2737
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512620 بازدید | 68299 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ممنونم عزیزم ولی نمدونم چرا هرچی سپیده جون رو تگ میکنم ابی نمیشه! لطفا منو در گروه بنفش اد کنید.

@sepiiiiiideh   جا داری ؟

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
2731
عزیزم توضیحات رو باددقت بخون  مولتی که اجباریه  بقیه هم نه اشکال نداره

الهه جووووونم 

من حموم زنونه شدم ۱۰۰تااااااا😂😂😂😂😂😂😂❤️❤️

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱
لیستمو نگاه نکردم اگه لایکت کردم پس حتما عضوی  خوش اومدی به حموم زنونه ی نارنجی من😂😂😂😂❤️❤️ ...

وااااییی واقعااا

اره لایکم کردی.....

مرسیییی. لیستت رو ی نگاه کن مطمین شم فدات شم.

الحمدلله علی کل حال
2740
@عروسترکم     سلام عزیزم منم میخوام عضو شم  قد۱۶۴،وزن الان ۱۰۲،هدف ۷۵ خییییلی به ...

خوش اومدی عزبزم🙏❤

هر وقت هر سوالی داشتی بپرس

مطالب مهم💚خودم گروه سبززز💚وزن شروع ۸۰💚وزن الان۶۰💚قرررررربون بامدادخمارررر(الهه جونمممم)❤❤❤و همه دوستان تاپیک🙏❤
وااااییی واقعااا اره لایکم کردی..... مرسیییی. لیستت رو ی نگاه کن مطمین شم فدات شم.

اره عشقم عضوی خیالت راحت❤️❤️❤️❤️

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱
باشه مرسی گلم درکت میکنم ولی ۳ ماهه منتظر ۱ مهرم😥😥

هدفت رو تغییر بده بری گروه پایین تر...😂😂 الان منو میندازن بیرون از این جا😶...

خدایا خودت هستی🤲 دخترم آسمانی شد😔..اگه تونستی یک صلوات بفرست 🌹
@عروسترکم   عزیزم من زیر گروه شما هستم لطفا توضیحات رو بگین ممنون میشم

خوش اومدی عزیزم🙏❤

توضیحات صفحه اول حتمااا بخون

پروفایل و امضات هم عوض کن

وزن الان

وزن هدف

مطالب مهم💚خودم گروه سبززز💚وزن شروع ۸۰💚وزن الان۶۰💚قرررررربون بامدادخمارررر(الهه جونمممم)❤❤❤و همه دوستان تاپیک🙏❤
عضو شدی عزیزم

سلاااام سرگروه ‌جان 😍⁦♥️⁩

مرسی عزیزدل @عروسترکم   ⁦

از فردا طبق کالری شروع کنم؟ فقط یه موردی هس کالری مجاز برا من ۱۶۸۰ محاسبه کردم با روش الهه جان، اما زیاده و من کمتر میخورم، بیشتر کنم تا به این مقدار برسونم؟

♥️💚💜فقط‌ تویی که میتونی خودتو نجات بدی💜💚♥️
2706