2733
2739
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512517 بازدید | 68299 پست
نه خوشگلمممم گزارش دوستداری بزار حتماً تگم کن😘😘گفتی چراکسی گزارش نمیده منم درجواب گفتم اجباری نیست ...

ممنون

بله کیکی ک درست کرده بودیم خونگی بود😋

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ای بابا عزیزم خودت رو ناراحت نکن ....ایشالا همیشه دلت شاد باشه...من کالریم رو حساب کردم 1300تا میشه. ...

سلام عزیزم  مرسی گلم خودمونو عشقه😍😍

من دیروز کالریمو نشمردم ولی نسبت به همیشه خیلی خوب خوردم و راضی ام 

از امروز حسابی بچسبم بهش 

منم روزی ۱۲۰۰میخورم 

.

امروز صبونه ام یه کم نون بربری ام زیاد شد😧😧😧۳ کفه دست

وزن اولیه...۶۷/۷۰۰😑   وزن هدف ۵۷😎
سلام عزیزم چای مشکی ت تو حلقم 😂 😂 عالیه همین فرمون برو جلو 💪 😍  منم 60 گرم نان گندم یک قوط ...

سلام خوشگل خانم😍😍ننه آسناتتون درکمینه گزارشاتونومیبینه😂😂😂نوشش جونت چه صبحانه مفصلی فقط مصرف نونت روکم کم کمترکن👌👌😘

2738
سلام عزیزم بله میشه گرفت🌼🌼چون ماه اولی میتونی نگیری یاباکالری700فستت روببندی😍موفق باشی خوشگلم💪

مرسی عزیزم

راهکار خوبیه با 700میبندم

کاش نی نی سایتم دکمه بلاک داشت😍😍
😂😂😂😂😂😂 بابا دیگه بیش از حد ناز میکنه این فندق ما🤭🤭🤭 یکم بی محلشکنم تا بیفته دنبالم🐥 ای ...

😂😂😂😂😂آخ آخ دلم میخوادوقتی آمدعکسشوبزاری بچلونمششش به تلافیه اینهمه ناززززز😍😍😍😘