2733
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512507 بازدید | 68299 پست
عزیزم نباید هرروز وزن کنی 😬😬😬 اخطار بدم بهت😭😭😭

نه آخه دیروز وزن کردم وزنم نیومده بود پایین امروز گفتم یبارم وزن کنم ببینم بعد دسشویی براهمون چون دیروز دسشویی نرفته بودم

نه گلم.. قوانین رژیمه... نمیشه  روزش را جابه جا کرد!! حتما دلیلی هست که خگخ روزز پنجش ...

باشه😢😭

💙چالش پاییز بامداد خمار💙  عضو گروه آبی🙂💪  وزن شروع چالش73🤐 وزن 99/8/3 (69.500)😍وزن هدف تا اخر پاییز 63😍 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ایشالله میتونی منم قبل ازدواج 53بودم الان عکسامو میبینم اعصابم خورد میشه  شوهرم همش میگه دوران ...

گلم  شما عروسی‌ کردید؟؟؟ چه وقت؟؟

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
نه آخه دیروز وزن کردم وزنم نیومده بود پایین امروز گفتم یبارم وزن کنم ببینم بعد دسشویی براهمون چون دی ...

😑😑😑😑

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
2728
 کلم شما عروسی‌ کردید؟؟؟ چه وقت؟؟

سمیهههه؟

من اسفند 97عقد نکردم مگه؟واسه عقدم کنارتون بودم لاغر کرده بودم 

عروسیمم 4تیر بود ک به لطف کرونا کنسل شد ولی رفتیم سرخونمون تا اگه خدا بخواد و کرونا لش ببره ی سالگرد ازدواج توپ بگیریم

امضای استاتر را هم بخون🌸

خوندم ..کم وبیش اشنا هستم با این گروه....من حدود ۲سال پیش با بامدادجان ودوستان وزن کم کردم حدود۱۵ کیلو ولی دوباره تویی بارداری وشیردهی چاق شدم الان دخترکوچلوم ۱۵ماهشه میخوام دوباره شروع کنم به امیدخدا....

2738
ایشالله میتونی منم قبل ازدواج 53بودم الان عکسامو میبینم اعصابم خورد میشه  شوهرم همش میگه دوران ...

چقد حس خوبی گرفتم از امضات

لطفا واسه ما هم دعا کن ❤️

باردار نیستم تیکر رسیدن به ارزوهامه ،هر وقت پستای دعا و صلواتتونو میبینم واستون دعا میکنم،میشه شما هم با هر اعتقادی دارید واسم دعا کنید و انرژی مثبت بفرستید که به آرزوهام که خیلی واسشون تلاش کردم برسم؟❤️                                     زیر ۱۸ ساله های عزیز لطفا توی تاپیکای جدی من نظر ندید یا اگه خواستید نظر بدید سنتونو ذکر کنید.                                                اصلا سر کاربریم نمیترسم پس اگه نظرت مخالف نظر منه یا با  احترام ریپلی کن تا با هم در موردش حرف بزنیم یا کلا ریپلی نکن و احترام خودتو نگه دار.
من ندیدم کجا چی گفتین ؟؟یکشنبه اعلام کردین شماره صفح ه اتو پیدا کن بفرست عزیزم تا پاک کنم اخطارتو من ...

صفحه ی ۶۱۱

گروه سبز....قد ۱۶۳  وزن اولیه۶۲.۱۰۰ وزن شرو۵ چالش ۶۰...وزن هدف ۵۵ .....کاهش اول۵۹.۳۰۰....کاهش دوم:۵۹.....کاهش سوم:۵۷.۴۰۰🤞🤞🤞🤞

@violoonist    

@aramkhanom96    

سلام دوستای خوبم مانکن های اینده😍😍😍

ورزشام انجام شد✔

یه ربع رقص.۱۰مین حلقه.۵۰طناب.۵۰شنادیوار.۲۰دراز نشست‌.۲۰تا چرخش روسی.✔

صبحانه خامه ۲ق خالی.گردو ۲تا.لواش۱کف دست تا الان ۱۹۰ کالری.

ناهارم مواد لوبیا پلو خالی میخورم با سالاد و ماست

ولی شام🙈 میخوام سمبوسه و الویه و کیک بخورم(سالگرد عقدمونه از صبح دارم درستشون میکنم😊😊😊😋😋)

2706