2737
2739
عنوان

روز معلم .لطفا نظرتونو بفرمائید

| مشاهده متن کامل بحث + 1079 بازدید | 59 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

این خیلی عالیه

از مایی که دبیرستانی هستیم مدرسه واسه روز معلم ۱۱۰ هزار تومان گرف🚶🏻‍♀️😐 ماهم ناراضی بودیم ولی خب اونایی که نمیدادن  اسماشون رو مینوشتن 

یه جا نوشته بود: «‏من برای اطرافیانم کسی بودم که خودم دلم می‌خواست داشته باشم و هیچوقت نداشتم...!»و من با تموم وجودم حسش کردم :)
2742
ما تو شهر کوچیکیم هیچ وقت پول جمع نمیکنن

چقدر عجیبه تو این دو دوازده سال روال اینجوریه 

اصلا نشنیدم مدرسه ای این کارو نکنه

کاشکی مدرسه ها به این کارا کاری نداشتن و مثل بیست سی سال قبل هر اولیایی دوست داشت کادو می اورد هر کسی هم نمیخواست هیچی

ما تو شهر کوچیکیم هیچ وقت پول جمع نکردن .اگر تا الان انجام شده بنظرتون پولو بذارم برا جشن فارغ التحص ...

نه عزیزم اگه جمع کردن ازشون قبول کن حتما 

ولی من جای شما بودم اگه خانواده ای وضع مالیش خوب نیست و پول داده به یه شکلی بهش برمی گردوندم 

2738
نه راستش به نظرم کارتون جالب نیس  اصلا تو این موضوع دخالت نکنین بزارین خود خانواده ها هرطور ما ...

اتفاقا این بهترین کاره بعضی بچه‌ها خانواده ها رو مجبور میکنن هدیه بگیرن بیشتر هم جنبه چشم و هم چشمی داره 

عالی... معمولا پولهایی که جمع میکنن نصفش بخاطر رودربایستی با بقیه وبخاطر اینه که بچشون جلو دیگران خجالت زده نباشه.. وگرنه برای خانواده ها تواین روزها ۱۰۰،۲۰۰ تومن درسته پول کمیه ولی پول میوه یا یه مرغ میشه

پارسا پسرمامان😍
2706