2703
2553
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512266 بازدید | 68299 پست

وای بچه ها به دادم برسین اعصابم خرابه آبروم رفت قضیه از این قراره که چهارشنبه یه اتفاق خیلی بد افتاد من خیلی ناراحت بودم ما یه آشنایی داریم بیشتر با مارفت آمد دارن تا خانواده شوهرم ایشون از قضیه خبر دارشده بود به اون یکی خواهر شوهرم کهه خونشون یه شهر دیکس زنگ زده بود منم خیلی بدم اومد از این کارش  که جرا زنگ زده رفتم خونه مادرشوهرم دیدم داره با این یکی خواهرشوهررمم حرف میزنه خیلی اعصابم خورد شد که این داره آمار میگیره چندین بار زنگ زد ما هم میخواستیم بریم دادگاه که تا تعطیل نشده کارمون راه بندازیم گوشی از خواهرشوهرم گرفتم سلام گردم گفتم کارداریم میخوایم بریم خداحافظ 

الان فهمیدم بنده خدا خواهرسوهرم زنگ زده ازش کمک خواسته ایشونم ناراحت شده که جرا هستی با من اینجوری صحبت کرده حالا من چیکار کنم خیلی خجالت میکشم  یه راهکار بدین

خدایا شکرت به خاطر پسرای قند عسلم شکرت 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام علیکم صبحتون بخیر .روزتون پر انرژی .من ی عدد خسته ام ک دو ساعت شب خوابیدم بقیشم همش رو پا بودم. ...

الهيييييي عزيزم خسته نباشي😘

در عوض من به جات اينقدر خوابيدم كه باد كردممم😅

درست تموم شد عزيز؟ 

چه مقطعي بودي؟

2720
الهيييييي عزيزم خسته نباشي😘 در عوض من به جات اينقدر خوابيدم كه باد كردممم😅 درست تموم شد عزيز؟&nb ...

دیانا پست بالامو بخون اگه میتونی راهنمایی کن حالم خیلی بده

خدایا شکرت به خاطر پسرای قند عسلم شکرت 
وای بچه ها به دادم برسین اعصابم خرابه آبروم رفت قضیه از این قراره که چهارشنبه یه اتفاق خیلی بد افتاد ...

خاك عالممممممم😂😅😅😅

تنها واهش اينه كه بري مستقيم ازش معذرت خواهي كني 

و بگي من اصلا متوجه رفتارم نشدم اعصابم خراب بود 

ببخشيد تو رو خدا🥰

2714
گزارش امروز🥰🥰🥰 صبحانه ۱۶۲ کالری(نان تست، خرما، مویز، پنیر) ناهار۵۰۰ کالری( آش شله قلمکار) میان ...

چه خوب برنامه ریزی کردی

من امروز پریود شدم نمیتونم ورزش کنم

موفق باشی دوست من

کاش نی نی سایتم دکمه بلاک داشت😍😍
ممنون بله میدونم همینجوری گزارش میدم ینی شمارو تگ نکنم؟  دیگه هوس کرده بودم. شام نخوردم جاش ...

نه خوشگلمممم گزارش دوستداری بزار حتماً تگم کن😘😘گفتی چراکسی گزارش نمیده منم درجواب گفتم اجباری نیست🌼🌼کیکم هوست بودنوش جونت ولی اگه میخوای عالی کاهش داشته باشی نخوراگرخیلی دلت خواست هفته ای یاماهی یه کوچولوبخوربهترخونگی باشه جای شکرهم شیره انگوریاخرمابزن😋میخوام مثل چالش قبلی عالیییی کاهش داشته باشید💙💙💪💪

2706