2733
2734

عزیزم چقدر کوچولو بود ماشاالله الان مردی شده واسه خودش چند روز پیش برا روز دختر دعوتش کرده بودن بروجرد.. خدا حفظش کنه برا خانواده اش 

من صداشو خیلی دوست دارم💚 

این کابری دست دو نفر میباشد✋ تاپیک با موضوع های متفاوت دیدین تعجب نکنید😂 گاهی کابری دست منه و گاهی دست دوستم🌒🌱

صداش🤌

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                       گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                                       🇵🇸القدس لنا    🇵🇸                                                          لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
برم بزنم گوگل ببینم علی توله کیه🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️

چقدر بی ادب و بی شخصیت هستین واقعا متاسفم برای شعورتون...

این کابری دست دو نفر میباشد✋ تاپیک با موضوع های متفاوت دیدین تعجب نکنید😂 گاهی کابری دست منه و گاهی دست دوستم🌒🌱

خواهر توله یه نوع سبزیه که غذای خوشمزس😐😐😐😐بزن نت خواهشا زود قضاوت میکنی

رفیق تواین دنیا 793093541آدم هست همینطوری که عددهارو نادیده گرفتی،حرفاشونم نادیده بگیر...:)🤞🏻😌

واقعا خانم  اول ببین چیه اونوقت اینجوری گارد بگیرین دل نشکونین

رفیق تواین دنیا 793093541آدم هست همینطوری که عددهارو نادیده گرفتی،حرفاشونم نادیده بگیر...:)🤞🏻😌
خواهر توله یه نوع سبزیه که غذای خوشمزس😐😐😐😐بزن نت خواهشا زود قضاوت میکنی

باشه، ولی سبزی و توله و عذای خوشمزه

ربطی به این بنده خدا نداشت..

باشه، ولی سبزی و توله و عذای خوشمزه ربطی به این بنده خدا نداشت..

فامیلی شون شباهت به این سبزی داشت منم از شوخی گفتم وگرنه اینقد بی ادب نیستم از این لحاظ که شما نگاه کردین برگردم بگم 

واقعا خانم  اول ببین چیه اونوقت اینجوری گارد بگیرین دل نشکونین

باشه اروم باش 

مگه چی گفتم که دلت شکسته گفتم یکم مودبانه تر صحبت میکردین بهتر بود به هر حال به من ربطی نداره.

باشه اروم باش  مگه چی گفتم که دلت شکسته گفتم یکم مودبانه تر صحبت میکردین بهتر بود به هر حال به ...

خواهر من ارومم😂

فقط میخوام نشون بدم قصد بی ادبی رو نداشتم

فامیلی شون شباهت به این سبزی داشت منم از شوخی گفتم وگرنه اینقد بی ادب نیستم از این لحاظ که شما نگاه ...

وای باشه عزیزم شما درست میگین من منظورتون رو اشتباه متوجههه شدممم.

خواهر من ارومم😂 فقط میخوام نشون بدم قصد بی ادبی رو نداشتم

باشه عزیزم 

منم نمیدونستم اطلاعی راجب اون سبزی نداشتم شما ببخش بله میدونم من بد برداشت کردم

2706