسیس و کالباس بخریم و بخوره.من ک نمیخوردم فقط خودش.حالا گیر داده حداقل خودت برام درست کن اونارو قبول نداری...منم دوسه روزه هی درگیرم ی روز موادشو گفتم بگیره .پرخ گوشت نداشتم هی زنگ میزدم این و اون ک بیام چرخ کنم اعصابم خورد شد هی رو میزدم ب این و اون..از صب گوشتو دراورده بودم تو یخچال ک ببرم چرخ کنم اونی ک قرار بود ببرم پیشش جواب نداد تا همین الان بردم جای دیگه😑همشم شوهرم میگه امشب درست کردی کردی نکردی از بیرون میگیرم😑صحبت کردم اروم شدم😁مرسی اه

مامان حسنا و حلما نیستم.کاربری سوممه.وقتی اومدم نی نی سایت درحال اقدام بودم.از سال ۹۸.همه کاربرا مامان سارا مامان  زهرا مامان علی .....منم اسممو زدم مامان حسنا و حلما.به امید اینکه دوقلو میارم😂.ولی الان نه مامان حسنام و نه مامان حلما...مامان هدی هستم😍😍😍(۲تیر ۱۴۰۰)دخترگلم،قشنگ ترین معجزه ی خدایی مامانی..😍😍😍خدایا نی نی رو سالم برسون بغلم.(مهر ۹۹)

@اتنا72   تو چیکار کردی؟من الان میخواگ برم ی سیب بخورم واسه میانوعده اخه از طهر هیچی نخوردم هنوز

2728
@شب_بیدارم   سلام سرگروه جونم. من یه سوال داشتم عزیزم من یکشنبه وزن کردم 85 بودم واستپ بود و ...

مگه تو ی هفته بیشتر از یک کیلوهم میشه کم کرد؟

😳

@سمیه1396    

اره خیلی خوبه من ک راضیم یاد میگیری نترس

سلام سپیده جان

روزت بخیر 

اگر ممکنه میخواستم باهاتون چک کنم 

آیا فقط خوندن قوانین و رعایت اونا و اعلام وزن ناشتا صبح یکشنبه کافیه ؟

و اینکه اعلام وزن باید کجا باشه؟

😁
من طول كشيد تا ياد گرفتم زود ميفتاد  يه مدت ديگه تمرين نكردم دخترم مدرسه كه رفت زود ياد گر ...

افرین👏👏👏👏

قد ۱۶۰      وزن اولیه ۷۷.۴۵۰       وزن هدف۵۷     رنگ گروهم  💛 به امید خدا وکمک بامدادخمار جون وفندق فسقلی از شر چربی ها راحت میشیم 👍وپیش اونایی که مسخره میکنن یه زمان پز میدیم 😜🤪🥳😎

گزارش_راهنما#  

وضعیت: 🩸🩸🩸

کالری مجاز و‌مصرفی ۱۰۰۰

ورزش:

نیم ساعت پیاده روی ترکیبی🚶‍♀️🏃‍♀️

چالش چوب ۲ ست ۴ دقیقه ای

شنای دیوار  ۲ ست ۶۰ تایی

@sepiiiiiideh    سلام‌گلم.. خوبی؟

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
2738
مگه تو ی هفته بیشتر از یک کیلوهم میشه کم کرد؟ 😳 @سمیه1396    

بله گلم.. ولی نه همه ‌‌و نه همیشه..

اونایی که متابولیسم بدنشون بالاست و‌وزنشون زیاده  و با شروع رژیم، وزن زیادی را تو‌هفته های اول کم‌میکنند...

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
ببخشید من جواب دادم شیرینی دسر وکیک و بستنی وپودینگ رژیمی درست کن پروتئین بارهم عالیه

مرسی عزیزم

اخه هر کاری کنی یه ارد سفید میخواد، شکر میخواد

دوست ندارم اینارو بخورم

خداروشکر از سرم افتادش

رفت تا جمعه بعدی

دوستان برا یکشنبه باید روی وزنه عکس بدیم؟یا نه فقط عدد رو باید بدیم؟

فقط عدد کافیه.. 

طبق توضیحاتی که گفته شده، وزنت را  به همون طریق  اعلام‌کن...

گزارش_راهنما#   وضعیت: 🩸🩸🩸 کالری مجاز و‌مصرفی ۱۰۰۰ ورزش: نیم ساعت پیاده روی ترکیب ...

این عکسی ک فرستادی برنامه اس؟چجوری اینجوری شده گزارش؟

2706