2733
2739
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512594 بازدید | 68299 پست
حلقه روجوری بلدی بزنی ازون سنگینا یامعمولی براشروع خوبه شوهرم ازاین هولاهوپ گرفته اصلانمیتونم الان چ ...

از اینا که داخلش یه توپ های ژله ای داره که راحته زدنش... ای حالم میده

میسازم زندگی رو به سازم♥😍♥😍
حلقه روجوری بلدی بزنی ازون سنگینا یامعمولی براشروع خوبه شوهرم ازاین هولاهوپ گرفته اصلانمیتونم الان چ ...

عزیزم این سنگینا راحتتره ولی برای شروع ی شال دور کمرت ببند بزن تا کمتر کبود شی😆😆

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه من خگخ نمی‌گیرم کم خونی شدید دارم ضعف میکنم رژیم 1035کالری بستم ولی الان دوروز هست که نون و برنج ...

خیلی خوبه من شیرم تموم شدهدفردادباید برم بخرم.بعد ی سوال دیگه من شیو دارچینو نمیتونم با پودر دارچین بخورم بدم پیاد با چوبش بخوام بخورم چجوریه شما میدونی؟

2742

گزارش امروز

صبحانه سنگگ دو کف دست+نصف قوطی کبریت پنیر

ناهار ۵ قاشق برنج +دو تکه ته دیگ برنج

شام سنگگ ۴ کف دست+پنیر ۱ قوطی کبریت+سبزی خوردن

میان وعده ۲ عدد شلیل +یه دونه هلو انجیری

۲۰۰ تا مونده که تا ۱۲ پرش میکنم‌ 

ورزش ۲۰ دقیقه حلقه

۱۵ دقیقه کار با دمبل 

۳۰ تا دراز نشست. 

@شب_بیدارم   سرگروه خوشگلم بفرمایید😘😘😘😘

❤👬❤
عزیزم این سنگینا راحتتره ولی برای شروع ی شال دور کمرت ببند بزن تا کمتر کبود شی😆😆

وای باید ببینی تا قفسه سینم میرسه دوثانیه نمیچرخه فرتی میافته اونم روانگشت پام 😅😩😭

دارم پسرمو میخوابونم الان بازمیرم تمرین کنم شاید فرجی شد ویادگرفتم 😒😏

2740
بلدنیستیم بگو چ کنم 😭 چقد کلیپ هم دیدم 

منم یه هفته طول کشید تا یاد گرفتم و دوهفته هم بدنم کبود بود

کلی افتاد زمین ولی ناامید نشدم

باید یه پات جلوتر باشه مثل وقتی میخوای قدم بزنی و موقع شروع هم بچسبونی به پهلوی یه سمتت و شروع کنی

میسازم زندگی رو به سازم♥😍♥😍
کجایی دوست جونی

هر چند ساعت يه بار اينجام، اگه بشه ساعت يازده   با هم باشيم واسم بهتره بازم هرطور كه راحتين

هواي نبودنت داره خفه ام ميكنه بابايى  لطفا براي باباي آسمونيم صلوات بفرستين🖤خداي من شكر 
2706