2752
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512697 بازدید | 68299 پست

@آسنات99    

جیگر 

من امروز نونم زیاد شد فردا چالش نون میزارم و فقط یه کف دس نون میخورم 

نون 

شیر 

موز 

پسته 

سیب زمینی 

تخم مرغ 

ماست 

شیر میان وعده 

سیب 

شیرمال 

۱۵۰۰ 

امروز نبودی بالا سرم یکم پیچوندم 

فردا ۱۴۰۰ میزنم  کالریمه

۴۰۰ کالری هم سوزوندم 

رقص  دو حرکات شکم پهلو شنا ایستاده حلقه 

قرص مولتی میخورم  شب 

اب ۸ لیوان 

عشقی   

💚
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

🤨

فکر نکن .. برو بگیر من منتظرتم🖐

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
2731
گزارش#   @شب_بیدارم     @هانااااااااااااااا     برنامه امروزم بس ...

برنامه عالییی عزیزدلم افرین که گزارش میدی میبینی انگیزت چقدر بالا میره

شب کربو نخوری عالیییترم میشه همه چیز 

والا من کمپرس آب گرم میزارم روش اکی میشه یا اگه خیلییی بدگرفته باشه ژله آیس میزنم عالیه برای گرفتگی عضلات در کل بزار استراحت کنه 🧡🧡🧡🧡🧡

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱
2740
 زوایا مهمه لایک

خخخخ.. زوایای مثلثِ برمودا 😂😂😂😂

گلم  سرگروهت حواب داد‌که اسمت را وارد لیست میکنه.

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸

خیاطی کردن. .باعث خیاطی،سوزوندن میشه؟

(گروه بنفش)وزن شروع 77/300    وزن فعلی  75/500. (وطنم برگشت خورد و باز شدم 77/300 اما برای هفته جدید قوول میدم ک کاهش خوبی داشته باشم و همه رو متعجب کنم میدونم ک میتونم) وزن هدف 52
ببخشید من صبحم تگ کردم سرگروهمو ولی نمیدونم الان تو لیست هستم یا نه میشه لطفا ج بدین؟ @شب_بیدارم ...

تو لیست من نیستی فدات شم من روز اول لیستم بسته شد کی اعلام‌حضور کردی

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱