2733
2739
عنوان

توروخدااا بیاین احتمال بارداری بدون دخول

| مشاهده متن کامل بحث + 499 بازدید | 30 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
عزیزم ۲ هفته پیش دختر خالم فهمید بارداره خیلی ناراحت بود گفت جلوگیری داشتیم با پیش آب بوده . 

معمولا  اکثر کسانی که باردار میشن اینو میگن‌. هیچوقت نمیان بگن که بی احتیاطی کردیم

هیچم   هیچ
عزیزم ۲ هفته پیش دختر خالم فهمید بارداره خیلی ناراحت بود گفت جلوگیری داشتیم با پیش آب بوده .

نمیتونم توضیح بدم که چرادشده

صفحم و آدمای مریض گزارش میزنن و مثل دوسری قبل بسته میشه

این سومین کاربری من هستش  دوبار رو توسط آدمای مریض و به خاطر اینکه مطالب در خصوص زندگی و دغدغه هاش گذاشتم گزارش زدن و تعلیق شدم من از سال ۱۴۰۰ عضو نی نی سایتم

بازم شروع شد😐

یه‌صلوات‌میفرستی‌واسه یکی شدن حکمت‌خدا‌وحاجت دلمفرستادی بگوبرات‌بفرستم:)برماگذشت‌آنچه‌نباید‌میگذشت‌باقی عمر‌هرچه‌بادا بادا حکمت‌خدا‌انگار‌نمیخواد‌بادلم یکی شه وقلبم شکسته   دنبال‌چیزی‌توتاتاپیکام‌میگردی‌‌‌‌گل‌من؟                                                   نگرد گلم این کاربری دست دونفره کاملا متفاوته🩵
2738
احتمالش صفر نیست من دقیقا همینجوری باردار شدم بدون منی که نمیگه میگه بدون دخول یعنی منی اطرافش ریخته ...

منی نه 

پیش آب 

این سومین کاربری من هستش  دوبار رو توسط آدمای مریض و به خاطر اینکه مطالب در خصوص زندگی و دغدغه هاش گذاشتم گزارش زدن و تعلیق شدم من از سال ۱۴۰۰ عضو نی نی سایتم
معمولا  اکثر کسانی که باردار میشن اینو میگن‌. هیچوقت نمیان بگن که بی احتیاطی کردیم

دلیلی نداشت دروغ بگه بهم مثل خواهره با من چون خواهر نداره . گفت ا قطره هم وارد نشد جفتشون مطمعن بودن 

گارنت اسم یه سنگه که به دونه های انار هم میشناسن🙂 کاربری دوم و جدیدم ....
نمیتونم توضیح بدم که چرادشده صفحم و آدمای مریض گزارش میزنن و مثل دوسری قبل بسته میشه

درخواست قبول کردم بلد نیستم پی ام بدم 😂

گارنت اسم یه سنگه که به دونه های انار هم میشناسن🙂 کاربری دوم و جدیدم ....
2706